Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Místní hlášky :)


xDante1986

Recommended Posts

prosím vysvětlete mi tuhle "megahustou hlášku"... asi sem debil, protože nechápu co je na tomhle vtipnyho :chef:

já sem se u toho dcl zasmál... jak to rozepsal do detailu atd....

Vtipnýho na tom není nic,ale akorát se charakterizoval a na PM pošle životopis :dozey:

tohle sem nepsal já ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 348
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

absolutne na tom neni nic vtipnyho...

a aby bylo jasno..

Debilita je v psychiatrii označení nejlehčí formy slabomyslnosti (oligofrenie, mentální retardace). Takto postižený jedinec se označuje jako debil. Inteligenční kvocient dosahuje přibližně 50 – 69(podle jiných zdrojů do IQ 75), což odpovídá mentálnímu věku průměrného devítiletého až dvanáctiletého dítěte.

Lidé s touto diagnózou jsou schopni běžného života, jednodušší práce, mohou mít výbornou paměť. Jsou schopni se vzdělávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klávesnice mě nějak začla neposlouchat a Rix se duchaplně připojil do mých stížností na ni a přidal i své problémy :D :

rixprask.jpg

a pak mě totálně dostal .Den... myslel jsem si, jak to má na tý vejšce těžký, že si tak stěžuje, ale jen do chvíle, co jsem došel do středu věty, pak jsem se začal neskutečně chlámat.

denvejka.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice je tady hodne balastu, ale kazdym vasim OTckem tomu balastu jen prispivate. Jestlize Podfuck3ruv post byl k tematu jen z 0,5%, tak vase (kriticke) posty se tematu netykaji vubec.. Aneb, delate to, co se vam samotnym nelibi.

Timto apeluji na mody - promazte tu ten balast, vcetne tohoto, mehu, postu (protoze se mezi balast samozrejme radi tez). ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu