Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupě


hurtík

Recommended Posts

Nazdar uvažuji dost o koupi Wii (jako že si ho asi aji koupím) ale jak jsem si tak četl na různých forech tak tam porovnávají xbox360 ps3 a wii a o wii mluví jako o odpadu :( nechápu proč ,prý že ps3 má taky nějaké zabudované senzory v ovladačíchmá pěknou grafiku atd...stejně mi tak o grafiku nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud mas rad hry od Nintenda, tak do WII jdi, pokud ne, tak ruce pryc. Wii sem nejaky cas mel, ale zahral sem par her a pak uz se na nej jen prasilo. Ovladani u Wii je dobry jen na neco, ale me proste nesedlo a grafika, o tom radeji nemluvit, pokud mas vetsi lcd ci plasmu tak je to fakt hnus v 90%. Pokud ti muzu radit, tak si Wii u nekoho vyzkousej, abys pak nelitoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wii je super vec, kdyz prijdou kamosi nebo je nejaka oslava.. hry wii sports jsou bezkonkurencni ale ostatni dost zaostavaji. ja mam wii sports a wii fit (to spis hraje mamka) a je to sranda. nema ale cenu kupovat treba nfs nebo PES :D to je podle me dost na hv*o. jinak bowlling 4 ever (JDU HRAT :D :D)

Pokud mas rad hry od Nintenda, tak do WII jdi, pokud ne, tak ruce pryc. Wii sem nejaky cas mel, ale zahral sem par her a pak uz se na nej jen prasilo. Ovladani u Wii je dobry jen na neco, ale me proste nesedlo a grafika, o tom radeji nemluvit, pokud mas vetsi lcd ci plasmu tak je to fakt hnus v 90%. Pokud ti muzu radit, tak si Wii u nekoho vyzkousej, abys pak nelitoval.

tak to fakt nesouhlasim. taky nesmis stat metr od toho a koumat kazdej detail. wii je spis na pobaveni nez pareni v zatemenym pokoji. my mame plasmu a jinak to sand ani hrat nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wii je super vec, kdyz prijdou kamosi nebo je nejaka oslava.. hry wii sports jsou bezkonkurencni ale ostatni dost zaostavaji. ja mam wii sports a wii fit (to spis hraje mamka) a je to sranda. nema ale cenu kupovat treba nfs nebo PES :D to je podle me dost na hv*o. jinak bowlling 4 ever (JDU HRAT :D :D)

tak to fakt nesouhlasim. taky nesmis stat metr od toho a koumat kazdej detail. wii je spis na pobaveni nez pareni v zatemenym pokoji. my mame plasmu a jinak to sand ani hrat nejde

Jde mi o to, ze vyvojari se snad ani nesnazi z toho WII nic dostat. A neni to tim ze zkoumam detaily nebo tak. Nereknu, kdyby to stalo polovinu, ale pri tom, kolik Wii a hry na nej stoji, tak je to celkem ostuda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Jde mi o to, ze vyvojari se snad ani nesnazi z toho WII nic dostat. A neni to tim ze zkoumam detaily nebo tak. Nereknu, kdyby to stalo polovinu, ale pri tom, kolik Wii a hry na nej stoji, tak je to celkem ostuda.

Ale mi nektere hry prijdou v pohode....., i kdyz je pravda, ze vetsina je (na to, jake jsou) predrazena. U WII jde spise o jine ovladani a neni to tolik o grafice,ale o hratelnosti.

Ja bych asi nemenil....i kdyz je pravda, ze se mi treba libi grafika z xboxu a ps3,ale na lepsi grafiku mam stejne PC. - tak neresim

Podle meho - pokud WII, tak pro hratelnost a hlavne ocipovat (aby ty hry nevysly tak draho).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc, k Xboxu 360 se má kolem podzimu vydat hra s ovladačem podobná k Wii ovladačům. Takze si kup Xbox 360tku a počkej si do podzimu. To je názor můj.

jj Gametrak Freedom takže konkurence bude ale doufám že cena bude do 2k už vidím jak bysme hrali např afro samuraie s tímto ovladače byla by to řezba tj ale pokud ovladač bude stát okolo 4k tak si raději nechám zajít chut

jinak vážně zaleží na tom kde budeš chtít hrát jestly chceš brát wiičko na party atd. ja jsem wii měl ale moc nevyužíval i když her bylo hafo

je to skrátka party konzole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu