Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Free Running


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi to je kruty :-D Proc nikdo nechapete 3.ukol v treningu :-D Uz jsem ho vysvetoval 3lidem na ICQ ;-) Jako to nic proti tobe J-REKu ale je to zajimavy ze zrovna toto :-D No to musis takhle:

1.Bez rovne a mackej ctverecek pro beh...

2.Probehni prvnim bodem...

3.Az se budes blizit ke druhymu tak kus od nej zmacni kolecko pro skok...

4.Jak poletis tak musis dopadnout nekde co v nejblizsi bluzkosti toho bodu...(nejlepe na nej)

5.Az budes dopadat tak hned zmackni ctverecek (tim udelas kotoul)...

6.To je vse ;-)

Napis jestli je to ten ukol a jestli se ti to povedlo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi to je kruty :-D Proc nikdo nechapete 3.ukol v treningu :-D Uz jsem ho vysvetoval 3lidem na ICQ ;-) Jako to nic proti tobe J-REKu ale je to zajimavy ze zrovna toto :-D No to musis takhle:

1.Bez rovne a mackej ctverecek pro beh...

2.Probehni prvnim bodem...

3.Az se budes blizit ke druhymu tak kus od nej zmacni kolecko pro skok...

4.Jak poletis tak musis dopadnout nekde co v nejblizsi bluzkosti toho bodu...(nejlepe na nej)

5.Az budes dopadat tak hned zmackni ctverecek (tim udelas kotoul)...

6.To je vse ;-)

Napis jestli je to ten ukol a jestli se ti to povedlo ;-)

hele promin že jsem taka lama, ale nejak jsem to z toho popisku k ukolu nepochopil... už to jede tak mockrát díky za radu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele promin že jsem taka lama, ale nejak jsem to z toho popisku k ukolu nepochopil... už to jede tak mockrát díky za radu :-)
jeste mam jeden problem a to jak je asi nejaky 6 ukol a to jak je nazdi těch 8 žetonů, poberu jich 7 ale na ten 8 ne a ne doskočit.... :-( zkousim tam doskocit jako na ty dalsi ale nejde to :-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten trenink podle me udelali az zbytecne tezky ale tak je to o tom chytit ten spravny grip tady toho :D a pak uz to jde v pohode tedka jsem nekde u toho Jerabu jak to tam je a je to uplne hrube tam vylezt az navrch a pak skocit na ten druhy jerab :D zkouseli jste to nekdo? podle me to je aj ukol nejaky podobny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Malcolm. : No je to tezsky protoze je to tezsky i ve hre a proto se t musis naucit v treningu ;-)

To J-REK: Co ti na tom nejde??Musis tad yjenom preskakovat a pote vylezes po te platforme pro posledni 8.zeton :-) Zady dlouhy skoky tu nejsou...Hmmm zkus :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Malcolm. : No je to tezsky protoze je to tezsky i ve hre a proto se t musis naucit v treningu ;-)

To J-REK: Co ti na tom nejde??Musis tad yjenom preskakovat a pote vylezes po te platforme pro posledni 8.zeton :-) Zady dlouhy skoky tu nejsou...Hmmm zkus :-)

děkuju, nějak mi to předtím nešlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Hrajete tuhle hru?

NEdávno sem si ji sehnal a skončil sem poměrně brzy :D nevím totiž jak udělat třetí úkol v tutoriálu :(, pokud někdo víte tak mi pls poraďte, a zároveň pište svůj názor na hry .... díky a thanks vás nemine (toho kdo mi poradí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První co delas je jak probíháš těma kruhama..... další je jak skáčeš pro ty zelený cosi... a pak je třetí, máš dvě zelený bubliny jako kdyby za sebou ..prvni vemu a druhá nejde... nwm esi ju musím vzit kotoulem nebo jak..... cim se dela kotoul ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu