Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co jste si objednali z Dealextreme - doporučte nebo varujte


simontpf

Recommended Posts

  • Odpovědi 112
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak dnes mi dorazil balicek s photofast redukci pro psp. Objednaval jsem to 18.3, tze cas doruceni celkem ujde.

Co me vsak nemile prekvapilo - ceska posta. Balik mi prinesla normalni postacka, ktera se ho pokusila nacpat do bezne panelakove schranky. Balik se tam samozrejme ani omylem nemohl vlezt, tze notny kus ho precuhova ven.

Doufam, ze se o totez nepokusi s NDS, ktere mi ma dojit a zesi ho nechaji normalne na poste k osobnimu vyzvednuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže k tomu NDS koupím http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.15613 ++

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19037 třeba tuhle kartu do toho ? chtěl bych všechno obědnat z jednoho obchodu at se s tím nemusím moc sr**

Jsi sebevrah, pr takhle nizke kapacite bych vzhledem k cene radeji sahl po znackovem zbozi v nekterem z CR shopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže NDS + http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11811 a tohle stačí na ty zálohy stažené z internetu ?

jinak pomocí Paypalu jsem ještě nikdy nic nedělal ale co jsem slyšel tak na paypal stejně musím vlastnit nějakou kreditní kartu ne?

Na PayPal kreditní kartu nepotřebuješ. Já si tam posílám peníze převodem z běžného účtu. Trvá to ale 2-4 dny než se připíšou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No tak tu RC helikopteru už neuvidím a 20 dolarů v luftu , nevím co se z balíkem stalo čekám na něho už měsíc možná ho někdo ukradl na poště ale už jsm ztratil víru že příjde takže tedka má u mě DX velké mínus už budu obědnávat jen levnější věci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Muzu se zeptat na zkusenosti s tim refurbished DSkem z DX? Po delsim case porad zadne problemy? Taky se bojim, aby mi ta zasilka prisla, nekdo pise, ze zasilka z DX mu vubec nikdy nedosla a jelikoz se plati predem, tak bych nebyl stasten. Chci si to koupit tedka k narozeninam, ale nevim, nevim, porad vaham a nemuzu se rozhodnout.

BTW vim ze tu topic je, ale kdyz nekdo znovu napise svoje dojmy, snad se nic nestane, ne? A me to naopak ujisti a pomuze rozhodnout :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se zeptat na zkusenosti s tim refurbished DSkem z DX? Po delsim case porad zadne problemy? Taky se bojim, aby mi ta zasilka prisla, nekdo pise, ze zasilka z DX mu vubec nikdy nedosla a jelikoz se plati predem, tak bych nebyl stasten. Chci si to koupit tedka k narozeninam, ale nevim, nevim, porad vaham a nemuzu se rozhodnout.

BTW vim ze tu topic je, ale kdyz nekdo znovu napise svoje dojmy, snad se nic nestane, ne? A me to naopak ujisti a pomuze rozhodnout :-)

Pokud DX nevěříš, mrkni na aukro, pár kousků tam vždycky je.

Jinak ale po nějaké době můžu stále říct, že refurbished DS z DX mi šlape jako hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej koupil si uz nekdo tohle http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.1893 rad bych vedel jesi si ro mam koupit.A chcu se taky zeptat kolik je poostovny?

Poštovné nejsou,DealExtreme posílá FREE po celem světě.

Nevím co bys o tom chtěl vědet jde o Flashkartu EzFlash (ROMky apd) + EZFlashku do SlotuII (Vibrace,Přidavná RAM apd,GBA),myslím že je k tomu i stylus a čtečka miniSD karet (jde o mnohem kvalitnější čtečku než u DSTT).Ale to asi víš :)

Co se týče miniSD karty,předpokládám že bude FAKE ale bude funkční :)

Nevím jesti se dělaj Fake EZFlashe ale EZFlash je hodně kvalitní flash karta ,myslím že by šlo o dobrý kup.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu