Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 - problémy s připojením a vše o službě xlive


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 400
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Tady mas chybove kody , co znamenaji :

http://forums.xbox-scene.com/lofiversion/index.php/t633993.html

Pokud mas ban tak bys musel mit nekterou z techto moznosti :

Banned \ ? (4552) | Ethernet:

w: 0000-0021

X: 0000-F001

Y: 00A8-6820

Z: 8015-190D

Banned \ NTSC & PAL | Ethernet:

w: 0000-000B

X: 0000-F001

Y: 00A8-6820

Z: 8015-190D

Banned \ ? | Wireless:

w: 0000-0021

X: 0000-F001

Y: 00A8-6840

Z: 8015-190D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Potřebuju poradit s nastavením připojení. Nemám žádný router ani nic podobného ale internet přímo z kabelu. V Xku jsem si ručne nastavil ip, masku podsítě, bránu a s rozšířeným nastavením už si nevím rady. Myslím, že to základní připojení je dobře, jelikož problém je mezi network<->internet. Potřeboval bych asi vědět nějakou ip Xka kde ji najít a kam ji napsat nebo co všechno je důležité nastavit krom toho základu (basic)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak se poprvé připojíš s xboxem k internetu, tak si zaregistruješ vlastní účet. No a s tou veřejnou IP adresou, já myslim, že k tomu je potřeba, ale nechcu kecat, kdyžtak mě někdo opravte...

Nejlepší asi bude potom co se zaregistruješ, spustit test připojení a pokud by tam byly nějaký problémy tak je teprve řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mozna budes muset tak jako hodne lidi nastavit informace ktere xbox potrebuje ke spojeni rucne, neboli pokud mas router pripojeny k PC a pak z routeru do xboxu zapni pc,dej start-spustit-napis cmd a spust ho

zadej: ipconfig /all a vyjedou ti informace potrebne k nastaveni v xboxu manualne(rucne)

nejsem si jistej ale i s dynamickou IP by to melo jit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Snad to sem píšu správně. Mám dotaz ohledně "pointů" na xlive. Když si koupím 2200 bodů, tak na kartičce kterou dostanu bude nějaký kód že jo? Ten kód ( pokud tam není něco jiného ) se vkládá tam kam kód když chci GOLD účet nebo někam jinam? Ptám se kvůli tomu, že si chci stáhnou datadisk k GTA. Jinak, nevadí že mám flash? Aby mi to třeba v půlce stahovaní nepřerušilo. Díky za odpovědi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím pripojil som si Xbox na Tcom net v pohode mam signal ak dám že XBOX live tak mi vypíše niečo ako UPGRADE System ... a V tom je ten háčik neviem či môžem dať ten Upgrade lebo mám xko Flashnuté a mám vnom neaký patch aby spustilo 3RD WAve hry týmpádom sa bojím že dostanem BAN ...mohol by mi niekto poradiť? a vysvetliť my čo mám robiť? Mám zopár ORIGiNAL Hier a chcel by som si ich zahrat na xlive kým mám ten live zadara ... Díki za akukoľvek odpoved :-) :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

s tema hrama ktery mas patchnuty aby ti sli ... (mam na mysli patch 3rd wave) tak s tema na live nelez....

upgrade muzes... pocitam ze to je NXE (new xbox experience...) proste novy menu :) nebo upgrade hdmi (pokud mas NXE )

vyres to tak ze dej origo hru do mechaniky :) a upgraduj pak by ti nic nemelo hrozit... ale s tema hrama ktery mas patchnuty na xlive nelez.... prej hrozi ban.... (ja to nezkousel takze nemuzu rict ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chci se připojit na Xlive přes počítač, mám daný kabel v xku a pc, jak postupovat dál, kde co nastavit, thx

zadal jsem IP adress, subnet mask, Getaway a nevím jak dál, při testu se mi ukáže křížek před Network

nemám něco nastaveno špatně v PC, když dám automatic, tak mi to ukazuje samé nuly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau hele zkusil sem zapojit Xko do netu, protože jsem byl zvědav na to "Dead" :D

Mám jakoby Wi-Fi router, ale nemam wi-fi adaptér do Xka takže přes síťový kabel vedu z Wi-Fi routeru do Xka net...

Vše jsem nastavil podle ipconfig /all

Dal jsem test připojení na live...

Connection1(Nevím už co tam je) - Ok

Internet Connection - Ok

Live Connection - X

Tak jsem si dal Y - Chybový hlášení

Mám tam toto:

W: 0000 - 000B

X: 0000 - 000D

Y: 00A8 - 6800

Z: 8015 - 190D

ID: FFFF - FFFF

Edit: Už vím, koupil sem bannutou konzoli :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu