Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Nevědi jak maji tak velkou hru jako nové GTA dát na UMD. Nějaké spekulace byly když přišlo PSP 3k, alei zatim nic.

To nové PSP je mimo mísu, ale úplně mimo. Nevim co tim chtěji dokázat. Pokud se, ale podíváme na ZuneX, tak to taky neni žádná sláva :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto je budoucnost handheldu od SONY. Jen týden před zahájením výstavy E3 2009 uniklo na veřejnost video natočené pro červnové vydání interaktivního magazínu Qore, ve kterém John Koller představuje nový model PSP - PSPgo.

Potvrdila se tak řada dohadů ohledně nového PSP. Svým vzhledem tak trochu připomíná komunikátor SONY Mylo s 3.8 palcovým odsouvacím displejem, pod kterým jsou ukryta nám důvěrně známá tlačítka, d-pad a analogový ovladač. UMD mechaniku nahradí 16GB interní flash paměti a slot pro zatím nespecifikovanou paměťovou kartu. Nakonec, jak si můžete všimnout na obrázku, nové PSPgo bude podporovat také Bluetooth.

PSPgo by neměl být nástupce současného PSP, ale půjde o úplně nový model, který se bude prodávat souběžně s PSP-3000. Do prodeje by měl být uveden letos na podzim, ale cena zatím nebyla stanovena.

Další podrobnosti budou zveřejněny v Los Angeles na výstavě E3 (Electronic Entertainment Expo) 2009, která se bude konat 2. až 4. června.

pspgo1.jpgpspgo2.jpgpspgo3.jpg

pspgo4.jpgpspgo5.jpgpspgo6.jpg

............
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tady být za škarohlída, ale příjde mi, že tady řešíte naprostý kraviny.Toto PSP by mělo být až na design a only On-Line distribuci funkčně totožné s předchozími modely(možná zvýší "RAM" jak to udělali s 2000, nebo vylepší browser a on-line možnosti) a sám John Koller v tom videu z Qore potvrzuje, že budou podporovat oba modely(jak Go!, tak 3000).A na IGN píší, že budou mít oba modely stejný katalog her, s výjmkou speciálních malých her pouze na dowload(asi stejný model jaký má Apple na App Store).Jen mě mate update z Eurogameru o přítomnosti slotu pro M2 karty.Aby to nakonec nebylo, že hry budou buď na stažení nebo na kartách.

linky:

http://psp.ign.com/articles/988/988431p1.html

http://e3.gamespot.com/story/6210555/16gb-psp-go-revealed-early-new-psp-mgs-confirmed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mírně menší displej, druhá analogová páčka chybí, žádný dotykový displej, zastaralý design po vysunutí ... Výhoda - lehčí o 43% než psp 3000, Blue-tooth, 16GB paměti, vyloženě do kapsy ...

- osobně si myslím, že ruce budou občas celkem nepříjemně bolet - hl. díky blízkosti analogu a tlačítek ... nelíbí se mi ... ale stejně si to asi nakonec všichni koupíme ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fuj mne se to vubec nelibi jak je to udelany fuj ten vysouvaci display to hned nekdo urve:Da jak ty sipky a joystick sou blizko sebe to je taky na nic a su zvedavej jak to bude s tou pameti a esi na to udelaj novy hry atd. ale doufam ze si to nekoupim protoze je to fakrt humus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

menší display , to si dělaj kozi ?nechápu proč u rádobi nástupce klasického psp udělaj menší display , i tak se mi moje Slimko vejde bez potíží do kapsy a toto psp bez tlačítek kolem display pujde do kapsi hooodne lechce tak snad mohli displey krapánek zvetsit !!!ale asi chystaj rezervi na PSP Go 2 nebo jestli neco takovýho bude :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu