Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

časopis SCORE


miguel75

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Score je bezdpodmínečně lepší ve všech směrech než level, a ti co říkají že Level je lepší asi nikdy neměli v ruce skore za poslední 3-4 roky. i více. JInak problém se Score Live je určitě kvuli kodekum, mě to fičí v pohodě

hmmm tak ja sem mel 2roky predplacenej level a je urcite lepsi nez skore :roll: ted je ale blbost predplacet/kupovat si oba dva casopisy vsechno co tam je najdes/stahnes na netu :roll: ty hry co k tomu tedkon davaj sou naprosto nemozny :evil: kdyz uz si obcas koupim takovejhle casopis tak k tomu musi bejt naka hra ktera je dobra a sem moc linej si ji stahnout coz se stava malokdy a kuli recenzim apod. je to zbytecny kupovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Score je bezdpodmínečně lepší ve všech směrech než level, a ti co říkají že Level je lepší asi nikdy neměli v ruce skore za poslední 3-4 roky. i více. JInak problém se Score Live je určitě kvuli kodekum, mě to fičí v pohodě

hmmm tak ja sem mel 2roky predplacenej level a je urcite lepsi nez skore :roll: ted je ale blbost predplacet/kupovat si oba dva casopisy vsechno co tam je najdes/stahnes na netu :roll: ty hry co k tomu tedkon davaj sou naprosto nemozny :evil: kdyz uz si obcas koupim takovejhle casopis tak k tomu musi bejt naka hra ktera je dobra a sem moc linej si ji stahnout coz se stava malokdy a kuli recenzim apod. je to zbytecny kupovat

No mě jde o ten časopis, ne o ty hry, a už kupuju Score nějakých 10 let možná více. od čísla 51 a už je to součást mého života :lol: Prostě Score forever. Nikdy se mi nelíbíl Level vzhledově,ani lidma kteří v něm byli,ani jejich naškrobeností a přehnanou namachrovaností.Ale to je jedno.

neřešme to. PSP forever :lol: ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1)Mam Score od cisla 70 (nyni 157)

2)Level asi od 105

3)Doupe mam vseci

Tod me poradi. Score i Level maji navic vytecne porady. DVD mam od prichodu PSP temer jen na dema a videa. Plny si sezenu novejsi (Dark Messiah, Oblivion, Gothic 3, Company of Heroes)

V doupeti je sem tam recenze na PSP hru, v levelu taky, ale jsou podstatne mensi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu