Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ČeskÁ PoŠta - AŤ Jdou Do .........


Sten

Recommended Posts

Ku... ta posta me posledni dobou pekne ser... ... baliky chodi treba tejden .. kdyz me pride balik ani se neobtezuji vyjit schodi .. radsi me za dva dny poslou ze se u me vo pul treti stavovali a ze sem nebyli doma .. ( i kdyz doma byli nejmeni 3 lidi..´ :evil: jakou mate z toutou debil*í spolecnosti ktera jakoby posila veci zkusenosti ? .. uz sem si tam byl 3x stezovat a porad nic .. asi tam vlitnu a rozsekam jim to tam !

EDIT : UH Malem sem dostal infarkt !! yeah to se me ulevilo touto zpravou :D ale stejne jim to tam rozeskam :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

maju aj inu pracu....ako ti nosit po***** baliky.....mozem to povedat zo skusenosti....ked maju na svojom rajone milon typkov ako ty....tak sa im ani necudujem....

odporucam ked na nieco cakas ist sa osobne kazde rano opytat....ja to tak robim....

Ty mas znamyho na poste ne ze se jich zastavas. Jak jako jinou praci, jako ze postacka dela jeste po vecer v mekaci? Proste ma nosit postu a snazit se ji dorucit tobe. Naprosto souhlasim s tim ze tam sou ve smes paka a potvrzuju ze se neobtezujou zazvonit kdyz maji doporucenej balik a rovnou necha listek ze neni nikdo doma. Stalo se mi to 19 krat z 20. To jednou sem tu kravu potkal u schranek tak mi to dala.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm posta je fakt na ****.....kdyz mi melo prijit PSP tak to trvalo 2 tydny od podani a to kvuli tomu ze naka postacka mi na tewn balik dala nalepku neodesilat.....fakt jako tohle demence....a ze by se u me stavovali to taky ne..vzdycky mi tady akorat nechaj listek a ani se nenamahaji zazvonit....a taky kamosovi se jednou stalo ze si sel vyzvednout na postu balicek a postacka mu u vydeje zavrela pred nosem i kdyz meli mit jeste 10 minut otevreno a rekla mu ze at si prijde zitra ze ona uz konci aby stihla rodinna pouta twe fakt jako kde to jsme......nastesti mi to zatim chodi baliky v celku..kdby to rozmacklai tak bych jim to asi rozmlatil o hlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si objednal PSP+příslušenství přes internet a neměl jsem navýběr takže jsem si to musel nechat poslat přes poštu.Po týdnu čekání jsem se scháněl po PSP vobchodě mi řekli,že ho poslali a přišel mi i email o odeslání.Tak jsem se scháněl na poště a nic jsem se nedozvěděl,ale mamka tam má známou a ta dohledala,že to ještě neodešlo z pošty v Brně.Tak jsem volal na poštu do Brna a tam mi ženská klidnym hlasem řekla žě se PSP ztratilo a ať se moc nedivim.Bylo to objednáno ke konci listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maju aj inu pracu....ako ti nosit po***** baliky.....mozem to povedat zo skusenosti....ked maju na svojom rajone milon typkov ako ty....tak sa im ani necudujem....

odporucam ked na nieco cakas ist sa osobne kazde rano opytat....ja to tak robim....

No nevim .. povolani postak = roznaseni baliku .. nebo co maj delat ? honi su*iny ? :shock: :evil: :evil: .. a este me dokaze nas**** ze nezazvoni a maj drzost tam psat ze pred dvouma dnama u me byli a rikat me at si to priste vyzvednu driv .. v tuto chvili mam takovej nerv ze bych nejradsi rozmlatil tu prepazku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako ja sem doma na balik necekal nikdy a ze uz sem si nechal poslat docela doooost baliku,ale nikdy sem necekal ze by mi ho privezli domu nebo ze by se obtezovali se zvonenim,takze ja dycky uz autopmaticky cekam jen na papir a musim na tu postu dojit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se vám to nelibi tak si plate vic a posilejte si baliky pres UPS nebo DHL atd.. me prislo vsechno jak ma bejt ani jeden balik nepozkozanej a vse až domu tak budte radi že neco je a jestli se vím to nelibi tak so mužete pro zbozí jezdit osobne

to sem videl kolikrat v praci jak kluci od ups vozi zasilky...kartonova krabice sla od nas nekam do prdela a pak z5 a zasilka byla pekne nasrac :D ale jinak urcite vpoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se vám to nelibi tak si plate vic a posilejte si baliky pres UPS nebo DHL atd.. me prislo vsechno jak ma bejt ani jeden balik nepozkozanej a vse až domu tak budte radi že neco je a jestli se vím to nelibi tak so mužete pro zbozí jezdit osobne

kdyz se vam to nelibi .. rikas jak kdyby ty baliky dopravovali zadarmo :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se vám to nelibi tak si plate vic a posilejte si baliky pres UPS nebo DHL atd.. me prislo vsechno jak ma bejt ani jeden balik nepozkozanej a vse až domu tak budte radi že neco je a jestli se vím to nelibi tak so mužete pro zbozí jezdit osobne

kdyz se vam to nelibi .. rikas jak kdyby ty baliky dopravovali zadarmo :o

..presne tak, clovek za tu sluzbu plati, tak by snad mela fungovat...

..ja taky postu nemam rad...a presne ty jejich podvody s listeckama, ze nikoho nezastihli doma, prestoze sem tam celej den byl :D ...akorat sou liny ty balicky roznaset, grazlove :)

..klidne si pro to budu chodit rovnou na postu, ale at pak zlevnej tu sluzbu..takhle jim plati clovek za to, ze si pro to dojde...

..a to nemluvim jak se tam krade atd...no proste sajrajt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu