Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Pro začátečníky - Aktualizace 7.1.2012


Zinglbee

Recommended Posts

to prave urcite neni,kamarad to totiz updatoval na nejnovejsi verzi myslim 6.60ofiko firmware a psp se v pulce updatu vyplo :(

Samo se to vyplo určitě? Nevytáhl náhodou baterku? No jestli se to stalo jak se to stalo seš v ha**lu. PSP můžeš vyhodit z okna jako cihlu (brick). Ale né vážně. Máš několik možností - koupit funkční desku (pozor půjde pravděpodobně pouze z PSP 300x a možná z 200x) a dát ji do bricknutého PSP. Nebo prodáš PSP co teď máš s nefunkční deskou.

//jestli je to v záruce vem to do reklamace. Na 90% ti to vezmou jako mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Ahoj,potřeboval bych poradit. Koupil jsem psp3004 a udajně je flashnute. Když mrknu do system informací,tak mi to tam piše: system software 6.60 PRO-B9, a u mac address: model 09g. Jde mi o to,že jsem to koupil už asi s 9 hrama na kartě,ale když se tam snažím jakoukoliv jinou hru přikopírovat,tak to prostě nejde.Myslím jako že ji pak v psp nenajdu,mezi těmi ostatními.Když najedu do memory stick,tak se mi tam zobrazí ty hry co tam jsou,a poslední je 660 PRO-B Fast Recovery a když jej spustím tak se to jakoby restartne,ale hry co jsem tam dal ja tam prostě stále nejsou.Co dělám špatně.Předem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na problém jsem asi přišel.Mám totiž dvě 8-mi GB karty v adaptéru a v PSP se mi sice zobrazuje cca těch 16 GB,ale když nahraju asi 12GB her do karty přes PC,tak v PSP se mi jich zobrazí jen asi 8GB.Ostatní nejdou jakoby vidět.Takže si myslím,že jedna z těch dvou karet je vadná.Taky když jim v adaptéru prohodím pozice,tak mi to pak na psp píše,že nelze z karty číst.Problém je,že nevím která je vadná,protože při připojení na čtečku,to chce po mě format,a já tím pádem bych nezjistil,do které se v podstatě nahrává.Není nějakej program pro prohlídnutí karty bez formátu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat unpinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu