Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Místní hlášky :)


xDante1986

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

lolsvg.png nesměju se obvykle cizímu neštěstí ale tohle mě fakt dostalo :DDDDDDDD

EDIT: začíná se to tu měnit na www.communism.forum.net... smutný

hvezda_srp_a_kladivo_na_vlajce_sovetskeho_svazu__kterem.jpg tohle ti visí doma nad postelí viď že jo ty hrdino?

Upraveno uživatelem VOndy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Radkovřesky

Vážení přátelé, není tomu ani půl roku, co si odbyla premiéru veleúspěšná komedie Zděnka Trosky (ne nechybí tam háček :lol: ) Babovřesky a již nyní se tento fenomenální čtyřprocentní režisér blýskl s volným pokračováním se jménem Radkovřesky.

Druhý díl nekonečné řady komedií nás tentokráte zavede do prostředí jednoho malého fóra situovaného na konzolích. Zde si každý žije svým vlastním životem, zakládají se diskuze, spamy, flejmy, zkrátka jako všude na jakémkoliv jiném fóru. Na tomto foru je ale přeci jenom jedno místo, kam se bojí vstoupit i ti nejotrlejší z nejotrlejších - Chatbox. Je to místo, kde se mohou prosadit pouze nejsilnější jedinci. Mezi formami života, které se snaží prosadit o pozici "nadčlověka" je i chlapec jménem radek1993. několikráte denně se vydává na cestu na chatbox, kde se snůškami lží a výmyslů snaží zalíbit již zaběhlým nadlidem. Nedochází mu ale, že nadlidi jsou velmi prozíraví a sehraní, tudíž radek1993 vždy odchází s prázdnou. Dějová linka této bláznivé komedie nás zavede do jednoho běžného večera, kdy se radek1993 snaží získat peníze na kurzové sázení prodejem fiktivního ovladače. Bláznivá komedie je plná sarkasmu, zapeklitých situací, kliček ale hlavně humoru. Pokud jste si vychutnali první film Babovřesky, garantujeme Vám, že při shlédnutí Radkovřesek vám vylétne bránice z pusy a zastaví se až o nejbližší zeď!

CSFD: 99,98%

recenze z CSFD:

Nesnasim_filmy: Považuji se za velmi náročného diváka, jentak žádný film mě nezaujme. U Radkovřesek jsem ale celý film probrečel. S úctou musím konstatovat, že smíchy. Je zarážející naivita hlavního hrdiny, setkáváme se s několika různými zápletky a režisér velmi rafinovaně do děje zasadil vedlejší dějové linky

RubberLover: Na tento epochální kousek se vyplatí jít do kina, vzal jsem tam svoji gumovou přítelkyni, celou dobu zírala s otevřenou pusou.

donKokon: |celkový rozpočet O USD|tržby USA 99,876,278 USD | tržby celosvetovo 113,354,098 USD|

V hlavních rolích:

radek1993

perry

Djmajklíq

Vondy

kruta

Dále hrají:

Crashíčeq

waper

sparco

Zinglbee

POZOR!! Exkluzivně Vám přinášíme kompletní scénář nové komedie Radkovřesky již nyní, zhruba 14 dní před oficiální premiérou!! Scénář můžete zcela bezplatně stáhnout zde:

[size=5]http://ulozto.cz/xXibmMKs/radkovresky-rar[/size]

scénář je psán v tzv. Trošku zvláštním stylu, je nutné jej číst stránku po stránce odspodu nahoru.

Veškeré Vaše připomínky můžete psát zde v diskuzním foru, popřípadě nás (mě) můžete kontaktovat prostřednictvím soukromé zprávy. Upozorňujeme,že čtení scénáře je pouze na vlastní nebezpečí, produkce neručí za zranení způsobením potrhané bránice a dále upozorňuje, že na operaci natrhlé bránice se nevztahuje úrazové připojištění!

Děkuji za pozornost a pevně doufáme, že do kina přijde co nejvíc lidí, život čtyřprocentního režiséra je velmi nákladná záležitost

S pozdravem Váš

Zděnek Troska

post-11030-14687165702353_thumb.jpg

Upraveno uživatelem perry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...

Tohle není ani tak místní hláška, ale rozhodně to stojí za zveřejnění. I podobné kousky musím zažívat společně s kolegou na prodejně, nebo mailech, popřípadě tento konkrétní kousek je z FB (což jistě většina moc dobře ví .. ).

post-7667-146871940934_thumb.jpg

PS: Foceno na PC, na NTB mám US zobrazování hodin, proto ta "hláška" o otočeném datu, byl jsem v šoku, tak špatná orientace no .. :lol:

Žádná jiná reakce se zde nenabízí, než ...

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Mladý námořník přijde za kapitánem a ptá se:
"Pane kapitáne, jak to, že i když všichni kouříme ten samý tabák, tak ten váš je stejně nejlepší?"
"Víš, synku, to si do něj musíš přimíchat pár chlupů z lůna mladé dívky, až potom je to ono."
Za pár dní přijde ten námořník opět za kapitánem:
"Pane kapitáne, vyzkoušel jsem to, ale pořád ještě to není ono."
Podá kapitánovi dýmku, on si ji znalecky prohlédne, vezme do úst, párkrát potáhne, znalecky poválí kouř v puse a pak říká:
"Trháš moc blízko u prdele." :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • Martinoslav unpinned this téma
  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu