Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kubovy pc videotutorialy


kuba741

Recommended Posts

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja bych rekl ze uplne k nicemu kazdy normalni a trosku vzdealny clovek nebo alespon zamereny na elektroniku spise a nebo alespon co nekdy videl hdd by se k nemu dostal a nejak ho vyndal ven pochopil bych ze by to nezvladla moje sestra nebo mati ale ty tyto veci absolutne nezajimaji......jenze nechapu podstatu tohoto topicu myslim ze na 10 nebo kolik let starem notebooku vysvetlujes jak vyndat hdd :roll: proste uplna zbytecnosti ty se asi doma nudis sorry ze te tady tak buzeruju ale tak proste podle me je to absolutni kravina co delas nevypada to moc dobre a jeste kazdy notebook je jiny pristup k hdd by mel byt sice podony ale k cemu to kazdemu bude kdyz ma zaruku tak to stejne hodi pravdepodobne do servisu a kdyz nema zaruku tak snad bude na tolik schopny aby to zvladl a pokud ne tak to nebude delat podle 10 let stareho notebooku co vypada uplne jinak :D no nebudu te tu buzerovat dal a psat ti to co nejdelsi i kdyz je to uz ted dlouhe ale jen sem ti tim chtel rict ze je to zbytecnost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubíku:lol::lol::lol::lol:

Ten tutoriál se mi zdá celkem zbytečný už jenom proto že ukazuješ jak vyndat hdd ze stareho notase:roll:ALE je to zabavny urcite pokracuj fakt!Hlášky typu Je to čistokrevný fake nebo tohle není křížovej šroubovák ale ten druhej jsou asi nejlepší z celýho videa a ještě jedna malá rada na závěr nevraž si ten šroubovák do kamery svýho mobilu mohl by si ji zničit.;)8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělat tutoriál na takovou hovadinu, to už snad neni možný. Potom ten ''náhodný'' záběr na PSP a X360 ovladač, super. Přeblepty pořád, stále mumláš nepotřebný věci, co to akorát sráží.. Kvalita videa - strašný. Po tvých ''recenzích'' na PSP a X360 je to další hodně komická záležitost. Natátčet to s mobilem v ruce.. nechápu, proč si to nepoložíš? A proč to vůbec nenatáčís alespoň foťákem.. A mohl ses to aspoň pořádně naučit vyndavat, než tam začnes kecat ''To není možné, proč mi to nejde?''.. Nebo to možná sestříhat?

No, abych jen nekritizoval, hrozně jsem se zasmál. Za to dávam bod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rofl dneska si budeme vyndavat noutbuk ehm, pardon hárd disk z nout buku

nebo .. aha zde musím zmáčknout tlačítko xD

a co mě dostalo : toto není křížový šroubovák , to je takový ten klasický , normální ... ; o minutu později : vezmeme si klasický křížový šroubovák

nebo ty jeho džentlmentský keci jako excelentní , čistokrevný fejk xD, z ůtrop NB xd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto není křížový šroubovák , to je takový ten klasický , normální ... ; o minutu později : vezmeme si klasický křížový šroubovák ...

Hey, tak ted sem z toho malem umrel :D .. ty srobouvaky :D :cheesygrin:

EDIT: jo, a na zacatku rika neco o novy notebooku :D ... tak to bych byt nim nedelal :D ...v jeho vlastni zajmu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě by zajímalo jakej je rozdíl vyndat hdd ze starýho pc a novýho pc jak zminuje na začátku :D

takovy, ze kdyz ho vynda ze staryho notebooku, ktery neni funkcni, tak po slozeni z5 nenastane zadna zmena :D

u novyho notebooku nastane po slozeni z5 takzvany "Downgrade do nefunkcnosti" :D:cheesygrin: ... teda v podani tady Kuby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu