Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ČeskÁ PoŠta - AŤ Jdou Do .........


Sten

Recommended Posts

maju aj inu pracu....ako ti nosit po***** baliky.....mozem to povedat zo skusenosti....ked maju na svojom rajone milon typkov ako ty....tak sa im ani necudujem....

odporucam ked na nieco cakas ist sa osobne kazde rano opytat....ja to tak robim....

ty vbole dyt je to jejich práce ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

posta je druhej nejzkurvenejsi podnik v republice - ten 1. jsou cesky drahy

posta je parta dementu co neni schopna dat ani papir o tom ze uz mas neco na poste - ted chcu neco obednavat a nevim jeslti se nejak radsi nedohodnout na ppl bo s postou to bude na dyl....

na overclocking foru psal jeden typek ze jim jednou vezla posta server za pul mega a kdyz otevreli transit tak byl ten server po celým transitu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

balík kterej jsem posílal 8.11.07 a dnes je 20.11.07 tj celejch 12dní

a ještě nedošel.

UPOZORŇUJI vzdálenost z bodu A do bodu B je 91km. RYCHLOST ČESKÝ POŠTY MĚ TOTÁLNĚ SERE.

ČESKÁ POŠTA je největší zkurvenej podnik v ČR

další kandidáti jsou MOBILNÍ OPERÁTOŘI S CELÝM 02... a ČESKÉ DRÁHY zde výše jmenované tak s tím též souhlasím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku... ta posta me posledni dobou pekne ser... ... baliky chodi treba tejden .. kdyz me pride balik ani se neobtezuji vyjit schodi .. radsi me za dva dny poslou ze se u me vo pul treti stavovali a ze sem nebyli doma .. ( i kdyz doma byli nejmeni 3 lidi..´ :evil: jakou mate z toutou debil*í spolecnosti ktera jakoby posila veci zkusenosti ? .. uz sem si tam byl 3x stezovat a porad nic .. asi tam vlitnu a rozsekam jim to tam !

EDIT : UH Malem sem dostal infarkt !! yeah to se me ulevilo touto zpravou :D ale stejne jim to tam rozeskam :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!:

Proto si nechávám posílat poštu PPL Expresní balíková služba sice je to o něco dražší ale máte to většinou do 24 hodin přímo domu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měla přijít čapka minulej rok někdy před vanocema a nepřišla po novym roku jsem volal a psal maily tam odkud mi to posilaly a byllo mi řečeno že se to normlaně odeslalo a že je to chyba pošty ! než se to všechno dořešilo byl březen , pomalu končila zima a mě byla čepka k ničemu :evil:!!!!! takže skušenosti s poštou taky nic moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusenosti ty nejhorsi, nejenze baliky a doporucenou postu opravdu nenoseji a jen daji rovnou informaci ze jsem nebyl zastizen, tak jsem ale uz zazil i par otevrenejch baliku... -> ale je to vzdy selhani jednotlivce no.. proto je nejlepsi na takove veci vyuzivat sifrovane sluzby internetu, osobni setkani, kuryr.. posta je strasna.. to uz staci vzdy jen ta celni prohlidka.. to clovek uz nema zadny soukromi, co pak s balikem a jeho zarukou kdyz se v nem krasne na celnici pohrabou ze... skvela to posta.. to aby si clovek vse zaridil sam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že máte s poštou špatný zkušenosti.Já zatím problém nikdy neměl.Ono taky záleží v kolik hodin to podáte.Když přijdete na poštu v 16:55 tak vám balík určo nepřijde druhý den.PPL je určitě rychlí-ale jsou tak rychlí že s těma autam jezděj jak hovada a o zacházení s balíkama ani nemluvím-neříkám že to dělá každej PPLák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CP, je banda naprosto neschopnej ..... chodím si tam stezovat pravidelne kdyz mi neco pride cca 3 do tejdne, uz me tam znaj takze vzdycky se snazej co nejvic vyhovet ale muze me na*rat kdyz mi nehodej upominku do schranky, clovek nato ceka jako .... a vono to lezi uz tejden na poste a oni se neobtezujou proste. o tom ze si tam na prepazkach vedou soukromy hovory kdyz tam maj fornutu 20 lidu ani nemluve :lol::lol::lol: Proto preferuji PPL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CP, je banda naprosto neschopnej ..... chodím si tam stezovat pravidelne kdyz mi neco pride cca 3 do tejdne, uz me tam znaj takze vzdycky se snazej co nejvic vyhovet ale muze me na*rat kdyz mi nehodej upominku do schranky, clovek nato ceka jako .... a vono to lezi uz tejden na poste a oni se neobtezujou proste. o tom ze si tam na prepazkach vedou soukromy hovory kdyz tam maj fornutu 20 lidu ani nemluve :lol::lol::lol: Proto preferuji PPL
zatim vsechny baliky z ceske posty byli v poho,zatím
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam s postou jen dobre zkusenosti baliky mi dojdou nejdele do tydne a ten tyden neni zadna dlouha doba takze nevim co tak vsichni silite.A ze vam tam nechaji papir se zbozim a ani nezazvoni?No sice by meli ale to je takovy problem na tu postu si dojit?Prece kdyz clovek neco chce tak musi taky neco pro to delat a ne cekat az mu to nekdo dovoze primo pod rypak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

red steel , borec z fora posilal 2 x nebo 3 x .... nikdy mi nebylo doruceno , doted to nemam , a asi ani nebudu mit. Kdyby mi aspon prisel listecek ze si to mam vyzvednout ... NIC ! CP je banda nejvetsich povalecu ! V PPL vam krasne zavolaji jestli jste doma , jestli ne tak se domluvi na casu kdy budete ... a TO ZA STEJNOU CENU.

asi by si mela CP uvedomit ze uz nema monopol na kuryrni sluzby :D

K tomu monopolu : docela davno bylo v TV ze jim ty modre dodavky stoji na parkovistich a ze jsou nevyuzity ... Nejvetsi sranda byla ta , ze si nemohli vysvetlit proc :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás v rodině je to půl na půl, tátovi vždy přijde lísteček at si dojdeme na poštu. máme to 5-10min tak proč ne, takhle jsem si objednal na czc.cz repráky a další den v 9 ráno tu zvonila poštačka, zaplail jsema bylo to :) sem spokojenej, ale myslel jsem žeu přepážek je omlátim o hlavu. objednal jsem si klávesnici taky na czc.cz (to bylo asi 3 roky před objednáním toho repra) a prostě mi to nechtěla vydat, ukázal jsem ji asi 6 kartiček s mim jmenem a máma svoji jako rodinnej zástupce a stejně protože mi nebylo 15 mi to nechtěli vydat, sem jak kretén sprintoval domu pro rodnej list a pak už mi ěřili. zaplat panbuh že to máme od pošty 5 min. V lednu mi ale bude 15 takže to bude konečne v cajku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ceska posta je celkem v pohode...vetsinou, ale jsou to bordelari a nektery protivny postaci me casto nastvou...takze nekdy me stvou nekdy ne...na druhou stranu kdyz posles neco na dobirku tak prachy mas na ucte hned 2 dny po tom co si to prevezme prijemce...to se bohuzel neda rict treba o DHL nebo PPL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ceska posta je celkem v pohode...vetsinou, ale jsou to bordelari a nektery protivny postaci me casto nastvou...takze nekdy me stvou nekdy ne...na druhou stranu kdyz posles neco na dobirku tak prachy mas na ucte hned 2 dny po tom co si to prevezme prijemce...to se bohuzel neda rict treba o DHL nebo PPL

to je pravda, o DHL/PPL bych radeji nemluvil.. kdyz se spatni vyspi, nedorucej zasilku treba vubec xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Ja mam ted taky krasnou zkusenost... Sem Zlinak a mel mi prijit balik z dediny od Brna... Kdyz to borec poslal poprve tak se ani neobtezovali mi dat listek ze je balik na poste... takze balik za 14 dni dosel zpet na dedinu k Brnu... Az kdyz se to posilalo EMS tak to teprve doslo... bylo to na druhy den... Ale bylo to jen kvuli EMS... to pouzivaji hlavne firmy co by je zalovali tak se chovaji jinak...:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..A ze vam tam nechaji papir se zbozim a ani nezazvoni?No sice by meli ale to je takovy problem na tu postu si dojit?Prece kdyz clovek neco chce tak musi taky neco pro to delat a ne cekat az mu to nekdo dovoze primo pod rypak.

..ty jako zakaznik platis za sluzbu - v ni je jak doprava z podaci posty na postu k tvy adrese a este doneseni k tobe primo domu...

..nastesti postu moc casto nepouzivam, takze me ani tak casto nevytaci..

..veskery "obchody" tady na foru resim osobnim setkanim - jednak neduveruju a lidem a ani cesky poste..

..pokud neco kupuju z netu, tak vetsinou vybiram (prazsky) eshopy u kterejch si to muzu vyzvednout osobne, bez cekani a priplaceni za naky kuryry..

..dneska sem cekal na sluchatka z CZECHCOMPUTER, normlane bych si je vyzved, ale jet az na Haje, kdyz mi rekli, ze mi to zadarmo poslou (vyrizena reklamace) - tak proc ne

..ale chybka...prisel mi od nich mejl s odkazem na stranky CS a mohl sem balik sledovat tzv. "onlajn" kde presne je...

..puvodne sem si rikal jak je to skvela sluzba, ale pak sem po celym dnu nahodou prosezenym doma u kompu najednou videl zpravu "14.2. adresat nezastizen - balik vracen na postu"..

..celej den nikdo nezazvonil, vybehnul sem do schranky a listecek zadnej..

..rovnou du na postu a tam po zeptani a ukazani obcanky dostavam svuj balicek..

..kdyz se zeptam v cem je problem, proc mi to nedal doma, kdyz tam zrovna celej den sem a neda ani listecek do schranky..slecna mrkne na skrabopis na balicku a tam je "DUM UZAMCEN"

..mel sme chut ji vysvetlovat, ze tak uz to bejva, ze se domy zamykaj, ptz lidi kradou atd a ze existujou takovy tlacitka, ktery po stisknuti v byte zazvoni...ale nemelo to smysl, ta jen sedela za prepazkou...

..takze CS si to u me zase nevyzehlila...sou to lenosi..s balickama vubec nechodej a pocitaj s tim, ze si to lidi vyzvednou...ale este vic me vadi, ze nedaj ani ten blbej listecek...

..clovek by pak cekal nekoli dni na dalsi upominku nebo nevim jak to pak resej a nakonec by to poslali zpet odesilateli..

..sory ze sem se tak rozepsal:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nastesti postu moc casto nepouzivam, takze me ani tak casto nevytaci..

..veskery "obchody" tady na foru resim osobnim setkanim - jednak neduveruju a lidem a ani cesky poste..

..pokud neco kupuju z netu, tak vetsinou vybiram (prazsky) eshopy u kterejch si to muzu vyzvednout osobne, bez cekani a priplaceni za naky kuryry..

presne tak! Delam to uplne stejne ;)
..puvodne sem si rikal jak je to skvela sluzba, ale pak sem po celym dnu nahodou prosezenym doma u kompu najednou videl zpravu "14.2. adresat nezastizen - balik vracen na postu"..

..celej den nikdo nezazvonil, vybehnul sem do schranky a listecek zadnej..

..rovnou du na postu a tam po zeptani a ukazani obcanky dostavam svuj balicek..

..kdyz se zeptam v cem je problem, proc mi to nedal doma, kdyz tam zrovna celej den sem a neda ani listecek do schranky..slecna mrkne na skrabopis na balicku a tam je "DUM UZAMCEN"

..mel sme chut ji vysvetlovat, ze tak uz to bejva, ze se domy zamykaj, ptz lidi kradou atd a ze existujou takovy tlacitka, ktery po stisknuti v byte zazvoni...ale nemelo to smysl, ta jen sedela za prepazkou...

Jo, mam stejnou zkusenost.. Az na to, ze mi alespon dali listecek..

Kdyz jsem cely nasrany - protoze jsem prave na ten balik cekal doma - vybehl na postu, co to ma znamenat - jen mi klidne vedouci odvetila, ze je nedostatek personalu a ze slecny to nosit nemohou.. Mel jsem chut ji rici, co je tezkeho na 512MB flashdisku.. (asi tech 512MB) ....

Proste se vsichni muzeme shodnout, ze ceska posta stale jen zdrazuje a rozhodne nefunguje tak jak ma.. Rozhodne neplati slogan "Dnes podate, zitra dodame.." .. Spis, dnes podate, balik uz neuvidite..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč házíte celou ČP do jednoho pytle - je to pobočkama, u nás sem NIKDY neměl problém. Dycky do 2. dne od objednání (objednávám ráno) takže pohoda párek.

Nikdy žádnej balíček pomačkanej, ukradenej, mám 3 předplacené časopisy - vždycky v pohodě, žádnej se neztratil.

Sem s ČP 100% spokojen, nemám s ní špatné zkušenosti a ani to nevypadá že bych někdy měl mít.

Takže naše pobočka funguje skvěle, to že nezazvoní...atd. Stát se může, u nás se to vždy vyřešilo tak, že se nechal lístek na zvonku aby to dali sousedům a ti nám to pak až sme přijeli předali a v pohodě.

Na jednu stranu vás nechápu proč tak na n nadáváte a zdá semi to, že spíš tu jde o o že někdo začala ostatní se přidali a povymýšleli co nejpodobnější historky o tom jak je ČP zlá, ale na druhou stranu vás chápu, tky by mě to nasralo. Nepopírám to, že se vám to stalo - u nás na poště tu pracovala pošťačka co kradla... přišlo se na to, vykopli ji a je klid.

neberte to jako nějakej útok na sebe, to sem tak nemyslel, jen prostě mi to tak přišlo.

Všem přeji jenom ty nejlepší zkušenosti s ČP a moc to nehroťte - když vám to dát nechtěj, tak prostě nechtěj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu