Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Filmy a seriály


tekken90

Recommended Posts

Myslím, že k většině z toho tvýho postu jsem se už vyjádřil.

Jen k tomu Občanskýmu průkazu. Komedie se určitě dají porovnávat (jak jinak je také s odstupem času hodnotit, že) až na to, že Občanský průkaz určitě není komedie a tím jsem si skutečně jist. Nechci si tu jakkoli honit ego nebo tě tu flamovat, jen jsem to chtěl uvést na pravou míru, tak se laskavě nezlob. Jsou tam vtipné vložky především ze života mladých pubescentů během totality, ale nemyslím si, že by Ivan Trojan z Šabachovy knihy plánoval natočit komedii, spíš tragikomedii s prvky dramatu, tak jen z toho důvodu jsem to zminoval. Nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 192
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Od posledního příspěvku co jsem tady doporučoval filmy už uplynula nějaké doba a viděl jsme spousty skvělých filmů, ale nejvíce bych doporučil, The Help, Drive a úžasné The Departed.

Skvely filmy, obvzlat pak Drive me strasne dostal a povazujiho za mozna vubec to nejlepsi, co jsem v roce 2011 videl a ze toho byla poradna hromada.....

The Help taky skvely, rozhodne se nenechte odradit vsema tema zenskejma :)

A kdyz uz tady padl Sherlock, toho noveho filmoveho moc nemusim, ale ten britsky serialovi za pokoukani rozhodne stoji, miniserie se dockala uz druhe rady a ma celkem sest dilu (ktere maji hodinu a pul, takze jde v podstate o filmy a nektere "dily" hranici s genialitou :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Wolf of Wallstreet http://www.csfd.cz/film/287147-vlk-z-wall-street/ - peckovní film, sice trošku delší, ale fakt stojí za to, ještě když si člověk uvědomí, že ten člověk fakt existuje...

American crime http://www.csfd.cz/film/227630-americky-zlocin/ - nevěděl jsem předem prakticky nic, jenom se mi dostal tak na ránu, ale o to více mě dostal... Bohužel taky podle skutečných událostí.

Rush http://www.csfd.cz/film/301401-rivalove/ - asi není co bych dodal :D Jak jinak, než podle skutečných událostí. :D

Seznam by byl asi dlouhý, tak zatím jenom tak. Potom ještě 3. řada American Horror Story mě dost zaujala, nebo třeba serial Ripper Street, taky by se dalo vypisovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu