Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ČeskÁ PoŠta - AŤ Jdou Do .........


Sten

Recommended Posts

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já neměl žádnej problém, když sem si z czc.cz něco objednal tak další den ráno u nás zvonila poštačka.. nás zaíná spíš srát, že na nás furt zvoní a vždy kolem 9 h. problém byl akorát když sem si na sebe objednal balík a eště mi nebyli 15, předhodil sem ji asi 5 průkazů s mim jmenem i PAS a furt nic.. kráva. chtěl rodnej list

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

čau v pátek jsem si obědnával hru a ještě nepřišla uýž mě to sere nevíte proč to je:cry:

EDIT:

Tak zase nic pošťačka tu byla a furt nic na netu je napsáno pořád to samý

Informace o zásilce BX0198238364X:

Zásilka podána dne 10.07.2009 na poště 68606 - Uherské Hradiště 6.

Zásilka přepravována k dodací poště.

a to je tam už od pátku

už mě to jeb*e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau v pátek jsem si obědnával hru a ještě nepřišla uýž mě to sere nevíte proč to je:cry:

EDIT:

Tak zase nic pošťačka tu byla a furt nic na netu je napsáno pořád to samý

Informace o zásilce BX0198238364X:

Zásilka podána dne 10.07.2009 na poště 68606 - Uherské Hradiště 6.

Zásilka přepravována k dodací poště.

a to je tam už od pátku

už mě to jeb*e

Zkus ještě počkat, taky se mi toto "Zásilka přepravována k dodací poště" na tom jejich online sledovacím systému ukazovalo několik dní:).

Jinak souhlasím se všemi, ČP je banda líných šmejdů a ti lidi, kteří je tady obhajují nikdy nezažili třeba to, když dojdete na poštu asi tak už potřetí v týdnu, pošťačka vám řekne, že tam ten balík pro vás nemají, přijdete domů, podíváte se na ty stránky a sledování a je tam napsané, že balík je na poště:). Nechápu jak mně na přepážce může říct, že to tam není, jak to teda potom aktualizují:roll:.

S PPL mám snad ještě horší zkušenosti, jezdí u nás nějaký blbec, že je to škoda slov...kupoval jsem si noťas a měl jsem s tím tolik problémů...

Když sem mu zavolal, tak mu nešlo vůbec rozumnět a když jsem se ho zeptal jestli mi včera volal a sdělil mu své jméno, tak mi řekl, že neví:D.

Když mi to předával a viděl ten zjev, tak se mu raději nechal navíc i blbých třicet korun, které v té jeho peněžence hledal asi půl roku.

Neříkám, že ČP je špatná na všech pobočkách, ale jako celek nestojí za nic. A co se týče ppl, tak v oblasti, kde bydlím já bohužel jezdí hrozný kkt, takže nakonec ještě volím tu poštu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lachtan kurva ten avatar:wohow:

tak sem volal na centrálu a odpověd:

''v uherském hradišti je málo zásilek do prahy takže by se to nevyplatilo tam jet tak dnes by tam snad mel dojet a privest to do prahy''

ja myslel ze se z nich poseru smichy to je moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi jenom na tech lidech, co maj vasi oblast na starost, takze bych hned nepouzival slova typu "PPL je k hovnu" apod. Je to jenom o domluve s tema lidma. Ze ti prijde balik 2. den je uplne normalni. A cekat musis asi proto, ze nejsi ve meste jedinej, za kym oni jedou. S PPL mam vyborny zkusenosti - jednou se stalo, ze mi nevyhovoval zadnej cas prijezdu, tak jsme se domluvili, ze zatim pojede zpatky na to prekladiste, a ten balik mi preda jeho kolega, se kterym se v tom prekladisti minou. Bylo to v dobe, kdy uz meli byt vsechny zasilky predany, takze ten clovek se uz vracel na prekladiste svyho regionu, a ze svy trasy musel sjet jen kvuli tomu mymu baliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám radši PPL pěkně mi rano zavolá že mi veze balík a že u mě bude cca v tolik a v tolik ... je to hned druhý den opravdu pohoda. Pošta ano měl jsem taky problém že jen nechali lístek a neobtežovali se zazvonit a doručit to. Ale teď rozváží kámoš takže není problém když mě nechytne doma automaticky mi to hodí do kanclu nebo zavolá...Ale chození na poštu rád nemám. Jinak kvalita služeb upadá a cena roste věřím že nemít na rozvozu kamaráda tak se s něma rozčiluju pořád. Už jsem to tam tenkrát řešil několikrát a nejednou se jim balík zatoulal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

no ja jsem už přes poštu poslal několik desítek neli stovek balíku a zatím noproblemo ale jednou se mi stalo že jak rozváží balíky.. prostě nezazvonil a jen jsem našel ve schrance papír že mám balík na poště.. :?

Senpu: doporučuji zavolej jim číslo zásilky máš a dohodni se na jiném termínu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě nějaký pos**nec poslal ps2 a ani nemá číslo zásilky,nekomunikuje no prostě hruza a ps2 nikde no co byla to výměna nekomunikuje jeho problem ale jesli tu čekám 3 tydny na poštu to je moc kvuli nějakého prcka který si myslel že přechytračí někoho na výměně omg.. a dva tydny hraní jsou v prdeli kvuli č*raka pos*aneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu