Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chcete založit topic "půjde mi to?", pak klikněte sem


GameEs

Recommended Posts

Nechci tady vidět žádný další topicy "půjde mi tó a tó a tó a na tomhle PC a na tomhle..." stejně ostatní jen porovnají minimální požadavky a jen u malýho procenta lidí je to k něčemu.

Všechno se dá jednoduše vyřešit tímhle:

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Vyberete hru a necháte si otestovat PC.

založení takovýchto topiců se bude počítat za spam a podle toho i trestat.

To platí i pro notebooky! K notebookům je tady dokonce topic přímo na tohle určenej! http://console-forum.net/showthread.php?t=33648

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no naco nějakej web..? kdo dneska hry kupuje.. tak at radši si stahnou (pokud je) demo a to nainstalují a skusí jestly laguje nebo jede perfektně..

BTW: co je toto ? :)

skusil jsem test na COD 4 a ejhle

Video RAM: Required - 128 MB , You have - 2.2 GB

ale jinak se to tu i hodí.. co chvíli thread.. Pojede ?? .. Co Rozjedu ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sdílená grafika. já mám třeba v notesu Radeon 3430 256mb + nějakejch 1900mb z RAM nebo tak nějak :D

btw. těch threadů už tady bylo fakt moc.. i o noteboocích přesto že je tady topic "Pokec na téma Notebooky" kterej je k tomu určenej, takže proto tenhle krok.. A jinak s tím demem naprostej souhlas. Není nic jednoduššího než sosnout demo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ty s tim mas problemy tady na foru GameEsy a ja v praci :D

Obcas me udivuje kolik lidi ma doma PC a kolik ani nevi c o v tech bednach ma :D

Priklad: Prijde pan a pta se : Dobry den , Pujde mi Crysis kdyz mam Windows vista a notebook ? :D

Dalsi : Co mate za grafisckou kartu ? odpoved 512ku :D

dalsi : Myslite ze mi pujde tato hra kdyz mam pocitac ten novy za 30 tisic ? :D

A mohl bych jmenovat do nekonecna snad :D

Takze ano pro spoustu lidi je hruza napsat si do prikazovyho radku "dxdiag" a mrknout co to maji vlastne v kompu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a myslíte si do....že to že se tu zeptáte a 14 leté lamy vám odpoví co si myslí to je objektivní? to už je objektivnější to přiblblé srovnání

když ti řekne že mu hra jde na určitej sestavě dobře tak je to objektivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen upozornim... ze pokud mate integrovanou kartu na desce... budete mozna mit i sdilenou pamet ... (viz> GS apod.) ale i kdyz je tam 2GB pameti ... ale tydle grafiky na ty hry stejne vetsinou nestaci... (chci tim rict ze nemuzete brat kartu podle pameti... ale i podle jinejch kriterii... takze napr. karta s vlastni pameti 512mb vam da vetsi vykon jak integrovana s 1,5GB pameti) .... pardon jestli to nekdo vi... ja jen kdyz sem vcera videl co tady par lidi radilo tak mi to neda a musel sem to napsat xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ti řekne že mu hra jde na určitej sestavě dobře tak je to objektivní

Jenže takovej názor je jeden z deseti. Ostatní si jen huntěj posty.

Nikdy to není objektivní když to ten dotyčnej na té či oné sestavě nehrál.

A do hajzlu to je takovej problém stáhnout si demo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když ti řekne že mu hra jde na určitej sestavě dobře tak je to objektivní

jo jenže obvykle člověk co se ptá, tak mu je to na nic...když se ptá na svou sestavu.....viděl jsem poslední měsíc jak všechny tyhle topicy dopadaly jen tam radili z 95% naprostý kraviny.....pak ať si člověk vybere....konec debaty...prostě uvidím tu podobný demnetní topic tak lock a body....je to dokola furt to samé když už by se chtěl někdo zeptat....ať napíše tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty s tim mas problemy tady na foru GameEsy a ja v praci :D

Obcas me udivuje kolik lidi ma doma PC a kolik ani nevi c o v tech bednach ma :D

Priklad: Prijde pan a pta se : Dobry den , Pujde mi Crysis kdyz mam Windows vista a notebook ? :D

Dalsi : Co mate za grafisckou kartu ? odpoved 512ku :D

dalsi : Myslite ze mi pujde tato hra kdyz mam pocitac ten novy za 30 tisic ? :D

A mohl bych jmenovat do nekonecna snad :D

Takze ano pro spoustu lidi je hruza napsat si do prikazovyho radku "dxdiag" a mrknout co to maji vlastne v kompu :D

jn, tyhle lidi jsou neskutečný. Chce to hluboký nádech a výdech :D

btw. ten modul zřejmě nefunguje pod operou, takže mám u všeho unknown o_O

edit: ne tak ani po ie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To závisí na javascriptu se kterým to pracuje. Stáhni si novej :D. to killer: mě to píše že mi nic nejde kvůli Win 7 který ještě nemají v databázi. Ale tak vidíš u komponentů jak moc je máš nad "minimem" u každýho je ten graf. Navíc to stejně pracuje jen s těma požadavkama od výrobce podle mě tak to máš fuk.

Stejně je nejlepší stáhnout demo. Nic jednoduššího není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu