Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kubovy pc videotutorialy


kuba741

Recommended Posts

"Jak sundat Faceplate z Xboxu, to bych nedoporučoval amatérům, jen profíkům ... po chvíli : Jéé, tak kryt na hardisk mi tam nějak nejde dát, dám ho tam potom, a Faceplate taky nejde, ježiš au, pardon " :lol:

Kubo, já tě přihlásím do toho pořadu s psama, jak to uvádí Srstka, no to je naka čubička :lol:

Aálem sem chcal z toho, jak ti nešel zapnout Xbox :)

BTW, je to prdel, udělej tutoriál, jak otevřít DVD mechaniku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak tohle bylo ale otřesný, videotutoriál o hackingu...2min hledáš stránku kterou sis měl najít už před tim a pak se ti vypne komp...každej normální by začal asi znova, neee to byl tvuj užasnej videotutoriál o hackingu... omg :roll:

radši už to nedělej, protože už mě tohle ani nepobavilo. radši se snaž na tom zapracovat a zlepšit to..když to budeš dělat akorát vtipný tak to nebude vtipný ;) tohle video podle mě nemá na internetu vuebc co dělat, to je jako kdybych natočil jak schne lak na nehty a zpíval u toho včelku máju...

Kubo v tom hackingu jak se ti na konci vypne pc mnoo nenapadne jsi zmackl knoflik na bedne xD

ne asi :D

btw. nevim jako i kdyby si to nevypnul schválně tak se podívej na ty svoje lišty co máš v exploreru..lol ty určitě používáš co? :P btw radši ani ten explorer nezapínej, možná ani kompa ne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radši to ani nebudu komentovat protože bych musel být hodně sprostý a to by mě pak stálo body a další kázeňské opatření. Takže Kubo... jestli to myslíš vážně, tak to radši honem zabal, protože se takhle jen sám zhazuješ před celým fórem.. věř mi - to 'háčkování' fakt vtipné nebylo. Skončil jsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Guest /*B(L)ackFiRe*/
Moc pěkně okomentovaná videa, sám bych je takto okomentovat nejspíš nedokázal.

A nenech se odradit od dalších video tutorialů a jen přidávej další...

Myslim že bys to měl přejmenovat z tutorialu na "jak se to nema delat"ale taky myslim ze bys mel pokracovat ve svych vtipkach.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu