Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

!Xbox360 z nějakého důvodu nejede (error e74 ,RROD) ,máš podobný problém ? napiš sem!


romeno

Otázka

  • Moderators

Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dobrá zpráva pro všechny s flashem - minulý týden v pondělí jsem odesílala xbox na reklamaci (e74) a dnes mi xbox přivezli zpět - fungl novej kousek... Takže kdo má flash a nemá zálohu originálního firmwaru - žádnej strach - bez problémů odešlete do servisu a do týdne máte nový.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nevim, jestli to patri zrovna sem, ale snad se nic nestane. Posledni dobou mam pocit, ze se hry zacinaj malinko kousat. Vzdycky na par sekund to ,,zatrha,, /nezavisle na poctu objektu ve hre) a jede ok. Napriklad GoW, PGR 4, Banjo, obas i FIFA 09. HDD to nebude, pac to dela i u her, ktery nemam naistalovany, konzole je 4 mesice stara...nevi nekdo v cempak to vezi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, koupil sem HDD na aukru, ale problem je se zapojenim. Instalovat na nej nelze, pokousel sem se ho naformatovat, zadal sem SN jenz sem vycet z nastaveni a jedine co rekne je \" There was a problem performing that action\". Nevite co delam spatne? Zkousel sem i pametovku vyndat a taky nepomohlo. Nebo to musim na PC zformatovat??

----- UPDATE-----

Format se po Xtem vytazeni a zandani povedl. ale hlasi neustale u kazdeho media \" Cant read this disk, it may be scratched or dirt. Clean the disk with cloth a try again\"...pritom je to uplne cisté a media jedou na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevim, jestli to patri zrovna sem, ale snad se nic nestane. Posledni dobou mam pocit, ze se hry zacinaj malinko kousat.

Takže pánové, mám na srdci 3 věci:

za 1) právě před půl hodinou jsem se stal hrdým majitelem xboxu s chybou E74 a jedním červeným světlem. Svůj xbox mám opravdu rád, ale že mi tohle provede, to jsem netušil..

za 2) kdyby to někoho zajímalo, tak umření probíhalo takto: přišel jsem domů, zapnul assassins creed. Hra naběhla, asi minutu jsem hrál, pak najednou nastala nějaká chyba v grafice a celá obloha byla vertikálně pruhovaná, za půl minuty začaly tečkovaně blikat různé plynulé barevné přechody, ale když jsem zmáčkl (X), tak text i okno byly normální. Vypnul jsem xko, zapnul a už při úvodním logu xboxu byly na té kouli ty blikající tečky. Menu bylo úplně normální, spustil jsem assassina, už v úvodu to blikalo, tak jsem vypnul xbox a už jsem ho nezapnul. Teda zapnul, ale s červenou led a E74 obrazovkou. Ale už pár dní jsem si všímal, že si assassin během hry párkrát cuknul, a morrowind taky občas divně zatuhnul i se zvukem - tipuju,že tak 3 dny se xbox choval prostě nějak nemocně.

za 3) co mám dělat - kam mám zavolat? Vím, že asi podporu microsoft, ale kde to mám na té stránce zjistit? Nebo hoďte mi sem někdo pls přímo telefon, já jsem na xbox.cz našel plno p*čovin, nesrozumitelných překladů z angličtiny do slovenštiny a prapodivných tutoriálů o rrod a E74, ale telefon nějak nemůžu najít..chce to nějakou registraci nebo co, nemám na to nervy, pomozte mi někdo :cry:

EDIT: jo teď jsem nějaký telefon našel, ale je divný - 2390 00 459, to je prahééé? Nebo nějaká linka za 60kč/min?.. prý je to pro volání z mobilních telefonů, to jako proč?

a jak to pak probíhá, to pro to někdo přijede, nebo to mám naložit na vozík a dotlačit do Prahy nebo co? :cheesygrin:

dík za radu, lidi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže - zaregistruj xbox na xbox.com podle seriového čísla. Pak tam na stejné stránce je objednat opravu konzole. To vše vyplníš, jméno, adresa, email, stručný popis závady (tady jen napsat e74) atd. Pak ti na zadaný email přijdou štítky od UPS (to je firma, která si pro xko přijede). Ty štítky si podle toho textu v mailu vytiskneš a nalepíš na krabici, do které zabalíš xbox. Pak také v tom emailu dostaneš odkaz na stránky společnosti UPS, kde si objednáš kdy ti pro xko mají přijet. Vybereš třeba úterý. Pak pro něj přijedou, dáš jim krabici, oni ti potvrdí papír, který sis vytisknul, že ho převzaly. To je vše. Pak jen na xbox.com sleduješ co se s xkem děje. Až tam budeš mít expedováno k zákazníkovi, tak zpravidla druhý den ti zase přijede domů auto UPS a xko ti dá.

Toť vše. Celé to trvá zhruba 7dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdary mohl by pls někdo poradit...na xku svítí dvě červené diody občas se spustí dashboard i hra běží v pohodě ale po chvilce hraní se rozsvítí diody roztočí se větrák či co a xbox se jakoby vypne..ale diody blikají dál...když ho párkrát zkusím vypnout a znovu zapnout tak se po pár pokusech zase rozběhne...ale pak se opět po chvilce hraní rozsvítí diody a je konec...vůbec nevím čím to může být a ani jak zjistit chybový kod...předem díky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tenhle thread jsem založil z důvodu , že xbox360 je poměrně poruchová konzole , co si budeme namlouvat , je to tak .

Takže pokud budete mít nějaký technický problém s konzolí pište výhradně sem !

Zde užitečné odkazy a rady :

Topik pro začátečníky

Chybové kódy

RROD = tři červeně rozsvícené diody na konzoli značí přehřívání nebo nějakou poruchu na desce . Xbox je nefunkční a je třeba jej reklamovat...

e74 = to samé akorát že na konzoli svítí pouze jedna červená dioda a na obrazovce se ukáže nápis ať kontaktujete servis , opět reklamace .

Pozor na oba tyto kódy se vztahuje tříletá záruka !!!

Zdarec nechci ti do toho kecat ale RROD neni problem prehrivani ale jen problem HW Studeny spoj pod GPU vetsinou, a E74 neni taky prehrivani ale problem s "Scaler cipem" vetsinou nebo taky studak na GPU tam kde to od nej vede smerem k Scaler Cipu.

"tyhle chyby vznikonout prehratim ale neindikuji prehrati, to uz byva rovnou problem s HW dusledkem vysokeho tepla"

Prehrivani jsou dve cervene diody. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim,

kdyz mam xbox kupovanej ze svycarska, platila by mi oprava od microsofty a tady v CR?(nemusel bych to vozit do svycarska??!!!) a jeste kdyz jsem mel E74 prehral to a ono to jelo znova, a ted mi to vyvadi vselijaky veci na obrazovce az treba po chvili hrani je to na reklamaci viz. muj prispevek http://console-forum.net/showthread.php?p=616595&posted=1#post616595 ?? diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu