Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co jste si objednali z Dealextreme - doporučte nebo varujte


simontpf

Recommended Posts

Ja sem si koupil

EZ Flash Vi - bez problemu, funguje v pohode

M3 Real - Funguje v pohode, ale obcas si asi nerozumi s pametovkou (zridkavy jev)

Neviditelna tuzka - bez problemu (funguje i jako zkousecka pravosti diky tomu ze ma tzv. cerne svetlo)

Konvertor na Dualshock a pametovku z PS2 na PS3 - perfektni kompatibilita i funkce

Prasatka a kravicky - led baterky funguji opet bez problemu

Auticko na vysilacku v plechovce - To nejede vubec

Folie fake Hori na PSP a NDSlite - sou v pohode

Co se tyce posty, mel sem to standardne s tracking number a doslo to do asi 10 dnu od data odeslani. Kdyz neco nemeli, zasilku mne v pohode rozdelili na 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud jste si nekdo koupili z dealextreme ty jejich refurbrished NDS lite, dejte vedet, jak to s nima je z hlediska kvality a funkčnosti (jestli majnapříklad originální displaye, nebo je to napůl originál a napůl náhradní díly).

Už jsem to tady spal několikrát na několika místech - kvalita vypadá velmi dobře. Jestli jsou to všechno originální komponenty? No, kuchat to nebudu, abych zjistil, jestli opravdu jo. Vím jen, že všechno vypadá jako nové a kvalita je také dobrá - nic nevrže a podobně, nikde nic neodstává. Osobně si myslím, že od nového originálu k nerozeznání (alespoň v mém případě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapomen na to ze je to 14 pracovnich dni za ktere ti to maji dorucit...

me to ted chodi cca behem tydne

ok :( no priste si to asi nechap spise poslat expresem.. ale jeste nez to otevru tak to nafotim kdyby nahodou.. :D no a uz aby me to prislo jsem na tu limitovanou edici tak strasne natesenej.. ze to nejde ani rict :D kdyz tak budu cekat jeste pristi tyden :( :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska zavolal na postu a jeste tam nic nemeli tak jsem zvedavi kdy to prijde :cry: :( zitra to bude presne 14dni tak ted uz me zbyva jenom cekat cekat a cekat :cry: jeste tam kdyz to neprijde avolam v patek..

volals na tu infolinku? tam jim reknes ten kod a ona ti rekne, kde presne ta zasilka je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice to není o DX.com, ale je to něco k AirMailu...Už se mi AirMailem z HongKongu stalo, že se 2 balíky ztratily. Letěli určitě stejným letadlem /obojí objednáno ve stejném týdnu v prosinci. Jeden prodejce mi to poslal znovu, druhý se na mě vykašlal, řeším to přes paypal, kterej zatím nereaguje, takže zatím mám 800kč v háji :/. Každopádně je divný že ty balíky "zmizely". Nepřišli mě a nevrátili se odesílateli. Těžko říct jestli někdy dojdou. Když se dívám na stav balíku tak "Zásilka přepravována do České republiky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

f-007: Tak to ti držím palce ;)

Chci se zeptat, jak je to s baterkami do NDS? U spoustu baterek na DX píšou lidé, že vydrží strašně málo, ne jako originální. Kde bych mohl sehnat nějakou kvalitní baterku, která vydrží jako originál, klidně i déle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi presne po 14dnech dosla zasilka vsechno supr akorat jsem se lekl kdyz jsem to otviral ze to vsechno bylo takove volne :lol: kdyz jsem otevrel krabicku na Acekard 2 tak tam byla volne lezici flash karta a nic jinyho :D eu nabijecka je v pohode a s DSkem jsem naprosto spokojeny. :) Jinak je znat sem tam malilinko ze je to opravene ale je to nadhera :love: vschno funguje jak ma tak to me potesilo. Tak tot ode me vse :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mi presne po 14dnech dosla zasilka vsechno supr akorat jsem se lekl kdyz jsem to otviral ze to vsechno bylo takove volne :lol: kdyz jsem otevrel krabicku na Acekard 2 tak tam byla volne lezici flash karta a nic jinyho :D eu nabijecka je v pohode a s DSkem jsem naprosto spokojeny. :) Jinak je znat sem tam malilinko ze je to opravene ale je to nadhera :love: vschno funguje jak ma tak to me potesilo. Tak tot ode me vse :D

pls jskou nabijecku presne sis objednval? Jak to hodnotis po cca dnu uzivani? Chci se do toho pustit taky, tak bych radeji sel overenou cestou...

Tak NDS objednano a to i vcetne prislusenstvi:

Objednal jsem to komplet i s prislusenstvim:

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4086

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.6118

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.7747

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11811

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19508

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) asi z té stránky obědnám celé nds a pak bych chtel vse abych mohl hrát už stažené hry mohl bych někoho poprosit aby mi hodil link co k tomu ješte potřebuji ? nějakou tu kartu a její čtečku?

2)poštovné je fakt zdarma? to jako kdybych si třeba obědnal i nějakou kravinu za jeden dolar tak to pošlou zdarma ? :-D

3) způsob platby: platí se tam jedině kartama že?

díky :-)

edit : ohledně toho posílání jsem tam našel jenom tohle

Free EMS Shipping Upgrade for customers from the following countries:

.

United States, Canada, Australia, Austria, Belgium, Cambodia, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Indonesia, Ireland, Italy, Japan, Luxembourg, Macau, Malaysia, Malta, Mongolia, New Zealand, North Korea, Norway, Papua New Guinea, Philippines, Portugal, Singapore, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Thailand, U.K., U.S.A and Vietnam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad 1. Pokud komplet, pak NDS, puzdro, kartu a fólie.

ad 2. Opravdu je zdarma u Air Mail. Pokud to chceš rychleji, tak Express stojí cca 300,-.

ad 3. Pomocí PayPal.

takže NDS + http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11811 a tohle stačí na ty zálohy stažené z internetu ?

jinak pomocí Paypalu jsem ještě nikdy nic nedělal ale co jsem slyšel tak na paypal stejně musím vlastnit nějakou kreditní kartu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže NDS + http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11811 a tohle stačí na ty zálohy stažené z internetu ?

jinak pomocí Paypalu jsem ještě nikdy nic nedělal ale co jsem slyšel tak na paypal stejně musím vlastnit nějakou kreditní kartu ne?

jo bohuzel musis mit kreditku:cry: ale tak rekni rodicum at ti puci:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu