Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption


tekken90

Recommended Posts

Však nikdo tě neobviňoval. To rozmazaní je blbý. Stále nechápu proč jsou hry na PS3 v nižším rozlišení než na XBOX 360. Dříve se vymlouvali, že neznají tak dobře ještě systém PS3 a nemužou naplno využít jeho potenciál, ale od té doby už uplynulo pár let a jak jde vidět(Heavy Rain, GOW 3), hry jdou na PS3 udělat uplně v perfektní grafice, tak nevím proč s tím borci jako Rockstar mají takový problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 326
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vetsina devteamu je spratelena s microsoftem a taky vetsina z nich i v usa hry vyviji.. takze preferuji xbox360 a delaji hry lepsi pro tuto platformu odladenejsi

http://misterslimm.wordpress.com/360-vs-ps3/xbox-360-vs-ps3-head-to-head-face-off-results/

A damning victory for the Xbox 360. While the best-looking PS3 exclusives inarguably look better than the best-looking 360 exclusives, this really is a terrible indictment on the state of high-end cross-platform development.

crytek pri vyvoji crysis 2 priznal, ze z ps3 vytahli o malo vic performace nez z xboxu.. takze ps3 slabsi neni, jen devtymy jsou podplacene Micro$oftem. je to skoda ale kapitalismus nikdy nebyl jednoduchy pro vsechny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to bomba, hlavně singl, mám za sebou asi 10 hodin a to si myslím, že jsem teprve na začátku, nechybí mise, jako nahánění stáda na pastvu, chytání banditů, výlet do dolu na důlním vozíku apod, hra má skoro stejné ovládání jako má GTA IV, takže to není zas až tak špatné, akorát nechápu proč rockstaři u obou her dávají střelbu pod L2 R2, když všechny ostatní hry mají L1 R1, je to silný nezvyk... samozřejmě hodně povedený je také dabing, zvuky a všelijaké vtipné filmečky, hlášky apod. doporučuji v armadillo zajít do biografu na němý filmeček s šarlatánem ! grafika není tak strašná jako na těch screenech, ale podle mě je to největší slabina hry, na dnešní dobu po hrách jako U2, GowIII (sice PS3 only) je to takový průměr, i takové JUST CAUSE 2 má lepší grafiku... také je tam spousta miniher, zatím jsem napočítal něco kolem 15ti... opravdu se tu člověk nenudí a takové dohrání na 100 % bude požadovat hooooodně času

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nějaké recenzi jsem si všiml, že délka singlu je kolem 20 hodin

co se týče té grafiky, k čemu ji lze přirovnat... myslím nějakou hru... jak tady psal How3n, tak to není lepší než U2 což je pro mě osobně zklamání.

to bylo předem jasné, že se to graficky nebude dát srovnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v nějaké recenzi jsem si všiml, že délka singlu je kolem 20 hodin

co se týče té grafiky, k čemu ji lze přirovnat... myslím nějakou hru... jak tady psal How3n, tak to není lepší než U2 což je pro mě osobně zklamání.

Porovnávat tuneloid jako je U2 s open world hrou jako je RDR je na dnešních strojích stále jen utopie. RDR bych nejvíc přirovnal k GTA IV s pár vylepšeními, ale žádnej zázrak to není. Hra je to ale bezvadná a je daleko lepší, než přehodnocevaný GTA.

Jj díky za postřehy, nepředplatil jsem si ji ptz jsem maturoval a nějak to šlo mimo mě, ale teď mě to hrozně láká, takže až bude za dobrou cenu jako měl tekken předobjednávky tak jdu do toho.

Jo, kdo zaváhá, tak nehraje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Luckass: Mě také ne..poslali to v utery, tudíž ti to v utery přijde. U všech E-shopu z UK to trvá 7 pracovních dní, jediné shopto.net má doručení za 3-4 dny(posílají doporučeně, mužeš si to i sledovat).

to čekání je horší než rozmázlá textura kaktusu v prérii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem hrál hru jen chvíli, ale co zatím můžu soudit, tak nejde jinak než doporučit - je to parádní kousek... Co se týče té pořád omýlané grafiky, tak nevím moc co k tomu říct - není to takový zážitek jako při Uncharted 2 nebo God of War, ale stejně se mi grafika líbí a přijde mi, že se tak nějak ke hře hodí, rozhodně to není slabina hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jsem hrál hru jen chvíli, ale co zatím můžu soudit, tak nejde jinak než doporučit - je to parádní kousek... Co se týče té pořád omýlané grafiky, tak nevím moc co k tomu říct - není to takový zážitek jako při Uncharted 2 nebo God of War, ale stejně se mi grafika líbí a přijde mi, že se tak nějak ke hře hodí, rozhodně to není slabina hry...

já to myslel tak, že jediné, za co té hře můžeš strhávat body, je grafika

btw už jste někdo zkoušel multák, jak Vás to baví? také Vám to tak strašně připomíná MP v GTA 4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to fakt pecka, grafika vzhledem k tomu že je to multiplatform dost ujde, vylepšený GTA4 rage engine. Mega vtipné hlášky, zasazené do roku 1910, hlavně na to jak se začínal formovat "dnešní" svět. Super hratelnost, i zajímavej a trochu nečekanej konec. Nikdy jsem neměl moc v lásce westerny dokud jsem nepařil RDR. Tahle hra je opravdu must-buy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu