Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rapidshare vs. Czshare


kulis

Otázka

Recommended Posts

  • 0

kurna! vždyt na czshare platíte 5* tolik co na rapidu za 1Gb...

Pokud máte učet tak můžete zapaltit třeba přes www.predplacenky.cz (at nemusíte přes paypal., navíc mužete platit složenkou)

Pokud nemáte tak neříkejte že neznáte nikoho kdo vám to zaplatí

já to mám třeba s 4 dalšímy (pro takové menší stahování to stači...takže mám za 5 dnů asi 6GB ke stažení za 6 kč)

http://www.console-forum.net/showthread.php?t=8616 tady sem kdysi psal rozdíly (je možné že je to zastaralé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jasne rapid, je na nem vice veci, je celosvetovy, je kvalitnejsi nez czshare (je nejkvalitnejsi ;) )

czshare je lepsi jen ze jeden soubor muze byt vetsi, ale na co to je, kdyz se clovek bez premia stejne na czshare nedostane :D a czshare je lepsi jen pro lidi, co maj FUP (ja) - tem se pak rapid nevyplati..

ale ted uz bych mel co nejdrive prejit na radiokomunikace a pak viala rapiiidd premiummm. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No kdybych měl vybírat mezi czshare a rapidem tak jasně vítězí rapid, na rapidu sice musim čekat hodinu po stažení ale za to mi to jede kolem 100-140kB/s což je něco málo přes 1Mb/s a to je v klidu jenže z czshare poslední dobou nestáhnu absolutně nic.... Mimochodem nejsem blázen, abych platil za stahování stačí mi, že platim za net, radši si počkám nebo stahuju z free serverů, popřípadě torrent....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

samozřejmě také se přikláním k rapidu, je toho tam mraky a navíc, czshare když tam nezaonačíš název nějaké hry nebo něčeho tak to mažou. takže jestli je nějakej link už starší tak je velká pravděpodobnost že je smazanej. teda aspoň dle mé zkušenosti. a jak bylo psané výše rapid se dá už lehce obednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu