Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Warhawk - online pařby pro všechny


Daxter

Recommended Posts

warhawk.jpg

Další hra: 17.6. ve 20:00

Název hry bude od teď vždy: Czech-Unit

hra bude založena vždy zhruba 5 - 10 minut před výše uvedeným časem

Potvrzení hráči na tuto hru: Daxter, raholec, lukis

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Hráči:

Daxter

Headset: Ano

Booster Packy: Operation Fallen Star, Operation Broken Mirror, Operation Omega Down

krystof94

Headset: Ano

Booster Packy: Operation Fallen Star, Operation Broken Mirror, Operation Omega Down

zluda

Headset: Ano

Booster Packy: Operation Fallen Star, Operation Broken Mirror, Operation Omega Down

raholec

Headset: ne

Booster Packy: ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

U mě to bude složitější,většinou hraju až večer,ale ne každý den(náročná práce) a hlavně rodina.Když to vyjde vždy se rád připojím do hry:wohow:. Zatím zdarec kluci 8)

ok, tak já bych navrhoval v neděli, ale záleží fakt na tom kdo jak může, a chtělo by to ještě více členů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdy bude další hra?:bash: včera se to moc nepovedlo-dorazil jsem pozdě(za to se omlouvám) a ještě jsem nechal headset v práci... takže bych to rád napravil daší hrou:D

Taky so omlouvám, skončil jsem po hodině, jelikož se mi do toho něco připletlo. Mohli bychom dát třeba ve středu. Jinak jsem uvažoval i o založení klanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky so omlouvám, skončil jsem po hodině, jelikož se mi do toho něco připletlo. Mohli bychom dát třeba ve středu. Jinak jsem uvažoval i o založení klanu.

středa by určitě šla, ale připojil bych se až tak mezi osmou a půl devatou...

proti založení klanu bych nebyl,ale to by chtělo aby nás bylo víc a nějak pravidelnějc se hrálo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu