Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ztracená peněženka v autobuse!


407sw

Recommended Posts

Pokud to bylo na konečné, tak budeš mít možná štěstí, protože řidiči vždycky prohledávají autobusy...

Jinak dante... 1188 stojí docela dost peněz, radči bych se tam došel zeptat..

A tam se kdyžtak přímo zeptat na číslo konečné zastávky ( pokud nebyla konečná tam kde si vystupoval... )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, prostě jednou to dá pak si řekne že je blbec a pak znova najdew a už si jí nechá pro sebe... Rozhodně tam ale zavolej, za to nic nedáš a pokud tam byla občanka, tak to musíš nahlásit na poldy pak a udělat si novou, nic jinýho ti nezbývá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak mě to takhle řekli, že to mám nahlásit... Rozhodně by měl co nejdřív zavolat... Máma našla v Prác peněženku s 2o.oookč a vrátila, teď tam našla nějakej samsung omnia nebo co a taky vrátila, ale někteří lidu si to nechají prostě pro sebe.. A pokud šlo o občanku a 23kč nebo co, tak bych to moc neřešil, pokud by se nenašla a nechal bych si udělat novou...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno vis, ono vetsinou ale ani nejde o ty prachy, ale o to "nechat si to udelat". Zablokovat kreditky, sehnat si vsechny ty nove karty - od karty na obedy, pres ruzne slevove, po tramvajenky (dalsi stovky v prdeli), po obcanku.. Srani s tim je nehorazny a cas je drazsi nez cokoliv jineho.. A casu s vyrizovanim toho stravis vice, nez s vydelkem i treba par tisic, co by jsi tam mohl mit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno vis, ono vetsinou ale ani nejde o ty prachy, ale o to "nechat si to udelat". Zablokovat kreditky, sehnat si vsechny ty nove karty - od karty na obedy, pres ruzne slevove, po tramvajenky (dalsi stovky v prdeli), po obcanku.. Srani s tim je nehorazny a cas je drazsi nez cokoliv jineho.. A casu s vyrizovanim toho stravis vice, nez s vydelkem i treba par tisic, co by jsi tam mohl mit :)

Myslel jsem to tak, že kdyby jí nenašel nebo že by tam nikde nebyla, že nic jiného mu nezbyde...:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vse je OK sel jsem na poboku CSAD a penezeka tam byla netknutá SLÁVA ŘIDIČŮM ČSAD SEMILY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu