Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

U iso hry mi to hazi tu chybu .. no proste to cislo co tam mate napsany ze je to ze v mechanice nei disk a co stim muzu dela t?? kdyz je to cso a ja zadny disk nemam poradte pls ???

VSH (zmáčkni select v menu)-> UMD ISO DRIVE-> nastav si na M33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Cau Zinglbee, promin ze ti do toho kecam, mam takovy pocit, ze .prx soubory jdou spoustet z jakehokoli umisteni v psp jenom staci premenit nazev ve vsh.txt.

Chapes me, zadas tam napr.: ms0:soubory.prx (soubory.prx bude na rootu karty).

Neni to trochu jedno ? Zbytečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, jsem uplny zacatecnik co se tyka psp... chtel bych si koupit psp 3000 a taky jsem tu nasel par topicu s tim, ze se tam daji hrat uz i *.iso hry... ale moc se v tom zatim nevyznam tak bych chtel napsat navod, co mam udelat po tom, co si koupim to PSP3000. jestli si ho mam vubec kupovat... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) das si tam FW 5.03

http://console-forum.net/showthread.php?t=29494

2)das i tam chickhen(obcas trva ho pustit)

http://console-forum.net/showthread.php?t=55173

3)das is tam 5.03 GEN-A

http://console-forum.net/showthread.php?t=57866

To je vse kdzytak klikni na thanks díky

:cry: mohlo by to byt trochu podrobneji, jakym zpusobem treba? dekuju... a omlouvam se ze jsem uplnej neznalec -.-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Když mám PSP 3004, verzi 3.05, mám v něm ChcickHEN a CFW Enabler (nainstalované) pudou mi hrát ISO/CSO hry?

1) Nejspíše máš verzi 5.03

2) Přes CFW Enebler ISO hry jdou

3) Můžeš i přes CFW Gen-A

viz. první strana. Příště čti:dozey:

Co ChickHEN umí ?

  • Instalovat CFW zde (PSP 3000)

Tohle jsem dělal přesně pro takové jako ty, ale jak vidim, ještě by to chtělo blikající text, aby tě to bouchlo do očí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak promin já se v tom moc nevyznám. Mě to totiž vždy když hru s koncovkou CSO dám na paměťovku do složky Cso a chci jí pak spustit píše : Corrupted data. Tak nevim co a tim.

*.iso a *.cso hry se dávají do složky ISO... žádná složka CSO

V recovery (stiknutim selectu) UMD ISO MODE a přehodit to na Sony NP9660

to se nastavuje jen při problémech se spuštěním hry a když nemá UMD... se složkou cso mu to těžko pomůže :lol:

jo a stisknutím selectu se vyvolává VSH menu :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
*.iso a *.cso hry se dávají do složky ISO... žádná složka CSO

Asi to napsal jinak než myslel, protože kdyby to dával do složky CSO tak se mu v PSP vůbec ISO hry nezobrazí. (Právě sem to zkoušel :D)

to se nastavuje jen při problémech se spuštěním hry a když nemá UMD... se složkou cso mu to těžko pomůže :lol:

jo a stisknutím selectu se vyvolává VSH menu :blink:

Stisknutim Selectu se u CFW Gen-A 5.03 zapne recovery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to napsal jinak než myslel, protože kdyby to dával do složky CSO tak se mu v PSP vůbec ISO hry nezobrazí. (Právě sem to zkoušel :D)

//edit: Stisknutim Selectu se u CFW Gen-A 5.03 zapne recovery :blink: :lol:

jenže to by mu nenapsalo Corrupted data, ale "The game could not be started. (80020321)"

i u 5.03 GEN se selectem zapíná VSH Menu, kde je pak možný přístup do Recovery :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
jenže to by mu nenapsalo Corrupted data, ale "The game could not be started. (80020321)"

i u 5.03 GEN se selectem zapíná VSH Menu, kde je pak možný přístup do Recovery :dozey:

Ježiši, tak selectem se zapíná vsh menu a pak můžeš do recovery. CSO složkou to být nemůže, protože kdyby se jmenovala CSO, tak se mu zobrazí jenom homebrew a né ISO hry.

pro jistotu -> ISO/CSO hry vkládej do ms0:/ISO/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsala jsem to přesně tak, jak jsem myslela. Tu hru jsem vložila do složky CSO a zobrazilo se mi to tam. Akorát to nešlo spustit.

A ještě dotaz. Co mám dělat když se mi stisknutím Select nic nezobrazí? Už jsem to zkoušela po instalaci ChickHENu jsem tam neco menila podle návodu a to mi šlo. Ted na to máčku a nereaguje to. Kde je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsala jsem to přesně tak, jak jsem myslela. Tu hru jsem vložila do složky CSO a zobrazilo se mi to tam. Akorát to nešlo spustit.

A ještě dotaz. Co mám dělat když se mi stisknutím Select nic nezobrazí? Už jsem to zkoušela po instalaci ChickHENu jsem tam neco menila podle návodu a to mi šlo. Ted na to máčku a nereaguje to. Kde je chyba?

1 ) Už jednou jsem ti psal, že všechny hry ve formátu *.iso a *.cso se bez rozdílů dávají do složky ISO

2 ) VSH menu (stisknutím selectu) lze vyvolat pouze na Custom firmware (včetně CFWEnabler a 5.03 GEN-A), takže musíš spustit ChickHEN a pak jeden z těchto CFW. Pokud však PSP vypneš, musíš poté znovu zapnout ChickHEN a následně i CFW.

CFWEnabler - http://console-forum.net/showthread.php?t=56830

5.03 GEN-A - http://console-forum.net/showthread.php?t=57866

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi stejně nic nedělá. Ale to je ted jedno. Můj největší problém ted je, že když připojím PSP k PC tak to pořád nabíhá a nechce se to připojit. V systémovém nastavení jsem menila USB Charge a USB Auto Connect. Obojí mám vyplé, ale tim to být nemůže, protože to jsem zkoušela všechyn možné kombinace a ani u jedný to nešlo.. Prosím o radu..

P.S. omlouvám se za své problémy, ale mám PSP nově a moc chci do nej dostat hry. akorát mi to pořád nechce pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu