Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Epic jsi v klanu:

A dneska jestli tady posle azumania tu IP od jejich serveru tak v 18:00 na tom jejich serveru a bude tam: sadet

dave

sysasysa

negto

Kapr

takze mi tady napiste jestli muzete.... a az posle tu Ip od jeho serveru tak tam prijdte v 18:00

na ten jejich server. Kdyby nenapsal tu IP tak pujdeme na nas server CF jen tak si zahrat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OmG chapete jednu podstatnou vec ? xD jestli chcete hrat CW/TG tak musi celi Funny Maps DPC a nebudete mit reklamu u zaparit tak to proste je.... pokud nebude reklama nebudou lidi......

takze pokud by vam samotnej azumania poskytl server na pujceni nebo nevim jak to je tak problem by nebyl ale at rozhodne Negto....

a se stylem kdo che byt ACL to taky nikam nedotahnete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OmG chapete jednu podstatnou vec ? xD jestli chcete hrat CW/TG tak musi celi Funny Maps DPC a nebudete mit reklamu u zaparit tak to proste je.... pokud nebude reklama nebudou lidi......

takze pokud by vam samotnej azumania poskytl server na pujceni nebo nevim jak to je tak problem by nebyl ale at rozhodne Negto....

a se stylem kdo che byt ACL to taky nikam nedotahnete...

Já jsem jim to tu na začátku psal.............

A stím,že to nikam nedotáhneme,to piš spíše Sadetovi:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sadete,já už jsem se ti dá říct pomstil,tak vynecháme naschváki a řeknu ti to otevřeně,první musíš udělat funkční tým,který za tebou a tvými rozhodnutími bude stát a při první příležitosti tě nebodne do zad......Jestli dobré hráče seženeš a bude vše ok tak jsi v půlce cesty.Jsi vedoucí a musíš určit zástupce,jestli jednoho nebo více zástupců určíš a můžeš se na ně spolehnou tak je to OK........Ale nemůžeš to dělat systémem kdo chce být acl.....Tak a ta poslední věc co potřebuješ je místo kde se bude hrát a tím to se chci nabídnout,že bych byl ochoten,možná ten server pustit platit o 20% a více a mohli by jsme mít treningy CW atd......

Ale vše až si skompletuješ klan:-)

Sennpíku,ale já myslím,že nikomu z nich by se do toho nechtělo na delší dobu investovat a,že by se rozpadl brzo jako bad-company a to nic nikdo nemusel platit..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sadete,já už jsem se ti dá říct pomstil,tak vynecháme naschváki a řeknu ti to otevřeně,první musíš udělat funkční tým,který za tebou a tvými rozhodnutími bude stát a při první příležitosti tě nebodne do zad......Jestli dobré hráče seženeš a bude vše ok tak jsi v půlce cesty.Jsi vedoucí a musíš určit zástupce,jestli jednoho nebo více zástupců určíš a můžeš se na ně spolehnou tak je to OK........Ale nemůžeš to dělat systémem kdo chce být acl.....Tak a ta poslední věc co potřebuješ je místo kde se bude hrát a tím to se chci nabídnout,že bych byl ochoten,možná ten server pustit platit o 20% a více a mohli by jsme mít treningy CW atd......

Ale vše až si skompletuješ klan:-)

utrhl si mi ty slova z jazyka..... urcite by nebyl spatnej napad dat ten Funny maps na CW/TG ale prvni musi mit server velkou reputaci at chodi lidi kteri nespousti pres klienta a tak .... druha vec by byla nainstalovani Warmodu ale nic mene vam drzim palce at delate dobrou reputaci serveru a hlavne console-forum....

Negre: njn ale pak to musis platit jen ty a to by nebylo moc fer ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to říct,mně nedělají problémy finance..................

Ale najít dobré hráče........

A já myslím,že se zrovna zde sešli.........

Tak se ukaž Sadete co v tobě je a uvidí se :-)

PS:Stojím za tebou..........

V téma o serveru je anketa tak se mrkněte:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu