Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

100% G v dohraných hrách (Klub)


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No to máš pravdu ale jsou hry které zaberou třeba jen 2 hodiny a Avatar:Burning Earth asi 5-10 min, nebo NHL 2K6, NBA 2K6 naprosto primitivní, či zrovna Halo Reach, sice taky to něco zabere ale je to docela lehký....

Halo: Reach je zorvna z tech vice casove narocnejsich....je treba blbe, ze nestaci dohrat na legendary aby se odemkli i achievmenty nizsich urovnich (tak to vetsinou byva) plus treba takovy if they came to hear me beg je taky celkem narocny ci spis otravny a navic abys mel 100% tak musis byt pokud vim alespon colonel..a to zabere hodiny casu a co se tyce DLC packu tak dat doublekill ze zahrobi je taky dost narocne, mozna jeden z nejnarocnejsich achievmentu protoze se v podstate neda ovlivnit, ale zase se da pravda ocurat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to plácáš? Když to dohraješ na legendary tak dostaneš i ajchy z nižších úrovní.... Mluvím z vlastní skušenosti tak se mi nesnaž to vymluvit ale jo je pravda že je to docela časově náročný ale pro Halo hráče který už vědí jak na to je to celkem lehké, nějaký ajchy tam jsou těžké ale pokud se budeš snažit tak většinu z nich dostaneš za měsíc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to plácáš? Když to dohraješ na legendary tak dostaneš i ajchy z nižších úrovní.... Mluvím z vlastní skušenosti tak se mi nesnaž to vymluvit ale jo je pravda že je to docela časově náročný ale pro Halo hráče který už vědí jak na to je to celkem lehké, nějaký ajchy tam jsou těžké ale pokud se budeš snažit tak většinu z nich dostaneš za měsíc...

Tak to jsem sam rad ze nemam pravdu, v ajchech je vetsinou zminene zda dohrat na normal nebo vyssi, tady to neni....a ja mam legendary v progress, kazdopadne ten multak sezere minimalne 2 dny hrani v kuse a pokud nesedis porad pred xboxem tak to je celkem casove narocne, nerikam ze je to z tech narocnejsich ale jednoduche to neni....ale ja nejsem zadnej achievment hunter...jsem rad kdyz dostanu gecka ale po stovkach nejdu jen ted na serii halo se chystam a na mafii 2 kde je opruz s wanted plakaty....ale uz trochu OT, nechci tady zase rozvirit nejakou Halo diskuzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu GOW2 , je to dost časově náročné , přiblyžně půl roku to zabralo, nejhorší je SERIOS 2.0 a VETERAN GEARS kde nusíte dát level 100 v mulťáku. proto se bojím GOW3 aby tam zase nedaly podobně *****ní achjy, mohly by tam dát 1 000 000 mrtvých v multiplayeru, to by trvalo roky než by tento ach někdo měl a jak znám EPIC byl by třeba za 5G:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak, už jen jeden ajch (z Noble Map Packu - stockpilovej za 42G) a mam už všechny z Halo: Reach :) A ted ještě dělám v CoD4 a chystám se v něm pořádně na tenhle ajch, kterej někteří hráči považují jako extrémní:

, ikdyž já si myslim že to nebude žádnej velikej problém..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Call of Duty 4 mam až na jeden jedinej ajch hotovej, a né není to ten ajch dohrát na veterána Mile High Club (to se mi podařilo, cca. na 20tý pokus).. V CoD4 mi zbývá jen najít všech 30 intelů (zatim jich mám 15, ale brzo už je sezbírám všechny)... Ovšem na Halo: Reach kde mi taky zbýva poslední ajch se chystám co nejdříve, už to chci mít totálně kompletní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže:

Halo: Reach - hotovo

Call of Duty 4 - hotovo

///

Ještě ted budu pracovat na to NFS:MW, už mi zbývá jen poslední ajch za 350G :)

///

Takže hry který mam na 100% hotový jsou:

Halo: Reach

Harms Way (arkáda)

NHL 2K6

Call of Duty 4: Modern Warfare

Call of Duty: Black Ops (až na ajchy z DLC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Můj skromný list dohraných her:

Retail: FIFA 11, 2010 Fifa WC, Gears of War 2 (1750), Blur, Alan Wake (1500), Splinter Cell: Conviction (1250), NHL 10, Mafia 2 (1500), Prince of Persia (1250), Split/Second, PES 2011, Dead to Rights Retribution (1250), Medal of Honor, Tekken 6, Naruto: Ultomate Ninja Storm 2, Fifa Street 3, 2006 Fifa WC, Prey, 50 Cent, Dirt 2, Bourne Conspiracy, CoD 2, CoD MW2, NfS: MW, Jumper, Prince of Persia: Forgotten Sands, Cars, NHL 2k6, NBA 2k6, Fifa 06 Road to WC, Lost Via Domus, Terminator, Cars: Mater National, Truth or Lies, Megamind, Avatar TBE

Arcade: Doritos Crash Course, Dead Rising: Case Zero, 3 on 3 NHL Arcade, Harms Way

Toť vše :D + ještě Crysis (kromě té blbosti za 6 měsíců) a v CoD 4 nemohu udělat Mile High Club :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

RETAIL:

Alan Wake (1500G)

Alien vs. Predator (1000G)

Assassins Creed 2 (1000G)

C&C: Red Alert 3 (1000G)

Crysis 2 (1000G)

Fight Night Round 3 (1000G)

Forza 3 (1000G)

Halo 3:ODST (1000G)

Just Cause 2 (1000G)

Lego Batman (1000G)

TCs Splinter Cell: Conviction (1250G)

The Bourne Conspiracy (1000G)

The Saboteur (1000G)

Viking: Battle for Asgard (1000G)

X-men: Wolverine (1000G)

ARCADE:

Aqua: Naval Warfare (200G)

Dead Rising 2: Case Zero (200G)

Duke Nukem: Manhattan Project (200G)

Golden Axe (200G)

Harms Way (200G)

Zombie Apocalypse (200G)

Plus nejaké 1000ky bez DLC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Retail:

Assassin's Creed

Assassin's Creed II

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Revelations

Battlefield 3

Battlefield: Bad Company 2

Call of Duty: Modern Warfare 2

Dead Island

DiRT 2

DiRT 3

Far Cry 3

Gears of War 3

Grand Theft Auto V

Harry Potter & The Half-Blood Prince

Hitman: Absolution

LEGO Batman

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

LEGO Harry Potter Years 5-7

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

LEGO The Lord of the Rings

Portal 2

Sleeping Dogs

WWE '12

Arcade:

Alan Wake's American Nightmare

Assassin's Creed Liberation HD

Battlefield 1943

Comic Jumper

Dead Rising 2: Case Zero

Deadlight

Doritos Crash Course

Doritos Crash Course 2

Far Cry 3 Blood Dragon

Gotham City Impostors

Harm's Way

Minecraft: Xbox 360 Edition

Shoot Many Robots

The Walking Dead

The Wolf Among Us

Trine 2

Voice Studio

Zeno Clash: Ultimate Edition

Upraveno uživatelem LAS7 WeemaN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu