Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

EASY RECOVERY


mootoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a nebo stahni tohle http://rs53.rapidshare.com/files/13546212/RECOVERY.rar a rozbal to do GAME a pak v recovery spust to run program at...je to v podtate to samy..:)

Tak to dík...zkusim to. Akorát...nebude se to tam motat s tim všim co jsem tam už nainstaloval? Respektive já jsem tam totiž to easy recovery instaloval několikrát a do různejch složek....mám něco smazat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel že když zformátuju kartu tak mě tyhle složky zmizí a že se nedostanu do recovery menu?....To ji klidně můžu zformátovat jo?

jo, tohle se netyka recovery menu, recovery menu mas ve flash0 uz od te doby co tam mas CFW, ale tohle je potrebne pouze kdyz chces delat reinstall FW primo z recovery menu.. proste kdyz se ti neco stane z PSP a dostanes se jen do recovery menu, tak staci pouzit toto a pak jen v recovery menu kliknout na "Run Program At.." a spusti se instalace daneho ©FW primo z recovery aniz by jsi musel spustit cele PSP ;) Je zbytecne to mit na karte porad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, tohle se netyka recovery menu, recovery menu mas ve flash0 uz od te doby co tam mas CFW, ale tohle je potrebne pouze kdyz chces delat reinstall FW primo z recovery menu.. proste kdyz se ti neco stane z PSP a dostanes se jen do recovery menu, tak staci pouzit toto a pak jen v recovery menu kliknout na "Run Program At.." a spusti se instalace daneho ©FW primo z recovery aniz by jsi musel spustit cele PSP ;) Je zbytecne to mit na karte porad :)

Hele všechno super koneeeečně povedlo. Ale po zapnutí mi skočí akorát vlnka a nic......co s tim?

Už to frčí....hned zítra frčim na reklamaci. Díky moooooc!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
funguje to na 3.80 m33

proč mi to teda nejde??

a kdo rikal ze to funguje i na 3.80 M33??? Tohle easy recovery funguje JEN do 3.52 M33, od 3.71 M33 zpusobuje brick..

je tu i od romena a to funguje jen do 3.71 M33 na 3.80 M33 neni zadne easy recovery... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdo rikal ze to funguje i na 3.80 M33??? Tohle easy recovery funguje JEN do 3.52 M33, od 3.71 M33 zpusobuje brick..

je tu i od romena a to funguje jen do 3.71 M33 na 3.80 M33 neni zadne easy recovery... :roll:

jen chci říct že to mi to s PSPčkem nic neudělalo i když sem to dělal na tom 3.80 M33......:roll:

ještě že mi to s tím PSPčkem nic neudělalo bych se po*ral....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen chci říct že to mi to s PSPčkem nic neudělalo i když sem to dělal na tom 3.80 M33......:roll:

ještě že mi to s tím PSPčkem nic neudělalo bych se po*ral....:)

tak to mas stesti, ja to delal na 3.71 M33 a byl to brick..

Proto bych doporucoval oznamit do prvniho prispevku, pro jake CFW to je - durazne - nez nejaci novacci zacnou hromadni brickovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze nepouzivat na 3.71 M33? mam divnej brick... facha jenom recovery menu a žádný easy recovery, recovery3 atd me nefacha....vidim to na pandoru

nemáš doma brick ale jenom semi-brick to je že se dostaneš do Recovery menu ale to EASY RECOVERY neuděláš protože jak už psal anonymous před tím tak se mu udělal na 3.71 m33 brick já měl štěstí já sem si to dělal na 3.80 m33 a naštěstí z toho nic nebylo takže si někho sežeň pokud nemáě dvě PSPčka a udělej si PAndoru....8) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš doma brick ale jenom semi-brick to je že se dostaneš do Recovery menu ale to EASY RECOVERY neuděláš protože jak už psal anonymous před tím tak se mu udělal na 3.71 m33 brick já měl štěstí já sem si to dělal na 3.80 m33 a naštěstí z toho nic nebylo takže si někho sežeň pokud nemáě dvě PSPčka a udělej si PAndoru....8) ;)

jj, ale nechapu svuj semi-brick... nefacha zaloha f0, nefacha programy typu easy recovery, ake recovery menu facha xD v pondeli delam pandorru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...
  • 1 year later...

Takže máš přístup do Recovery menu? Pokud ano, máš dvě možnosti. Bud si to opravíš sám přes Recovery flasher a nebo si seženeš pandoru a opravíš to s MMS přes ní.

Takže jak přes Recovery flasher?

1.) Stáhni si tohle, rozbal a složku RECOVERY nakopíruj na kartu od PSP do adresáře ms0:/PSP/GAME.

2.) Stáhni si tohle, rozbal, soubor EBOOT.PBP přejmenuj na 500.PBP a nakopíruj ho do ms0:/PSP/GAME/RECOVERY/.

3.) Nahod Recovery menu v PSP a spust volbu Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP.

4.) Spustí se ti Recovery flasher, klikneš na I agree a dostaneš se do menu RF.

5.) Hned v první kolonce nastav Target FW na 5.00. Pod tím vyber možnost Install M33 CFW.

6.) Vyber možnost reset (format) settings as well a potvrd. Potom se spustí instalace 5.00 M33, což je novější verze CFW 3.71 M33. Tim budeš mít uplně nově nainstalovaný custom firmware a zbavíš se Semi-bricku.

7.) Pokud chceš, můžeš ještě aktualizovat na 5.50 GEN, ale to už nechám na tobě. Semi-bricku jsem tě zbavil :).

Jinak, pokud by se ti to nepovedlo, vždy to můžeš opravit pandorou. A nic složitýho to neni ... GL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu