Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Warriors


shadow.wizard

Recommended Posts

Presne tak auta nebyli zapotrebi...Ale musim uznat ze to je jedna z nejlepsich her co jsem na PSp zatim dohral...Nenudil jsem se ani sekundu...Uzasny pribeh, grafika, ZVUKY a hudba, hratelnost, VSE...Proste vykradani obchodu, vydirani lidi na ulici, kradeze autoradia, velmi interaktivni prostredi, nakupovani spreju a drog, sprejovani, sub-mise, flashbacky, automatova hra, super vymakany a DLOUHE (ale nektere opravdu slouhe) mise................A dalsich tisic veci...Moc povedena hra ktera me bavila i vice jak GTA VCS...Stahnete kdo nehral!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 57
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Presne tak auta nebyli zapotrebi...Ale musim uznat ze to je jedna z nejlepsich her co jsem na PSp zatim dohral...Nenudil jsem se ani sekundu...Uzasny pribeh, grafika, ZVUKY a hudba, hratelnost, VSE...Proste vykradani obchodu, vydirani lidi na ulici, kradeze autoradia, velmi interaktivni prostredi, nakupovani spreju a drog, sprejovani, sub-mise, flashbacky, automatova hra, super vymakany a DLOUHE (ale nektere opravdu slouhe) mise................A dalsich tisic veci...Moc povedena hra ktera me bavila i vice jak GTA VCS...Stahnete kdo nehral!!!

Presne moje slova!!! Moje nej hra na PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Hral uz niekto tuto skvelu hru co treba urobit v prvom levely tutorialy kde je ohrada mlatim tam jedneho chlapka cely den mam uz ces sto tisic ale neviem jak sa dostat dalej pouzil som vsetky hmaty,kopy ako ukazuje hra zo strechy plechoveho baraku ma sleduju vlastny tipci ale z oplotenej ohrady sa neda dostat neviem co mam este urobit.

To som robil jak vypisovalo isiel som na tie dve znacky a potom podla tlacidiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Stáhnul jsem si tuhle hru ale nemuzu udelat první misi new blood jak jsem tam stim chlápkme a mam rozbít tu vytrínu ukráts autorádio a pak třepat stim chlápkme ale to mi vubec nejde nabíhají mi dvě čáry a ta jedna nabehne hned a ta červena skonci v pulce vubec nwm jak dál ps poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu