Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GoW2 klan


Sheva

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

placek:

Ja ale nepisu o tom kdo je jak dobrej proti ''dementnim'' botum...Verim ze vetsina lidi ZDE na foru hraje singl + Hordu + Multiplayerove mody ALE s Botama a nejsou spatni...

Spis sem narazel na to ze TU neni moc hracu kteri hrajou pres Xbox Live s hraci z celeho sveta...A to je trochu rozdil - tupy Boti/ lidi co premysli :)

Sheva: Vcera sjem byl na Xboxu v tu jednu rano nebo kdy jsi rikal ze tam budes, byl jsi chvili online ale pak ses odpojil a uz jsem te tam nevidel...Kdyztak si zahrajeme dneska jestli se potkame....Btw mas mikrofon na Xbox?

Jinak dobra mapa na Hordu je Blood Drive (Krvava Jizda - fuj nemam rad ty ceske nazvy :) )...Staci jit na to misto kde jsou granaty a najednu stranu kde jsou dvere dat stit a na dalsi starnu taky dat stit...Pak se k vam raketaci, rotacaci a nejvetsi svine Beast Riders (ti Locusti na tech ''psech'') nedostanou...Pak si kazdej hrac vezme stanu a sije to do nabihajicich Locustu...

Ja uz stejne hraju pouze GOW1...Dvojka se po netu neda skoro hrat...Je to vylagovany az je to nechutny...i ten vyhledavaci system protihracu/spoluhracu je o nicem...Je to cele zdlouhave...

V jednicce najdes hru a do 10vterin hrajes...A bez lagu...Nadhera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

placek:

Ja ale nepisu o tom kdo je jak dobrej proti ''dementnim'' botum...Verim ze vetsina lidi ZDE na foru hraje singl + Hordu + Multiplayerove mody ALE s Botama a nejsou spatni...

Spis sem narazel na to ze TU neni moc hracu kteri hrajou pres Xbox Live s hraci z celeho sveta...A to je trochu rozdil - tupy Boti/ lidi co premysli :)

Sheva: Vcera sjem byl na Xboxu v tu jednu rano nebo kdy jsi rikal ze tam budes, byl jsi chvili online ale pak ses odpojil a uz jsem te tam nevidel...Kdyztak si zahrajeme dneska jestli se potkame....Btw mas mikrofon na Xbox?

Jinak dobra mapa na Hordu je Blood Drive (Krvava Jizda - fuj nemam rad ty ceske nazvy :) )...Staci jit na to misto kde jsou granaty a najednu stranu kde jsou dvere dat stit a na dalsi starnu taky dat stit...Pak se k vam raketaci, rotacaci a nejvetsi svine Beast Riders (ti Locusti na tech ''psech'') nedostanou...Pak si kazdej hrac vezme stanu a sije to do nabihajicich Locustu...

Ja uz stejne hraju pouze GOW1...Dvojka se po netu neda skoro hrat...Je to vylagovany az je to nechutny...i ten vyhledavaci system protihracu/spoluhracu je o nicem...Je to cele zdlouhave...

V jednicce najdes hru a do 10vterin hrajes...A bez lagu...Nadhera...

Hm...zajímavý názor.No já taky preferuji boje s živými protihráči z celého světa.(ve Frendu jich mám pár desítek a to i elitní hráče).Ovšem nastav si někdy "BOTY" na šílenou obtížnost a uvidíš sám co s tebou udělají.A k té Hordě:jsou to sice jen "BOTI",ale na šílenou obtížnost Tě chci vidět po 30 a vyšším kole.(EPIC má v tomhle dlouholetou praxi).Jinak mám všech 22 map a jako nejlepší bych viděl tyto-Krvavá jízda,Den jedna,Řeka,Skládka,Pod horou,Jacinto,Čerpací stanice.A k těm lagům:někdy je to opravdu hrozné.Padá to,seká se to apod.Ovšem jen ve veřejné hře.Při nastavení soukromé tyto problémy skoro nejsou.Jinak kdyby měl někdo chuť,tak hraji tuto hru skoro denně.Nick mám "roman2277".Díky za přečtení.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dragunov: Tak jsme se dnes potkaly, musím uznat seš dobrej, máš toho naběhanýho víc, myslím že sem nebyl nejhorší:cheesygrin:, ale jde z tebe strach když se směješ do headsetu:D, dyžtak zítra můžem zahrát GoW....

wolfboy: uvaž co říkáš, Drag je fakt dobrej, aby nenakopal on tobě....

xDante1986: Nebylo to s Dragem tak jednoznačné jak sis myslel že bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jediný co se mi v tuto chvíli líbí tak na cokoliv co drag řekne je plackova odpověď, že hraje s elitními hráči, že je má za přátele a jakákoliv zmínka a iopět opakuje, že je srovnatelný s elitními hráči :D přijde mi to komické, jinak to gow nakonec asi taky vyzkouším

si dejte deset zápasů..každý vyberte pět......a uvidí se.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne na cokoliv,ale na konkrétní názor konkrétní odpově'd.A ano v Hordě jsem velmi dobrý hráč.(spolu se synem-stále máme nové přátele v tomto modu)Kdo se mnou hrál ,tak ví své.Ostatní mody tolik nehraji-nejsou z mého pohledu,tak zajímavé jako horda.Tam mám ještě velké rezervy.Jak jsem již psal,tak mě zajímají jen statistiky(zvláště Hordy) ve světovém žebříčku.Nejlépe pořadí do 100ho místa.To je vše.PS:jedna malá otázečka speciálně na Danteho:kolik máš přátel s gamerscore nad 100(200)k?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dante: v 18:30 začínám, dyžtak se přidáš, koukám že románci budou hrát :D

placek: mladej je někdy moc akčni kvůli těm bodům jen aby vedle před náma....dyžtak si vem headset ty, když ho měl naposled malej vůbec sem se nemohl soustředit když pořád kecal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dante: v 18:30 začínám, dyžtak se přidáš, koukám že románci budou hrát :D

placek: mladej je někdy moc akčni kvůli těm bodům jen aby vedle před náma....dyžtak si vem headset ty, když ho měl naposled malej vůbec sem se nemohl soustředit když pořád kecal...

To máš pravdu.Je dost ukecaný.Akční je hodně-to je fakt.Když hrajeme některé rekordní hordy,tak ostatní kluci říkaj aby trochu brzdil.(ovšem někdo říká,že snad má trvalý štít proti kulkám).No nicméně to takhle máme v týmech rozdělené-jeden je průzkum a druhý záloha a medic.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze Boti v GOW2 jsou dle me nejmene povedeni Boti co jsem kdy ve hre videl :)

Kdyz si das WarZone (Valecna Zona CZ) pouze s botama, oni te zabijou a ty se pak musis divat jak kemujou minutu na jednom miste a dalsi veci...

Ale co je hlavni Boti nastaveni na Insane (Silena obtiznost) me prijde uplnej nesmysl...Ani ne kvuli tomu ze je to tezsky ale spis nesmyslni...Je to proste kompl kterej vi kde doskocis, kde ti couha hlava,...Za behu ti davaji Blindfirem (strelba na slepo pro ty co nevi) headshoty Sniperem...Prijou me strasne inteligentni, ale az moc kde pocitaji s kazdym tvim pohybem...Singlplayer na Insane je celkem jednoduchej, ale proti Botum je to trochu tezsi...

Sheva: No jo zahrali sme si pekne...V zacatcich sem mu dval trochu ''na prdel'' ale pak me to bylo lito tak sem si s nim zacal hrat ale precenil jsem sily a obcas me moc pekne zabil...

Pak jsem si zahrali jeden Public (verejnou hru s hracema se sveta) a hral opravdu pekne :) Hru hraje jen 2mesice a ma co dohanet ale verim ze z neho bude dobry hrac!

Placku kdyztak si te pridam a muzem zahrat nejakej Public nebo Hordu...Horda uz me docala nudi ale muzem dat ;)

GOW1 LOVE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze Boti v GOW2 jsou dle me nejmene povedeni Boti co jsem kdy ve hre videl :)

Kdyz si das WarZone (Valecna Zona CZ) pouze s botama, oni te zabijou a ty se pak musis divat jak kemujou minutu na jednom miste a dalsi veci...

Ale co je hlavni Boti nastaveni na Insane (Silena obtiznost) me prijde uplnej nesmysl...Ani ne kvuli tomu ze je to tezsky ale spis nesmyslni...Je to proste kompl kterej vi kde doskocis, kde ti couha hlava,...Za behu ti davaji Blindfirem (strelba na slepo pro ty co nevi) headshoty Sniperem...Prijou me strasne inteligentni, ale az moc kde pocitaji s kazdym tvim pohybem...Singlplayer na Insane je celkem jednoduchej, ale proti Botum je to trochu tezsi...

Sheva: No jo zahrali sme si pekne...V zacatcich sem mu dval trochu ''na prdel'' ale pak me to bylo lito tak sem si s nim zacal hrat ale precenil jsem sily a obcas me moc pekne zabil...

Pak jsem si zahrali jeden Public (verejnou hru s hracema se sveta) a hral opravdu pekne :) Hru hraje jen 2mesice a ma co dohanet ale verim ze z neho bude dobry hrac!

Placku kdyztak si te pridam a muzem zahrat nejakej Public nebo Hordu...Horda uz me docala nudi ale muzem dat ;)

GOW1 LOVE...

Staré mapy Hordy už mě taky vcelku omrzely.Ale naštěstí jsem stáhl nových 12 a zase je co hrát.(a to víš co nejlepší světové umístění stále láká)Jinak v týmech hrajeme jen Okupaci a Ochránce.Ostatní mody jen zcela vyjímečně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu