Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Free Running


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2 fuckp:Co rikas na Docks ja uz tam taky jsem...a...hafo tezsky :-/ .Jsou tam 2aukoly a zatim me nejde ani jeden...Ale ten jeden uz budu mit :-)

jj je to hnusny, pro me bylo tezky uz to skakani na strese + udrzeni rovnovahy na vyklenku...ale jinak skvela hra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znam 2 kombinace dnes jsem na ne prisel...Musis sprintovat primo proti zabradli a kdyz jses od nej par milimetru tak zmacnout X a........Uvidis :-)

A druhy je ze musis bezet proti zabradli a drzet tlacitko L a jak jsi u nej zmacknout tlactko X a...........Uvidis :-)

Znam pouze tyto 2........Zatim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mna osobne tato hra velmi nudila boli sme vcera v divadle tak som si zahral lebo ta divadelna hra bola blud tak a v psp bolo akurat FR tak som myslel ze si pekne zaparim po par medajlach som zistil ze sa nudim este viac ako pri tom divadle cize hru by som ohodnotil grafika - 6.5z10 hdba sa mi tiez nepaci tak 5z10 ovladanie 5z10 a hratelnost 4z10 cize celkovo tak 5/10 ale je to iba moj subjektivny nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm mně se stalo že mně to nechce pusti do docks Sice to nemam na zlatku všechno Sou i bronzy ale mam všechno až na jedno....To mam chalenge bam myslim v mils nebo kde a když to chci udělat tak proběhne jenom ukazka nějaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ground Zero, mě baví nejvíc a je podle mě i nejlehčí, já ho udělal v poho na zlato... Ale závody mě nebavěj a jsou pěkně těžký... :(

Tak jo dame si sraz a ty mi projedes Ground Zero v Mill a ja tobe jakykoliv zavod :D

EDIT: nemate nekdo save ze ste prave projeli ten Ground Zero v Mill? :D jestli jo tak ho sem dejte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu