Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 326
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tzv. ps3 screenshoty, které kolují na internetu a vypadají strašně neukazují to jak hra ve skutečnosti na ps3 vypadá, ten kdo někdy na ps3 něco hrál tak vý že ty screenshoty jsou snad pořízeny na tv. tesla z roku 1980, vždycky ukážou screenshot a já si hru pustím na Full HD tv a hra vypadá snad ještě lépe než na PC. Není co dodat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby PS3 verze měla jen nízký rozlišení, tak by to ještě šlo, ale ona tam chybí i spousta detailů a objektů...

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=21355476&postcount=704

rdrw.png

Hehe ... to je dobrý :D

Ale nevim co řešíte , bude to ta samá hra akorát možná v "horší" grafice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ježíši... co mě tady stresujete, bude to vypadat dobře... všichni tvrdí jak je to super hra, tak ji snad neposere nějaký horší detail kaktusu 30m před postavou... Je fakt, že po FF13 na PS3 bych si na takový standart rychle zvyknul, ale každý den není posvícení. V sobotu dáme Švédy a RDR bude hned pěknější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FF13 i RDR vypadá obojí celkem blbě. Pokud chce někdo grafiku, nepůjde do konzolí :D

tak tohle je dost blbej kec... ps3 exkluzivním hrám jako Uncharted 2, GoW III, Killzone 2 apod nesahá žádná hra na PC ani po nehty u nohou...

a to je alespoň pro mě jeden z mnoha důvodů, proč mám PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forest má pravdu. Já si moc dobře pamatuji, jak jsem viděl první ,,screenshoty" z GTA IV, ale jak jsem si jí pustil na telce, tak hrozné to nebylo. Ted jsem zkoušel i XBOX 360 verzi a moc se od sebe nelišily. Vemte to tak...PS3 má co se týče rockstaru vždy tmavější barvy než XBOX 360 a proto to možná vypadá tak rozmazaně. Každopádně komu už hra přišla? Já čekal dneska a nic, no hold si pošta zase dává na čas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chce může si mě přidat do friendu,mě hra přišla dnes z výborného xzone...včera jim přišla a hned poslali a česká pošta dnes v 10hod dovezla,prostě bomba..A to jsem měl objednané týden u Alzy a ve čtvrtek sms že to bude příští týden,nasrat!!Mám to z xzone a ještě k tomu kod na assasin oblek co mi přihodily jen tak,zkrátka jsem natšen a rozdíly oproti xboxu??Já na něm byl 3roky a 2v republice s aichy kolem 40000G a pak mě vymazali celej profil(ano byl jsem pálenkář)ale ted na to kašlu mám jen dobré hry a ps3..rozdíly nevidím a to jsem to zkoušel tam i tam..Jo rozdíly jsou na ps3 je rychlejší loading...Já jsem spokojen..Kdo chce a má chut si mě přidat tak budu rád..dáme multák..Redfighter1979....Díky všem za pozornost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo chce může si mě přidat do friendu,mě hra přišla dnes z výborného xzone...včera jim přišla a hned poslali a česká pošta dnes v 10hod dovezla,prostě bomba..A to jsem měl objednané týden u Alzy a ve čtvrtek sms že to bude příští týden,nasrat!!Mám to z xzone a ještě k tomu kod na assasin oblek co mi přihodily jen tak,zkrátka jsem natšen a rozdíly oproti xboxu??Já na něm byl 3roky a 2v republice s aichy kolem 40000G a pak mě vymazali celej profil(ano byl jsem pálenkář)ale ted na to kašlu mám jen dobré hry a ps3..rozdíly nevidím a to jsem to zkoušel tam i tam..Jo rozdíly jsou na ps3 je rychlejší loading...Já jsem spokojen..Kdo chce a má chut si mě přidat tak budu rád..dáme multák..Redfighter1979....Díky všem za pozornost..

Koukni tu: http://console-forum.net/showthread.php?t=93339

Jinak moc díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rocko: To video dobrý, ale že by to ukazovalo to co bylo na těch screenech? Tak to vubec. Je pravda, že vegetace je tam jaksi bujnější(ale upřímně, koho zajímá nějaká tráva). Jinak je tam všechno stejný, až zase na barvy, které jsou u PS3 tmavší(nevím proč to tak Rockstar dělá). Co jsem si všiml k PS3, tak plus dávám za stíny/slunce, které je v hospodě krásně vidět narozdíl od XBOX 360 verze, která tam žádné nemá. Budu to zkoumat více až se mi dostane PS3 verze do rukou, což očekávám v pondělí a k tomu si ještě stáhnu i XBOX 360 verzi a budu porovnávat. Každopádně žádná katastrofa jak se jevilo na začátku to není, tudíž se nebojím, že jsem vyhodil peníze zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mike55: protože na screenech je samozřejmě vždy vidět víc detailů, když to máš jen jeden frame, než když jich ve videu máš 30 za sekundu ;) J8 taky nikde neřek, že PS3 verze vypadá bůh ví jak špatně, ale rozíly tam jsou, to nemůže nikdo popřít. nejvíc mě mrzí to subHD rozlišení, díky čemuž je ta hra rozmazaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu