Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ukažte svou plochu..


werty

Recommended Posts

Mimochodem, někteří z vás mě možná mají jako "anything-but-windows-hater", ale takto nějak vypadá plocha na mém netbooku

http://4.bp.blogspot.com/_yK-njPpQmyE/SYojogi9aCI/AAAAAAAAALc/uClkMaXpQEs/s1600-h/Screenshot3.png

Je to vzor MIE linuxu vyvinutého HPčkem pro HP Mini 1000... Vypadá opravdu velmi stylově :-)

Ubuntu je na HP2133 sice neuvěřitelně pomalé oproti XP a má o dost více "háčků", ale vypadá parádně (s MIE theme), to se prostě musí nechat :-).

Jakejkoliv jinej OS, nez Windows, vypada lepe, nez Windows xD.. Dokonce i DOS od M$ je lepsi (a vice l33t) produkt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Anonymous: Jediný OS, co vypadá v základu lépe, než Windows je Mac, protože je stylový :-). Taky za ten styl platíš :-). Ubuntu vypadá v základu děsně :/.

No.. desne bych nerikal.. Fluxbox a KDE je imho hezci nebo minimalne srovnatelne s Windows XP a Vista .. Win 7 uz je pekne.. to je pravda - ale na Mac stale nema :)

.. ale to uz je subjektivni.. ja proste radsi celkove OpenSource, moznost upravy kdeceho.. jsem rad, kdyz se na tom podileji dobrovolnici, kteri nemaji nejake spesl plany (propagace urcite knihovny etc..) a mam rad moznosti - volba X manazeru oken na linux je proste super.. Celkove se mi libi ta myslenka, ze hlavni je nejaky terminal/shell/tty a az na tom bezi grafika.. Takze kdyz spadne grafika (bezici v user modu), tak nespadne cele PC do nejakeho bsod, jako je tomu u windows, ale do terminalu, ze ktereho se da jeste mnoho zachranit, ci znova nahodit :)

Proste - linux, professional operating system :)

-----

Taky si sem tedy dovolim hodit dost obyc. XPcka - muj ucet na rodinnem PC :lol:

2collc3_th.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych na Vás takovou otázku: (doufam že to už nekdo zkousel... :))

Tak k věci: uvažoval sem že bych mohl zkusit na jedne PC nainstalovat Mac OS, ale kdybych ho nainstaloval tak bych potřeboval, aby komunikoval s ostatními PC (win 7 a Vista). Mám namysly aby fungovalo sdílení dat. A hlavne aby dokázal připojit NAS (at už pomoci přikazu \\NAS nebo zadání příslušné IPadresy). Fungovalo by to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl bych na Vás takovou otázku: (doufam že to už nekdo zkousel... :))

Tak k věci: uvažoval sem že bych mohl zkusit na jedne PC nainstalovat Mac OS, ale kdybych ho nainstaloval tak bych potřeboval, aby komunikoval s ostatními PC (win 7 a Vista). Mám namysly aby fungovalo sdílení dat. A hlavne aby dokázal připojit NAS (at už pomoci přikazu \\NAS nebo zadání příslušné IPadresy). Fungovalo by to?

Na Leopardu (snad) a starsich Tigerech jo. Na 10.4.11 (nejnovejsi Tiger) mi to nejde :/

Pres konzolovou aplikaci smbclient se ale pripojim, takze v pripade nutnosti nejaka data zkopirovat pres terminal jdou.. ale ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Leopardu (snad) a starsich Tigerech jo. Na 10.4.11 (nejnovejsi Tiger) mi to nejde :/...

No to mam docela blbe muj ntb je ne přimo, ale jen o par serii podporovanej na Tigrovy + jeste by tem mely byt problemy s grafickou kartou a na Leopardovi tam už není vubec tam je jen nejaky o rok dva starsí ntb (z m serie) radsi tedy zustanu u vist a 7micek

(sel bych alespon do Ubuntu, ale tam když dam instalovat tak se mi to v poloviny poste vypne (a OS kem prez kterej to instaluju to není ani CDcekm na PC mi to normalne de... hotl divnej ntb)

abych jen nespamoval tak tady je moje plocha na windows vista (je to na druhym notesu, kterej pouziva bratr)

http://s1.imgupload.cz/img/3738/wdwnU/Plocha.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu