Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Google a tlačítko hledat.


Negto

Recommended Posts

200px-Google_wordmark.svg.png

Google je americká společnost sídlící v Mountain View v Silicon Valley jižně od San Franciska v Kalifornii; její areál je přezdíván Googleplex. Od Společnost je známá především díky svému internetovému vyhledávači, jehož popularita je taková, že se dnes již používá i sloveso googlovat či googlit ve smyslu hledat na Internetu.

Internetový vyhledávač

Google, provozovaný společností Google, je v současnosti nejpoužívanější světový internetový vyhledávač.

Vyhledávač každodenně obslouží přes 200 milionů dotazů, probíhá na něm 47,7% vyhledávání . Kromě webových stránek umí prohledávat také obrázky, diskusní skupiny, zpravodajské servery a nabídky on-line prodeje. V červnu 2005 dokázal Google hledat v 8,05 miliardách stránek, 1,3 miliardách obrázků a více než miliardě zpráv z diskusních skupin. Většinu tohoto obsahu také archivuje. Google nabízí své rozhraní v mnoha jazycích, včetně češtiny.

Jestli se chcete o googlu dozvědět více a nebo další funkce tak ZDE

A tak je smutné,když jej neumíte používat,protože v googlu není nic co by jste nenašli(obrazně).

A jestli patříte mezi lidi co to neumí zde je návod:Klikni zde

A ještě před tím než založíte topic,že něco hledáte,tak prosím použíjte google a nebo zde tlačítko hledat,které naleznete v liště,nebo klikněte ZDE

A žádám Vás oto,aby jste mi nepsali,že je to zbytečný topic,těch je zde hafo a podle mně,kdyby se naučili používat tlačítko hledat a google,že jich tu bude půlka.

(Ale samozřejmně chápu,že 90% to používat umí,ale také jsem se přesvědčil,že tu jsou velké lamy xD)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodatek: hledani na Console-Foru skrze Google (mnohdy/vzdy ucinnejsi nez tlacitko Hledat)

In six steps!

1) Do adresniho radku (takovy ten radek nahore) napiste google.com

2) do bileho radku, podobnemu adresnimu (do toho jste psali pred chvili), uprostred stranky (cca) napiste :arrowd:

3) hledaneSlovo inurl:console-forum.net

4) Za hledaneSlovo doplnte hledany vyraz

5) po nacteni vysledku kliknete na nejaky vysledek

6) hotovo

Vim, je to tezke, bez obrazku, ale treba to nekdo zvladne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto návod

1) Do adresniho radku (takovy ten radek nahore) napiste google.com

13273717.th.jpg

2) do bileho radku, podobnemu adresnimu (do toho jste psali pred chvili), uprostred stranky (cca) napiste :arrowd:

3) hledaneSlovo inurl:console-forum.net

45343707.th.jpg

4) Za hledaneSlovo doplnte hledany vyraz

57001277.th.jpg

5) po nacteni vysledku kliknete na nejaky vysledek

21964284.th.jpg

6) hotovo

28789019.th.jpg

Mně to nedalo ho neudělat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Negto: Máš u mě pochvalu hodně povedený tutorial.

Velice pěkně popsaná historie a sídlo celé společnosti!

Moc se mi to líbí.

Určitě vhodné pro začátečníky nebo pro ty co nikdy negooglili možná hledali, tak na seznamu a yohoo a spousta dalších.

Google je prostě nejlepší u mě je obrovským favoritem a nemá moc velkou konkurenci je totiž nejpopulárnější na světě.

A kdo jej nepoužívá jako by nebyl.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uprimne rady typu POUZIJ GOOGLE LAMO atp bych byt rixem dal do pravidel,ze za ne bude ban..pokud clovek bude hledat pres google na foru ok v pohode..ale uvedomte si,ze rix diky tomu ze sem nejaka ta lama napise stupnidni dotaz (pro vas stupidni,pro ni v tu chvili neprekonatelny problem),tak se pro rixe zlepsuji dve veci..jedna jedina vec VAS omezuje..ale rix ma akorat vetsi navstevnost fora,coz je dobre..a muze se to prevest i na to,ze je tu vic prispevku a forum je tak stale aktualni a neco se tu stale deje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uprimne rady typu POUZIJ GOOGLE LAMO atp bych byt rixem dal do pravidel,ze za ne bude ban..pokud clovek bude hledat pres google na foru ok v pohode..ale uvedomte si,ze rix diky tomu ze sem nejaka ta lama napise stupnidni dotaz (pro vas stupidni,pro ni v tu chvili neprekonatelny problem),tak se pro rixe zlepsuji dve veci..jedna jedina vec VAS omezuje..ale rix ma akorat vetsi navstevnost fora,coz je dobre..a muze se to prevest i na to,ze je tu vic prispevku a forum je tak stale aktualni a neco se tu stale deje..

Tak s tímhle s tebou nesouhlasím.....

Ale 90% dotazů co zde je už bylo zodpovězeno a nebo lze je nalést v topicu pro začátečníky.S tou věčí návštěvností máš pravdu,ale návštěvnost je celkem k ničemu,pokud uživatelé nekliknou na reklamu.

A ohledne te aktualnosit,taky nemas pravdu,ze tu nekdo da nejaky dotaz,ktery uz tu je a nebo na nej je odpoved,tak oto neni aktualnejsi.

PS:s mím názorem nemusíš souhlasit,jako někteří jedinci.

Viz.můj avatar nebo anti groupa:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualnost neber z pohledu novych informaci..ale aktualnost z toho pohledu,ze se tu neco deje..

a navstevnost neni jen ohledne reklamy..dejme tomu,ze se z console-forum.net stane nejnavstevovanejsi web v CR a rix se ho rozhodne prodat..pak navstevnost je celkem DOST dulezita..;)..

zadalsi nejake firmy plati za reklamu i jako za pronajem mista..a ne jen za pocet kliknuti..tudiz taky bude dulezity to,jaka je navstevnost..cim vetsi navstevnost..tim vetsi pronajem..atd..;)

uprimne me stve,kdyz se nekdo pta na opravdove VOLOVINY..ale kdyz se nekdo zepta na NORMALNI vec treba 20x tak je mi to jedno a rad mu odpovim..tudiz google pro ty co se nechteji otravovat s ptanim..a at se ptaji ti,co jsou lini hledat nebo to neumi;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu