Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Neger ma pravdu v tom ze klesne navstevnost serveru a to odost... jestli nechces byt v klientu tak dalsi hodme mala procenta lidi .. a pak jestli ches small nebo ja nevim tak musis se domluvit s warrezem o tom o s tim udelas a o klientu neger ti pak da steam ACC na nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak ted vidim tak se to tady ten klan docela rozpada to je skod ale uz stejne moc nehraju CS:S hraju spis cod4 tak kdyztak kdyby se to rozjelo tak mi reknete kdyztak bych docela zacal hrat xD

akoze nebud drzy ale ty si sa uz pekne dlho neozval...a ani na steame som da dlho nevidel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neger ma pravdu v tom ze klesne navstevnost serveru a to odost... jestli nechces byt v klientu tak dalsi hodme mala procenta lidi .. a pak jestli ches small nebo ja nevim tak musis se domluvit s warrezem o tom o s tim udelas a o klientu neger ti pak da steam ACC na nej

Mám na něho steam,ale on mi furt neodepisuje na email,tak není zaplacený březen :cry:

A já se s ním už potom domlouvat nebudu,to bude potom dělat epic...........

Já doplatím březen a duben je už na epicovi............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sa este uvidilllale asi to necham tak..ruky prec...si asi od kamosa poziciam server na mesiac a skusim si vytvorit vlastny gun game server alebo fat take podobne funny maps ako boli...neviem este sa rozhodnem..ale som asi tak na 70% rozhodnuty ze nie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu