Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Warhawk - online pařby pro všechny


Daxter

Recommended Posts

no, nevím, jak to budu mít já, přece jen pátek večer je pátek večer :D:D:D, tak to kdyžtak někdo založte, třeba ty zludo, a já se možná přidám na chvíli, tak do 21:00

Je mi to jasný:D ale já zrovna tenhle pátek nemám žádnou akci, takže bych zahrál. Kolem osmý založim a když se někomu bude chtít ať se přidá8)

název hry bude tradičně Czech Unit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je mi to jasný:D ale já zrovna tenhle pátek nemám žádnou akci, takže bych zahrál. Kolem osmý založim a když se někomu bude chtít ať se přidá8)

název hry bude tradičně Czech Unit

tak, já včera chvilku hrál, ale pak jsem fakt musel běžet, jinak, ve středu bude další hra, ale musí to založit někdo jiný, jelikož já nikdy nvm, kdy mi spadne net :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek Zludaku rád tě zase vidím :wohow:,tak jak bylo na dovče? Určitě si si odpočinul hlavně od PStrojky co:)?Ja frčím na dovču poslední týden v červenci a první v srpnu a už teď se moc těším:bash: Ve středu dáme jako vždy ve vosum,server CZECHUNIT a když tak to založ já se přidám.Jo a nemáš náhodou Killzone2?Mohli by jsme občas zahrát a založit taky klan CZECHUNIT.Co ty na to? Tak zatím čaues pařane ve středu:bash:8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také mám nyní Warhawk a rád bych si s vámi někdy zahrál... ale ve středu od osmi bohužel není kdy hraju... takovej víkend by šel... začínám, tak snad nejste takový skilleři :D

Nazdárek, třeba někdy zapaříme neboj občas hrajeme i o víkendu,ale ne dohromady,tak se určitě potkám:cheesygrin: Zatím čau a přidám si tě do friends jestli ti to neva zabijáku:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolená bylá dobrá ale jako vždycky krátká:D ve středu určitě dát můžem, pokusim se založit...

Jinak KZ2 zatim nemám ale určitě se na něj chystám, myslim že tak nejdýl do měsíce bych ji mohl mít(pořád čekám až trochu klesna cena), takže pak určitě dáme:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek, třeba někdy zapaříme neboj občas hrajeme i o víkendu,ale ne dohromady,tak se určitě potkám:cheesygrin: Zatím čau a přidám si tě do friends jestli ti to neva zabijáku:)

jasně, že to nevadí... žádnýho čecha co hraje Warhawk tam ještě nemám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolená bylá dobrá ale jako vždycky krátká:D ve středu určitě dát můžem, pokusim se založit...

Jinak KZ2 zatim nemám ale určitě se na něj chystám, myslim že tak nejdýl do měsíce bych ji mohl mít(pořád čekám až trochu klesna cena), takže pak určitě dáme:)

Zkus to tady,já to taky koupil zde 8):D http://www.bigfun.cz/select_det.php?id_vyrobek=2529&oddil=11 Zatím ahoj zítra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus to tady,já to taky koupil zde 8):D http://www.bigfun.cz/select_det.php?id_vyrobek=2529&oddil=11 Zatím ahoj zítra

Díky, to je hodně dobrá cena! 7. přijde vejplata, tak do toho asi pudu. Jinak nevim jestli má cenu večer zakládat vlastní hru, jestli se spíš do nějaký nepřipojíme, vypadá to že budem jenom dva:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdaaar lidi, tak už jsem zpátky, tak s mnou počítejte, jestli půjdete tuto středu :)

Nazdárek tak jak bylo na dovče? Já dnes nevím jestli to stihnu,ale jestli jo tak si Vás najdu :) Tak zatím čau a možná večer 8) Zluda zatím nic nepsal tak nevím jestli dnes bude hrát :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek tak jak bylo na dovče? Já dnes nevím jestli to stihnu,ale jestli jo tak si Vás najdu :) Tak zatím čau a možná večer 8) Zluda zatím nic nepsal tak nevím jestli dnes bude hrát :cry:

na dovče v pohodě, jinak, dneska zakládám já, tak uvidím kolik vás přijde, kdyžtak se jen někam připojíme.

Název bude klasicky Czechunit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu