Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou hru si mam koupit?


Wartryton

Recommended Posts

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no on si koupil pekny hovno papinek zakesoval....no jo no...mluvi ze me zavist...jenze takovyhle decka si niceho nevazej kdyz vsechno maj.... tot muj nazor...znam z vlastni zkusenosti....

hele ja PS3 nechtel........chtel si ho tata koupit kvuli HD a blu-ray....a neboj taky na tom pari.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady taky z někoho mluví závist co ope :lol:

Ale jinhak jakeý je to PS3? Good? Zahřejvá se to? CO net?

to PS3 je supr :) ,grafika,hratelnost :) ...ja mam u toho jen jednu hru MOTORSTORM :oops: ....net je trosku pomalej jak na PSP ale jinak to jde :lol: ......menu je trochu vic rozsirenejsi. :) ....a muzes si vytvorit na PS3 uzivatele :) ....a kdyz jse ti to zapne tak tam jsou napsany ti uzivatele a jenom si vyberes svyho..... 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne neni vzdyt to nachazim na kazdym 100000000000000kroku tak ze co resit kdyz se projdete s nad takhle daleko tak se vam stane ze budete mit nejspis tri nakladni auta plna 50tniku...:)

a pak uz rovnou pro .....

x-box360 protoze playstation 3 je hloupost...:lol:

hele hral jsem i na x-box 360 a reknu ti jako graficky je stejne dobra jako na PS3....ale ta hratelnost :shock: na PS3 je daleko lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG ja vas nechapu. Warytrom se vam tu intime sveri a vy ho zacnete hanit. Proc kdyz ma prachy, by nemohl mit PS3?! Proc? Kor kdyz ho chce jeho otec.

Kdyz Sony vydrzi s exkluzivitou svych her, tak dalsi Plejstešn bude i muj. :wink:

souhlasim....ja chci poradit a hned vsichni do me rejpou ze to a to.... :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hry jsou problem to jo no ale nechapu jaky rozdil je mezi x-box360 a playstation 3

dokonce bych rek ze x-box360 je lepsi... 8)

neee to nemas pravdu.... :shock: ja jsem hral i na XBOX 360 a graficky je to to same....ale hratelnost je daleko lepsi na PS3......a jestli teda budete rozhodovat mezi PS3 a XBOX 360 tak jasne pro PS3....PS3 ma blu-ray prehravac.... normani blu-ray prehravace stojijou kolem 40 000kc

a to uz je fakt moc....a pritom to mas v PS3....proste PS3 z meho pohledu je daleko lepsi...a cetl jsem i recenze a tam bylo neco takovyho napsany ´´že PS3 je proti XBOX 360 o svetelne roky napred´´ńeco takovho tam bylo napsany....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si mozna koupim PS3 az bude levnejsi a pude na nej piratovat :D(popř. X-box 360 :) ) televizku mam velkou uhlopricka neco pres 100 cm takze to by nebyl problem akorat sehnat na to ty prachy :( to bych taky mozna sehnal ale urcite bych pak nemel prachy na hry :(

jedna hra na mesic az na dva mesice ti vystaci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak uz jsem tisickrat psal jsem zastamcem -Boxu 360 ;-) A hlavne kvuli tomu ze SONY na evropskej trh s prominutim sere...Hral jsem Motorstorm a RR7 a neuchvatilo me to...Doma mam 7her na X-Box 360 a mel jsem jeste asi 7dalsich...Ale hry jako Dead Rising, Lost Planet, Gears Of War, Condemned...Ty maji SUPER hratelnost...Ale jsem zvedavej az bude na PS3 a Xbox360 GTA VI :twisted: .Jsem moc zvedavej jak budou vypadat na tom a na tom :-)

EDIT: http://www.rockstargames.com/IV/

Nevim jestli o tom vite ale dam to sem :-) Za 4dny a 11hodin bude trailer na GTA VI...Lidi ja toho traileru nemuzu dospat :cry: :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to tak presne.

sony u nas dev evrope vydelava nejvic a jeste na nas kasle takze x-box360je in a ma dalkovy ovladani ...:)

Tvuj prispevek jsem nepochopil...Co znamena to ''x-box360je in a ma dalkovy ovladani...:) ''

Muzes mi to nejak vysvetlit? (jako spoustu dalsich tvych prispevku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to tak presne.

sony u nas dev evrope vydelava nejvic a jeste na nas kasle takze x-box360je in a ma dalkovy ovladani ...:)

Tvuj prispevek jsem nepochopil...Co znamena to ''x-box360je in a ma dalkovy ovladani...:) ''

Muzes mi to nejak vysvetlit? (jako spoustu dalsich tvych prispevku)

takze playstation 3 se v evrope prodava o 50% draz nez jinde na svete takze to za 1.

xbox360 je in protoze ma hezci deazing dalkove ovladani je zajimave,ma hodne her ,a byl prolomen s nad hned na zacatku taaaakze uz chaaapes?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to tak presne.

sony u nas dev evrope vydelava nejvic a jeste na nas kasle takze x-box360je in a ma dalkovy ovladani ...:)

Tvuj prispevek jsem nepochopil...Co znamena to ''x-box360je in a ma dalkovy ovladani...:) ''

Muzes mi to nejak vysvetlit? (jako spoustu dalsich tvych prispevku)

takze playstation 3 se v evrope prodava o 50% draz nez jinde na svete takze to za 1.

xbox360 je in protoze ma hezci deazing dalkove ovladani je zajimave,ma hodne her ,a byl prolomen s nad hned na zacatku taaaakze uz chaaapes?

Ze X360 ma hezci dizajn jak PS3?! :lol: :lol: Kamo sundej si paštiku z oci! :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je to tak presne.

sony u nas dev evrope vydelava nejvic a jeste na nas kasle takze x-box360je in a ma dalkovy ovladani ...:)

Tvuj prispevek jsem nepochopil...Co znamena to ''x-box360je in a ma dalkovy ovladani...:) ''

Muzes mi to nejak vysvetlit? (jako spoustu dalsich tvych prispevku)

takze playstation 3 se v evrope prodava o 50% draz nez jinde na svete takze to za 1.

xbox360 je in protoze ma hezci deazing dalkove ovladani je zajimave,ma hodne her ,a byl prolomen s nad hned na zacatku taaaakze uz chaaapes?

Ze X360 ma hezci dizajn jak PS3?! :lol: :lol: Kamo sundej si paštiku z oci! :lol:

presne......treba vubec nevi jak vypada PS3..... :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kdybych se rozhodoval mezi x-box 360 a PS3 tak bych bral urcite x-box(ale kdybych mel prachu jak nam*danejch tak bych jeste váhal, ale takle bych bral x-box protoze si nedukazu predstavit že bych dokázal našetřit 17 000 a neviidím mezi x-boxem a PS3 nějakej velkej rozdíl...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je mezi X360 a PS3 jeden podstatný rozdíl:a to ,že PS3 je "open source" Tzn.,že můžete na HDD a z HDD ukládat různá DATA apod.To X360 bohužel neumí.Ani pitomé SAVY neumí načíst z HDD apod.A tohle je pro mě nejdůležitější hledisko nákupu!(a praktičnosti a univerzálnosti)Sice mám oba přístroje,ale PS3 je mi sympatičtější.Tečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je mezi X360 a PS3 jeden podstatný rozdíl:a to ,že PS3 je "open source" Tzn.,že můžete na HDD a z HDD ukládat různá DATA apod.To X360 bohužel neumí.Ani pitomé SAVY neumí načíst z HDD apod.A tohle je pro mě nejdůležitější hledisko nákupu!(a praktičnosti a univerzálnosti)Sice mám oba přístroje,ale PS3 je mi sympatičtější.Tečka.
Sice sem taky na strane PS3, ale mam hlody. Co se stane az nekdo vynalezne na PS3 viry, 360 je tak jednodusi, hure proniknutelna. A navic stahovani novych her...na PSP ma nova hra zhruba 500 Mb na PS3 15 GB. No zas je to ten krasny next gen zazitek (na ATC ho maji za 13 400kc bez DPH a hru za 1200, to celkem jde)....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale je mezi X360 a PS3 jeden podstatný rozdíl:a to ,že PS3 je "open source" Tzn.,že můžete na HDD a z HDD ukládat různá DATA apod.To X360 bohužel neumí.Ani pitomé SAVY neumí načíst z HDD apod.A tohle je pro mě nejdůležitější hledisko nákupu!(a praktičnosti a univerzálnosti)Sice mám oba přístroje,ale PS3 je mi sympatičtější.Tečka.
Sice sem taky na strane PS3, ale mam hlody. Co se stane az nekdo vynalezne na PS3 viry, 360 je tak jednodusi, hure proniknutelna. A navic stahovani novych her...na PSP ma nova hra zhruba 500 Mb na PS3 15 GB. No zas je to ten krasny next gen zazitek (na ATC ho maji za 13 400kc bez DPH a hru za 1200, to celkem jde)....

Hele, já si dokážu docela živě představit, že si hry budu kupovat originál... nevím, možná změnim názor, ale jednu hru do měsíce.. někdy dvě a byl bych spokojenej.. :D Sice stojí kolem 1200 ale což.. nemusel bych jich mít tolik :wink:

Jo a ta cena v ATC je celkem pohodová :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu