Jump to content
*Dave*

Jak udělat vaši plochu hezčí :) WIN XP i Vista

Recommended Posts

Jakym programem co kde a jak, fakt vubec nvm stahl jsem to ale nevim jakym programem to udelat P.S. fakt nevis jak udelat ty postranni panely strasne by mi to pomohlo

NWM......a v tom zipu bys mel mit neco co ma v nazvu myslim patch cky najdu to

EDIT: !POZOR! spusťte program UXTender, který vám přepatchuje uxtheme.dll v WINDOWS/system32 (myslim) který je potřeba pro to aby jste mohli nastavovat témata stáhnutá

EDIT: !POZOR! spusťte program UXTender, který vám přepatchuje uxtheme.dll v WINDOWS/system32 (myslim) který je potřeba pro to aby jste mohli nastavovat témata stáhnutá

Mno ja mam vistu a toto je na XP

EDIT: PLS lidi jeste jednou se ptam jak na ty postranni panely a listu nasel sem nejaky na vistu ale je to format msstyles takze nvm jak to tam dat kdyztak pls help dam 300credits a thanx kdyz mi to pomuze

Caw lidi, chtel bych se zeptat jak udelat takove ty postranni vyskakovaci panely, jak preskinovat listu se startem a jak zobrazit misto na disku HDD no tu:

thx a nejaky body samozrejmost

tady mas panel http://thoosje.com/sidebar.html a v nem neco podobneho je (ten HDD ukazatel)

Ahoj.Mám ke Stardocku i k RocketDocku KKMenu.Nechápu proč po vytvoření animační ikony a následném kliku na ni mi to hodí na Microsoft Office.Je možnost nějak změnit tuto cestu,nebo je předdefinovaná tak,že to nejde?

Jinak 3 moje tapetky computer0010.th.jpg

computer0002.th.jpg

chrome38blue7680x3200.th.jpg

- http://www.edisk.cz/stahni/75477/Vysoce_kvalitn__tapety.7z_6.13MB.html které s oblibou přehazuji každý den. Chrome38blue .jpg má až 7680x3200.