Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Pres VGA (d-sub) nemas full HD , dokaze zobrazit max 1080i.

Pres hdmi muzes az 1080p , takze to rozdil urcite je :)

Tak jsem to zkusil. Mám Samsung T260HD, pustil jsem tam Gears of War a nejdřív jsem tam dal 1080i, pak jsem nastavil 1080p a pak zas zpět na 1080i. Nepoznal jsem tam žádnej rozdíl. Tak já nevim. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no ono by nebylo na škodu udělat nějakej výpis, která hra podporuje jaký rozlišení, aby pak někdo z toho nebyl paf, že to nemá tak vykreslený jak si představoval... :)

Ať sem pátral jak sem pátral tak sem se dopídil na NATIVE 1080p hry :

Fifa Street 3

NBA Street Home court

Virtua Tennis 3

sou další hry 1080 vertikálně ale pod 1920 horizontálně ............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Jasne ze pujde :)

Ale doporucil bych spis propojeni hdmi to dvi , kdyz to na monitoru mas :)

Prece jenom pres dvi je kvalitnejsi obraz .

Zvuk pak muzes vyvest z AV vystupu boxu pres klasicky kabl v baleni s tim ze pouzijes jen cerveny a bili cinch pro stereo signal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, chystám se koupit Xbox 360 a premejslim jestli k tomu rovnou nemam objednat za 300 HDMI kabel. Full HD TV mam a rozdíl v tom teda není jenom v nějakých hrách jak jsem tak pochopil? Bude tedy normálně stačit kabel kterou k tomu dostanu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok ok tak ty 3kila už mě nazabijou :) Díky

Kup radši nějaký kvalitnější nebo co je to za značku ??

Doporučuju tenhle - http://www.videoexpert.cz/video-kabely/profigold-prov100x-hdmi-hdmi

EDIT: Zeptám se: kolik je dobrej kontrast ?? Reálný kontrast !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý dobrý todle je stará informace když jsem ještě nevěděl co je zač prodejher.cz kde ho maj za 300. Radši koupim nějakej pořádnej určitě :)

Jinak na tvojí otázku sem se pokoušel najít odpověd a co jsem se tak dočetl tak i zde platí čím více tím lépe :) Na hry je samozřejmě důležitá odezva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sice xbox nemam, ale chci si koupit nejakou tu televizi a kdyz je tu o tom topic tak to dam sem..

Docela me zaujala tahle televize (cena/vykon) : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62964

Chtel jsem se zeptat jestli se tam na tom co umi neco nezda nebo ji dokonce nekdo doma nema!. Dekuju za odpovedi :)

nic ? :(...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam samsung t240HD proste to samy co piggy jen trochu menci a mam to prez vga kabel na 1080p a z bliska to vypada uplne nechutne jak kdyby to bylo pres av kabel proste takovy kostickovany i v dashboardu ale z dalky je to krasna grafika cim to je ? je to noralni ze pri tomhle rozliseni je to takovej humus ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu