Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net server (znovu obnoveno)


Negto

Recommended Posts

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chtěl jsem se zeptat adminů,jestli by byli schopni přispívat na server....................

Např.Na pp nebo credits nebo,newím co vás ještě napdane užitečného.......

Nemuselo by to být pravidelné....

Co na to říkáte????????

PS:samozřejmně až natoupíte a bude vše oka........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DNes už jsem nevydržel nekonečné čekání na steamu,tak jsem napsal adminovi zaparit.cz na email,a prospil ho o pomoct s textovým souborem.......

Tak dá se říct,že s velkou pravděpodobností budete adminy všichni kterým jsem to slibyl do konce víkendu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mam par pripominek k serveru, ale ta nejvetsi je, ze proc kdyz to vubec je only funn server :) nerikam ze mi to vadi na odreagovani bo procviceni aimu v tech malinkatych mapkach to nekdy dobre je, ale kdyz to je "for funn" tak by se meli zrusit ty blbosti jako je rank, statsme, top atp...

Fakt me nebavi poslouchat ty typky co si zakempej v mape 10m x 10m a potom machrovat jak jsou v TOP 10. Nejvetsi priklad je asi duffy.

Rad bych slysel od doticneho co tento server zarizoval jaky s nim ma plany. Nebo aspon jaky s tim byly plany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mam par pripominek k serveru, ale ta nejvetsi je, ze proc kdyz to vubec je only funn server :) nerikam ze mi to vadi na odreagovani bo procviceni aimu v tech malinkatych mapkach to nekdy dobre je, ale kdyz to je "for funn" tak by se meli zrusit ty blbosti jako je rank, statsme, top atp...

Fakt me nebavi poslouchat ty typky co si zakempej v mape 10m x 10m a potom machrovat jak jsou v TOP 10. Nejvetsi priklad je asi duffy.

Rad bych slysel od doticneho co tento server zarizoval jaky s nim ma plany. Nebo aspon jaky s tim byly plany.

Já s tebou souhlasím,ale nic se rušit nebude,protože se ten server možná zmnění na clan server kde by byl i public..........

Ohledně duffyho,je to prvotřídní debil co si o sobě myslí,že je king a patří mu server,ale s takovýma lamama toho moc neudělám a ban mu nemám dát zaco.......Kdyžtak zkopči,jak se někomu posmívá,a lze diskutovat o nějakém trestu jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když hraju já tak nekempi,protože když mně zabije kempa tak jí upozorním a kick jestli to už někdy dělala podruhé ban na 5 minut a pak na den...........

Jen když kempi a nezabíjí nikoho a vidím je tak je zapaluju:cheesygrin:

Já vím pyroman:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jeslti v budoucnu z toho nechate jen ten funn server. Tak by to chtelo hodne zmen napr.: opradu funn odzkouseny mapy, ten campmeter by ve funn nebyl moc potreba protoze pri takovychto mapach neni potreba jen tak v 10% map co jsou na serveru by se hodill, ale to nevim jeslti by slo to dat jen na urcitou mapu.

Dneska jsem na serveru byl cely den a jako funn ma nejakou budnoucnost da se u toho odpocinout od normalnich map atp.. Nekolik map co tam jsou stoji uplne za prd ( nemluvim jen ze sve odpovedi ) a nektery naopak jsou opravdu big funn..

Napr.: pirati - urcite nejhranejsi funn mapa co tam je :) pak je dobry big city neco ( s tema letadlama ) a ta mapa s tema autobusema, ale ta by chtela trochu doladit. Jeslti to tady nekdo umi s mapama tak by chtelo dat ze kdyz CT prohrajou / vyhrajou tak by to automaticky zmenilo T. Protoze jak asi vite tak ted kdyz se hrac neprelogne sam tak muze za T byt celou hru.

Posledni pripominka je ze by urcite neuskodilo dat na server AFK kicker // 2 minuty nic nedelani = kick.

P.S.: Co se tyde duffyho tak toho uz radsi rozebirat nebudu. Tvoje odpoved mi plne stacila :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jeslti v budoucnu z toho nechate jen ten funn server. Tak by to chtelo hodne zmen napr.: opradu funn odzkouseny mapy, ten campmeter by ve funn nebyl moc potreba protoze pri takovychto mapach neni potreba jen tak v 10% map co jsou na serveru by se hodill, ale to nevim jeslti by slo to dat jen na urcitou mapu.

Dneska jsem na serveru byl cely den a jako funn ma nejakou budnoucnost da se u toho odpocinout od normalnich map atp.. Nekolik map co tam jsou stoji uplne za prd ( nemluvim jen ze sve odpovedi ) a nektery naopak jsou opravdu big funn..

Napr.: pirati - urcite nejhranejsi funn mapa co tam je :) pak je dobry big city neco ( s tema letadlama ) a ta mapa s tema autobusema, ale ta by chtela trochu doladit. Jeslti to tady nekdo umi s mapama tak by chtelo dat ze kdyz CT prohrajou / vyhrajou tak by to automaticky zmenilo T. Protoze jak asi vite tak ted kdyz se hrac neprelogne sam tak muze za T byt celou hru.

Posledni pripominka je ze by urcite neuskodilo dat na server AFK kicker // 2 minuty nic nedelani = kick.

P.S.: Co se tyde duffyho tak toho uz radsi rozebirat nebudu. Tvoje odpoved mi plne stacila :).

Urcite by to na urcitou mapu slo udelat viz mapa Slider City .. tam sem dal plugin ze vsichni sou u T at se dementne nezabijeji

btw: Negto ma ban hm... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu