Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na rozlousknutí hesla


Phillda

Recommended Posts

Stalo se vám už někdy že máte na PC jediný účet administrátora a zapoměli ste od něj heslo????Kladivo nechte na potom doporučuju použít ophcrack-je to program který si vypálíte jako livecd a když se vám tohle stane vložíte cd do mechaniky hodíte boot z mechaniky a počkáte až se načte program tím těžení hesla začíná-podle všeho je ochrana XP i Vist na tenhle program krátká takže bezproblému najde hesla v rozumném čase

Dokáže rozluštit alfanumerické heslo do 14-ti znaků(alfanumerické=z písmen a čísel)

Fachá na: 2000 , XP , Vista

http://ophcrack.sourceforge.net/download.php

edit:// Zdroj je

http://www.wareznet.cz

sekce navody....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mnohem lepší je použit toto : http://home.eunet.no/pnordahl/ntpasswd/

Nemusíte pálit,ale stačí hodit na Flash Disk a nemusíte tahat zbytečných 400MB místo toho si stáhněte toto má to 3MB....Je to založeno na linuxu a láme to jakákoliv hesla z jakéhokoliv oken....od 95 až po Visty...

Nejdříve se do toho než to pochopíte musíte trochu dostat.... :) Ale z mé vlastní zkušenosti mohu toto jen doporučit...

S tímto 3mb prográmkem mužete hesla vytvořit,zrušit,změnit,přejmenovavat a mazat uživatele.

K prvnímu příspěvku:

1.Je dobré uvest zdroj

2.Nepatří to vůbec do Tutoriálů ale spíše do PC software !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Já se chci jen zeptat, jestli to někdo žkoušel ? Jde mi o to esi jak to heslo rozluští, esi se mi ukáže a nebo to rovnou odemkne PC

Chcu to použít ve škole , abych si mohl naistalovat blbej flash player k netu (učitele nám ho tam nechcou dát) takže bych potřeboval aby se mi heslo zobrazilo, abych je jenom napsal a aby zůstalo dál.

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

huhla: Stačí použít nějaký software na cracking, třeba brute force.

Návody jsou na www.soom.cz , ale důležité je si uvědomit, že žádný program

nezjistí složitější heslo během pár sekund.

Na to je potřeba obrovská výpočetní síla, cca tisíce počítačů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ten image nešel ani v žádným softu vypálit :(

Jinak to se ani neistaluje ne ? to se nastaví jenom bottování z CD a jak rst. pc tak by to melo nabehnout ne ? (nwm jenom sem to tak pochopil z postů tady)

Aha já ztáhnul to malé ... Už mám to 435 Mb ale nechápu jak to zjistí heslo ?! dám to na flash disc a pak ??

Edit: mám to vůbec dávat na flash disc nebo musím na CD ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PAk mi řekni kde

Zkoušel se vypálit přes Nero vypalování se rozjede , naskočí kousek a nic (v burnig roomu sem to vypálil)

Zkoušel sem to i přes Windows vypálit udělá to to samý

Potom přes imgburn stejný problém.

V tom případě si ty vypaloval asi nad zapalovačem :D

BTW. Já ležím :D, takže židle ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu