Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!!Mám dotaz jen pro jistotu!!


matof

Otázka

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Chci se zeptat když mam CFW 3,02 O-A...... a když budu updatovavat např na 3.03 O-C tak když při updatu např BRICKU tak můžu to navrátit přes RecoveryMenu??? Nebo ne??

:D

děkuji

Kdyz BRICKNES tak uz s tim clovece nic neudelas... Ale moznost BRICKU je pri tomhle nulova... Jinak to recovery je tam kt omu kdyby ti nahodou FW prestal fingovat tak jak ma nebo by byl nejak chybovy nebo bys chtel 1.5... kdyz hodis BRICK tak uz ti nepomuze ani recovery..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat když mam CFW 3,02 O-A...... a když budu updatovavat např na 3.03 O-C tak když při updatu např BRICKU tak můžu to navrátit přes RecoveryMenu??? Nebo ne??

:D

děkuji

Kdyz BRICKNES tak uz s tim clovece nic neudelas... Ale moznost BRICKU je pri tomhle nulova... Jinak to recovery je tam kt omu kdyby ti nahodou FW prestal fingovat tak jak ma nebo by byl nejak chybovy nebo bys chtel 1.5... kdyz hodis BRICK tak uz ti nepomuze ani recovery..

Kdyz pri tom brickne tak muze zpet na 1.50... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat když mam CFW 3,02 O-A...... a když budu updatovavat např na 3.03 O-C tak když při updatu např BRICKU tak můžu to navrátit přes RecoveryMenu??? Nebo ne??

:D

děkuji

Kdyz BRICKNES tak uz s tim clovece nic neudelas... Ale moznost BRICKU je pri tomhle nulova... Jinak to recovery je tam kt omu kdyby ti nahodou FW prestal fingovat tak jak ma nebo by byl nejak chybovy nebo bys chtel 1.5... kdyz hodis BRICK tak uz ti nepomuze ani recovery..

Kdyz pri tom brickne tam muze zpet na 1.50... :roll:

kdy hodis BRICK jako cihla brick tak uz s tim nic nenadelas.... pze to pspcko ani nezapnes a do recovery se nedostanes.. aspon tak sem to slysel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Chci se zeptat když mam CFW 3,02 O-A...... a když budu updatovavat např na 3.03 O-C tak když při updatu např BRICKU tak můžu to navrátit přes RecoveryMenu??? Nebo ne??

:D

děkuji

Kdyz BRICKNES tak uz s tim clovece nic neudelas... Ale moznost BRICKU je pri tomhle nulova... Jinak to recovery je tam kt omu kdyby ti nahodou FW prestal fingovat tak jak ma nebo by byl nejak chybovy nebo bys chtel 1.5... kdyz hodis BRICK tak uz ti nepomuze ani recovery..

Kdyz pri tom brickne tam muze zpet na 1.50... :roll:

kdy hodis BRICK jako cihla brick tak uz s tim nic nenadelas.... pze to pspcko ani nezapnes a do recovery se nedostanes.. aspon tak sem to slysel

tak to si slysel blbe...recovery menu ti pomuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nepomůže klucí, nepomůže...Recovery je tuším v recovery.prx a když se nenačtou ty soubory předtím tak se nemá jak spustit...Při reflashi se formátuje flash0, takže pokud se ti to nezasekne až někde uplně ke konci u souborů typu pozadí,... tak prakticky nemáš šanci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nepomůže klucí, nepomůže...Recovery je tuším v recovery.prx a když se nenačtou ty soubory předtím tak se nemá jak spustit...Při reflashi se formátuje flash0, takže pokud se ti to nezasekne až někde uplně ke konci u souborů typu pozadí,... tak prakticky nemáš šanci...

No jo ale on de s cf na cf...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když to brickneš až po nahrátí souborů recovery menu na flash0, tak se do recovery dostaneš......když se to brickne předtím tak máš smůlu.

jinak to recovery tam není jen na možnost se vrátit na 1.5 - např. reflash cf, daj se s tim opravovat semi-brick atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj všichni borci z tohoto fora, již dlouho jsem slintal po PSP a dneska jsem si ho konečně k velké radosti mé,ženy i dětí koupil.sedim tady u toho od 12 00hod. a jsem hotovej, je mi přes třicet a tak se tak rychle neučím. mate tady moc pěkně a přehledně napsaný návody pro lamy ale já jsem ještě něco víc než lama. mam f2.71 a podařilo se mi do psp dostat jen hudbu a obr.a tim sem skončil.předělal jsem si film a na kartě-psp-video-to číslo(dle návodu),zkoušel jsem to na tisíc způsobů ale neobjeví se mi to v psp. budu vděčnej za jakoukoliv radu a pomoc(i názornou ohledně iso atd.)předem díky za trpělivost.:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu