Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

http://www.gamerswear.cz/

tady najdes tricka, polokosile, mikiny, pásky, čepice a potítka ne primo s motivami her, ale treba s napisem: "gaming is not a crime"....apod.

prave triko s timto napisem mam od teto spolecnosti a jsem spokojen. potisk je kvalitni a nestrhava se, mam ho asi pul roku a furt jako nove.

btw.: pokud mas fantazii, tak si vytvor nejake tricko na t-schock.eu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem sehnal dost hezké trička na bezvatriko. Jsou z hezkého materiálu, ale nedají se sehnat úplně všechny potisky. Přinejhorším mají možnost nechat si udělat vlastní potisk a to mi zatím všechny problémy řeší. Taky se koukni na nějaké čínské eshopy.. ale tam to je většinou mizerná kvalita..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Začít aktivitu na fóru oživováním 7 let starých témat není opravdu tím nejlepším začátkem. S přihlédnutím na primární zaměření tohoto fóra (konzole/hry) bych ti doporučil příspívat spíše tam. Přestože je tohle téma ostatní diskuzí a připouští jistou volnost, schválně jsem zkusil tvůj odkaz a cílový eshop nemá pranic společného s herními tričky.

Zatím tvoje počínání považuji spíše za post hunting a to není nic, co by tu bylo tolerováno. Dej si na to pozor prosím.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu