Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokazilo se někdy někomu DS?


mirosd

Recommended Posts

Ahoj, chtěl sem se vás všech tady zeptat:

- Mělo třeba někdy deathpixely jako psp?

- Ulamovaly se takové ty čudlíky na stylusu za které to taháte z toho úložného prostoru (věčný problém PDA)?

- Stalo se nekomu že by odešla wifi jako na psp?

-atd...

...Ptám se, jelikož jsem si nikde nevšiml, že by si někdo stěžoval

Všem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me osobne se s NDS zatim nic nestalo a doufam, ze ani nestane.

Jedineho, ceho se u nej bojim je uz zminovany kloub.

Videl jsem nekde na netu video, jak jednomu clovickovi prasklo jakesi perko uvnitr kloubu a pak z NDS mel roztomilou placacku. Dalsimu se rozbil kloub u diody a ackoli se na tom jeste dalo hrat, mel z toho hnedle cosi do tvaru V (obrazovky spojene jednim kloubem a uhel mezi nimi vice nez 45stupnu)...

Musim ale uznat, ze NDS je delane z dobreho materialu, kryt drzi tak jak ma, zda se to cele dohromady hodne bitelne... A zalezi hlavne na cloveku a zachazeni s DSkem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Mě se akorát rozbilo zadní tlačítko L a slyšel sem že nejsem sám, jinak pokud moc nečistíš dolní display tak časem nereaguje, je třeba čistit. A ze všeho nejhorší je asi kloub na ten dávat bacha.

Ja mel uplne stejny problem s L tlačitkem....poslal jsem ho na reklamaci a vše bylo O.K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl sem se vás všech tady zeptat:

- Mělo třeba někdy deathpixely jako psp?

- Ulamovaly se takové ty čudlíky na stylusu za které to taháte z toho úložného prostoru (věčný problém PDA)?

- Stalo se nekomu že by odešla wifi jako na psp?

-atd...

...Ptám se, jelikož jsem si nikde nevšiml, že by si někdo stěžoval

Všem děkuji za odpověď

A k cemu ti to jako je ? Sechno se posere jednou a dsko neni 100% jako zadna jina vec ,,,nejenom vec,,jesli ti to udela radost znal sem asi deset lidi co jim praskali panty,,atd,,jinak fak blba otazka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy záleží se zacházením daného uživatele, pokud se bude používat tak jak je stavěné nestane se nic možná časem ale to by muselo být dobrých pár let, něco se může pokazit stálým používáním (baterka jako u mobilu apod.)

sysasysa: ano ale FAT je tak trošku starší takže se ti ani nedivím a navíc je v tom velký rozdíl od nynějšího DS Lite, takže se to tu celkem nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, mě občas přestane fungovat dotykový display a pak zas funguje normalně.. Nevim čím to je..Tak že si myslim že nejhorší je na poruchy ten dotykáč no..

Pravděpodobně máš nějaký špatný kontakt mezi MB a dotykačem,otevřel bych NDS a překontroloval bych to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
me dela dsi (super mario bros,mario luigi rpg3,elite beat agents) takové proužky například když se začne dít nějaka rychlá akce tak to tak zabliká na horní obrazovce a zmizí. jinak je obrazovka čistá a bez žádných mrtvých pixelů ale vadí mi to

Tohle se deje z nekolika duvodu:

- poskozena romka (me obcas i vypadne obraz :D porad jsou to jen data)

- pomala microSD karta (holt nestiha)

- vadny kontakt mezi flashkartou a kartou / flashkartou a slotem (spatny prenos informaci pro zobrazeni)

- kompatibilitou s FW kartou (svete div se, ale ano, taky je to tim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se akorat dostal kovovy bordel k reprakum ( pracuju ve strojirenstvi tak kovu je vsude dost ) tak sem musel dsko rozebrat ( maturita ) a jednou se mi po zavreni podrbala sd karta v edge adapteru jinak takove male vady jako poskrabany displej ( durch ) a cele zeskrabane dsko nestoji za rec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu