Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

100% G v dohraných hrách (Klub)


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Fallout 3 vcetne The Pitt, Operation Anchorage, Broken Steel a Point Lookout. Cekam jenom na Mothership: Zeta.

V F3 mam ted kolem 160 hodin odehrano, temer max perky a skilly, skoro vsechny special items. Prolezl jsem tu hru skrz naskrz bez navodu, takze kdyby nekdo potreboval poradit, ptejte se, troufam si tvrdit, ze budu na sto pro vedet.

Hitman: Blood Money

...a jen tak na okraj taky velmi brzo Bioshock 1100/1100G

...a mrzi me 980/1000G v COD4 Modern Warfare, ale tu letadlo misi na veteran jsem proste nebyl schopnej dat :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak začínáme:D :

-Need for speed: Most wanted

pls neporadil by mi někdo s cod4? chyblí mi poslední ajch, jak máte dohrát tu bonusouvou misi (epilogue) na veteran, vim, trénink to chce,ale prostě nějakej fígl:)

pokud pořád nemáš tak koukni na youtube...celkem dobrej postup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravím..nevím kde jsem měl tuhle otázku napsat,tak mě za to nekamenujte.

Potřeboval bych poradit:

Jde mi o G body a vše kolo toho.

Snad mě alespoň někdo pochopí.

V nabídce archievemet progres mám zobrazeno cca 7 her,které jsem tam měl nainstalvaných,ale např. ve hře HALo3 jsem splnil jen jednu misi a dostal jsem 10G...ta hra mě nebaví,zbavil jsem se jí a vím,že už se k ní nikdy nebudu vracet.

Nooo a problém je v tom,jestli z toho seznamu jde nějak odstanit.

Všiml jsem si,,že u her,kde nenám splněn ani jeden archievement se oběví volba delette history,ale jinak ne.

Je na to nějaká jina finta?

Prostě mě to tam štve,když se mi tam zobrazuje 10/1000G a vím,že už to nezměním,protože tu hru hrát nebudu.:roll:

A ještě jedna věc vpodstatě stejná.

Hrál jsem si Fable 2...maximum co šlo dosáhnout je 1000G,ale po připojení na live mi to něco stáhlo a už můžu nasbírat až 1350G..ale to jsou pouze Online ůkoly a ty se mi plnit nechce..takže vpodstatě stejná otázka..dá se toho nějak zbavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Modern Warfare 2

Call of Duty 2

NHL 2K6 (Chybí mi poslední ajch takže brzo budu mít doufám)

Edit: Už mam všechny achivmenty v MW2 takže complet :)

Edit2: Takže Call of Duty 2 plně dodělaní, a mužu říct že některý mise dali opravdu zabrat :D to bylo častma i řevu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Left 4 Dead

zbývaj mi ještě 2, zabít Witch jednou ránou do hlavy když sedí (zatím se mi to nepovedlo) a jednu úplně nesmyslnou, nikomu v přeživším se nesmí ubrat ani jeden život po kontaktu záchraného vozidla, což je naprostá kravina jelikož to je chvíle kdy tam chodí co nejvíce zombíků a 2 Tankové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu