Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash PSP pomocí ChickHEN bez Pandory


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

HEN je firmware v RAM.. ISO by klidne mohl umet, za to, ze ho neumi muzes podekovat Daveemu, kterej ho schvalne udelal bez ISO podpory a naopak to jeste proti spousteni ISO zabezpecil (tomu rikam demence).

zinglbee: tohle jsem myslel, když to je zabezpečený tak si asi nezahraju. mohl by jste to tu někdo vysvětlit jestli mi to půjde?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LIdi poradte jak to rozjet na psp 1000 jpn verze nemuzu na nej dostat ani chickhen...dostal jsem ho na slima ale na fat mi to nejde...neni tak nejaka zmena pro fat jen 1 obrazek ten tif ne jak na slima tech 5 ze jo??a kdyz otevru obrazky klik na MS a vyjede ten obrazek a nic a ni nezamrzne tak musim jeste otevrit sipkou doprava a pak jen zamrzne....thx za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

update návodu... přidán Recovery flasher 1.60, takže na deskách TA-088v3 a TA-090v2 se instalace vůbec nespustí = nehrozí brick !

LIdi poradte jak to rozjet na psp 1000 jpn verze nemuzu na nej dostat ani chickhen...dostal jsem ho na slima ale na fat mi to nejde...neni tak nejaka zmena pro fat jen 1 obrazek ten tif ne jak na slima tech 5 ze jo??a kdyz otevru obrazky klik na MS a vyjede ten obrazek a nic a ni nezamrzne tak musim jeste otevrit sipkou doprava a pak jen zamrzne....thx za radu

zkus tuhle verzi ChickHENu http://downloads.exophase.com/pub/506

a na youtube mrkni, jak to spustit na PSP fat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak alespon napis kdo to byl - pokud je to nekdo z fora, respektive z mapky flasheru. Kdyz uz ti nekdo dela chickhen, tak ti ma alespon rici, ze to neni flash a jak se veci maji.. Nechapu proc ti to neflashnul teda pres pandoru, jestlize mas psp flashnutelne. A pokud ho mas flashnutelne a spustis tam chickhen, tak si ho muzes normalne flashnout sam. Primo dle tohoto navodu - v jehoz threadu piseme

on my rekl ze to má prej spoustu výhod co púandora nemá ale taky rekl ze uz prez pandoru nikdo nedela ze tohle je snadny atd.... na mapce flasheru neni .... uz sem se dival

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu