Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

koukám že ten b*b si založil multi ID :roll:

Pennywise: díky za reakci, xzone samozřejmě znám, je fakt že u EA jelikož mají u nás pobočku by to mohlo být rychle ale zase se mi nechce zbytečně platit několik stovek navíc když i v tak drahé anglii je s poštou za 1300,- s doručením do 3 dnů takže je to možná ještě výhodnější koupě, já jestli někdo nemá jiný osvědčený zdroj například z ebay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Přesně souhlasím s Fenixem ,když vemete ,že tyhle známky dostala hra ze série NFS ,tak to bude určitě něco ,navíc IGN je hodně seriozní server a tak velkou známku si myslím od nich nikdo nečekal....hodně pěkné ,dost jim fandím ,snad to nebudou poslední vysoké známky:)

edit:Jinak nechápu jak mohla na bonuswebu dostat PC verze 90% konzolová "JEN" 80% dost pochybuju že to na PC bude o tolik lepší...Ale tak co mají na to právo, stejně více důvěřuju , recenzím na světových serverech jako IGN atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zrovna IGN dle meho nazoru velice prehodnocuje nektere hry. Proste casto az tak dobre, jako jejich znamka, nejsou. Pockejte si na GameSpot, tam mi prijde hodnoceni mnohem presnejsi.

Kazdopadne, NFS uz naprosto neverim (vyrustal jsem na skvelych NFS 3 a 4, mozna je to tim), takze me to nepresvedci, dokud neuvidim na vlastni oci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zrovna IGN dle meho nazoru velice prehodnocuje nektere hry. Proste casto az tak dobre, jako jejich znamka, nejsou. Pockejte si na GameSpot, tam mi prijde hodnoceni mnohem presnejsi.

Kazdopadne, NFS uz naprosto neverim (vyrustal jsem na skvelych NFS 3 a 4, mozna je to tim), takze me to nepresvedci, dokud neuvidim na vlastni oci...

To je věc názoru ,já zase nevěřím gamespot a celkově nemám je mov c lásce ,a zase IGN se mi zdají v hodnocení dost tvrdí někdy....Budeš muset počkat na demo no :) jestli náké bude vůbec....:D

Jinak můj nejoblíbenější díl je NFS 4 :)

edit: Avenger....bordel jak něco že?na tom bonuswebu ,dělají z nás asi blázny...pak jak mají být ty recenze objektivní ,děs fakt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celosvětové embargo na recenze Need for Speed Shift trvá do začátku příštího týdne (Bonus Web ho porušil a ještě "sillymenovka" po pár hodinách hraní).zdroj TG

http://shift.nfsgame.net/novinky/bonusweb-a-zejmena-david-sillmen-opet-perli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RECENZE PRO PS3 - IGN

Včera jsme vám přinesli informace o výsledku recenze NFS: Shift pro platformu Xbox360 od serveru IGN a dnes jsme tu s informacemi o recenzi stejného serveru, ale verze pro PS3, kterou autor ohodnotil celkovým hodnocením 9/10 se slovem „Outstanding“, což se dá přeložit jako vynikající či pozoruhodný. Pokud si chcete celou recenzi v anglickém jazyce přečíst, najdete ji zde . V IGN ovšem pracují schopní lidé, a tak nám připravili i 5minutovou videorecenzi, kterou zde máte k dispozici ze serveru YouTube s možností přehrání v HD. Dílčí části výsledného hodnocení byly:

  • 8.5 Prezentace – Velmi malá, ale stále vám rozpumpuje srdce do pořádných obrátek.
  • 8.5 Grafika – Grafika prvnotřídní s kapkou rozmazanosti.
  • 9.5 Zvuk – Briliantní provedení ve všech ohledech.
  • 9.0 Gameplay – Jízdní zážitek je fantastický a ovládání je prakticky perfektní. Ale mód kariéry je nedostatečný.
  • 7.5 Zábavnost – Velké množství závodů, kterých se můžete zúčastnit, ale mód kariéry vás neudrží u hry po stovky hodin jako některé konkurenční tituly. Režim online je velice zábavný, avšak s minimem možností.
    zdroj: http://shift.nfsgame.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fenix na hodnocení bych moc nedal....většina serverů hodnotí dobře i Pro streety a podobně....vlastně je to tak že NFS od Most Wanted hodnotí dobře jen slepí a recenzenti(ne všichni ale dost)....nebudu věřit že je to dobrá hra(i když screeny vypadají dost slibně),dokud ji nebudu mít před sebou na monitoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luxusní :love: hodně dobře ovladatelné v pohledu očí . hlavně je hodně dobrý rozhled to u hodně her není

EDIT: pecka ta hra super zážitek z jízdy

Faram bez všech pomocných systémů , na manual , protivníky na easy(to by bylo už moc těžké xD) a jedině v kokpitu :love: je to úžasná hra :D

hraju to chvíli a už mám 170G xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luxusní :love: hodně dobře ovladatelné v pohledu očí . hlavně je hodně dobrý rozhled to u hodně her není

EDIT: pecka ta hra super zážitek z jízdy

Faram bez všech pomocných systémů , na manual , protivníky na easy(to by bylo už moc těžké xD) a jedině v kokpitu :love: je to úžasná hra :D

hraju to chvíli a už mám 170G xD

takže vlastní zkušenosti parada konečně need ktere jak to vypada se povedly :D ... musím někdy taky koštnou teďka se chystam že si seženu nového colina a pak needy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu