Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Go


Rash182

Recommended Posts

  • Odpovědi 547
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zatím nic oficiálního.. více se určitě dozvíme na E3

PSP Go - první obrázky + video

Sony má na press konferenci oznámit spoustu nových titulů, ale i novou verzi úspěšné přenosné konzole PSP, která se má jmenovat PSP Go. Nyní se na internetu objevily celkem zajímavé obrázky, z velmi důvěryhodného zdroje, které ukazují nové PSP v celé parádě. Jak už se spekulovalo, nové PSP budeme vyklápět link . Rovněž by mělo mít PSP Go 16GB interní paměť. Otázka zatím je u UMD mechaniky, ale objevují se informace, že PSP Go bude přehrávat pouze hry stažené z obchodu Playstation Network.

http://www.youtube.com/watch?v=rM3dMMc3syY&feature=player_embedded

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no ale me se to nove psp go neliby... ma moc zakulacene tvary a ten desing je proste divnej... Dalsi vec je proc tam neni druhej analog kdyz je to tak vytykana vec a kazdemui paranoj chyby...vcetne me ... Trochu me mrzi ze sony nedalo na fan desing psp a neudelal to takhle :

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://cache.gawker.com/assets/images/gizmodo/2008/12/psp2new.jpg&imgrefurl=http://gizmodo.com/5108377/sony-claims-theyre-not-working-on-psp2&usg=__md-BJJY5KCIuCQZqj_JoWzxCWDU=&h=552&w=600&sz=29&hl=cs&start=51&um=1&tbnid=XZxMjdU3FCfRAM:&tbnh=124&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dpsp%2B2%26ndsp%3D18%26hl%3Dcs%26client%3Dopera%26rls%3Dcs%26sa%3DN%26start%3D36%26um%3D1

Snad uz ko necne pracujou na next generaci psp a bude tak vypadat ... tohle je prvni zklamani E3 v podani sony :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to teda vubec nelibi... vubec nemam rad veci s posouvacim displejem - nejen ze to hnusne vypada ale taky se to spatne drzi...proste PSP Slim forever! :D btw zajima me co tam bude za displej...jestli tam nechaj svuj "vychvalovanej" displej z 3k nebo jestli udelaj nejakej novej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no ale me se to nove psp go neliby... ma moc zakulacene tvary a ten desing je proste divnej... Dalsi vec je proc tam neni druhej analog kdyz je to tak vytykana vec a kazdemui paranoj chyby...vcetne me ... Trochu me mrzi ze sony nedalo na fan desing psp a neudelal to takhle :

http://images.google.com/imgres?imgurl=http://cache.gawker.com/assets/images/gizmodo/2008/12/psp2new.jpg&imgrefurl=http://gizmodo.com/5108377/sony-claims-theyre-not-working-on-psp2&usg=__md-BJJY5KCIuCQZqj_JoWzxCWDU=&h=552&w=600&sz=29&hl=cs&start=51&um=1&tbnid=XZxMjdU3FCfRAM:&tbnh=124&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3Dpsp%2B2%26ndsp%3D18%26hl%3Dcs%26client%3Dopera%26rls%3Dcs%26sa%3DN%26start%3D36%26um%3D1

Snad uz ko necne pracujou na next generaci psp a bude tak vypadat ... tohle je prvni zklamani E3 v podani sony :( ...

Tohle je strašný :D jak bys na tom chtěl hrát ? :D

Každopádně pořád to nemusí vypadat přesně takhle :D Uvidíme na E3.

edit. špatný bude jestli bude ta horní část těžká, protože pak bude velkej nápor na ruce :D..

A asi by to mělo stát míň než stávající PSP když to nemá UMD ne? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je strašný :D jak bys na tom chtěl hrát ? :D

Každopádně pořád to nemusí vypadat přesně takhle :D Uvidíme na E3.

edit. špatný bude jestli bude ta horní část těžká, protože pak bude velkej nápor na ruce :D..

A asi by to mělo stát míň než stávající PSP když to nemá UMD ne? :blink:

me se ten desing libý už proto ze vypada dost luxusne... samozrejme musime brat v potaz velkist a vahu... a proto kdyby zustala velikost a vaha psp , melo by to tenhle vzhled a vyssi vykon pak bychj ho bral vsema deseti ty ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nové PSP go podle mě to staré nezničí, ale pokud to nebude mít UMD mechaniku, tak se tím pádem přestanou hry na UMD prodávat....jinak se mi taky moc nelíbí, protože si myslím, že časem se ten displaj vyvyklá a pak to bude dělat velké mechanické problémy...:)...Slim forever

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně lidí si myslí že druhý analog je největší nedostatek. Druhý analog podle mě není největší nedostatek PSP, (Včera jsem viděl GP a tam recenzovali Resistance Retribution - a říkali jak se to blbě ovládá že analogem se chodí a míříte x,o,/\,[] ,ale že hra má prý dobrý autoaim, to jsou lidi tak hloupí a neumějí si přenastavit ovládání na míření analogem a chození na x,o,/\,[] pak to máto jako PC myš a klávesnice a autoaim je pro ty kdo hru ještě moc nevládají, řeknu vám že v Syphon Filter Combat Ops naložíme s bráchou každýho kdo má autoaim, možná jsme i nejlepší klan v ČR (tím se nechci nějak vytahovat nebo chlubit ,ale prostě tak to je, kdo chce ať napíše PM a dáme Časm :D, už jsme v klanu zůstali jen 2, neuznáváme cheaty a nikoho nenabíráme) Resistance nehraju už jen z toho důvodu že bez autoaimu hra není Ranked (to už je moc) ,ale na opačných stranách, Já vím někdo by mohl namítnout že dva analogy chce pro jiné hry asi nejsem konzolista a proto mi možná přijde ovládání hry dvěma analogy jako zbytečnost a ani si to nedokážu představit, nebavilo by mě to takhle hrát ) největší nedostatek je ten že je na něj vychází málo kvalitních her, stačí se podívat na úroveň Need for Speed zatím všechny díly kromě carbonů (i když je tam město z MW) na mě působí jen jako reklama na "velkou" verzi pro PC a konzole, jenže kdyby to byli jen NFS tak neřeknu ani slovo. Já jen doufám že hry pro PSP GO budou kompatibilní s PSP a Opačně, protože když uvedou Gran Turismo jako jednu z Launch her a pak by nešla na normální PSPčka to by mě naštvali (nebylo GT mobile launch title také pro PSP Fat? no to už by si dělali teprve srandu kdyby to vyvíjeli takovou dobu a pak to nešlo) Hlavně že SONY dává hodně peněz na vývoj nových konzolí a firmwarů ,ale že by někde podpořili hry tak to není moc vidět ,ale asi to bude způsobeno tím že pirátství prodává konzole, hry už ne. Snad toho budeme vědět více po E3. Můj nazór na PSP GO: nelíbí se mi, hlavně vysouvací konstrukce, pokud není kvalitně zpracovaná tak se máme na co těšit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony unikly další fotky z press konference... takže se dá říct, že je to už oficiálně

+ video, kde jsou nové hry a to: GT Mobile, nové MGS, Little Big Planet, Jak & Dexter

Potvrzen nový MGS, GT Mobile a další hry na PSP Go

Jak jste si určitě všimli, E3 ještě ani nezačala a už se objevuje mnoho informací ohledně nových her, až je s podivem, že budou mít vývojáři na této akci ještě co odhalovat. Dnešní triumfální úlovek v podobě nové verze PSP pochází z uniklé ukázky video magazínu Qore, ve kterém mimo jiné padlo mnoho, ale opravdu mnoho slov o nových PSP hrách. Celkově bude PSP obsahovat mnoho novinek, jako je 16 GB interní paměť, výsuvný display a žádnou UMD mechaniku, což jste se dozvěděli už v minulé novince. Také ale byly odhaleny hned čtyři zásadní PSP tituly. Jedním z nich je tolik očekávané Gran Turismo Mobile, o kterém se mluví již několik let, jako o modle závodních PSP her. V řadě máme již před nějakým časem oznámenou Jak & Dexter a také potvrzení Metal Gear Solid hry pro PSP, stejně jako záběry přenosné verze Little Big Planet. Všechny tyto ukázky mají být předvedeny na E3, otázkou ovšem je, zdali Sony nechala uniknout toto video sama, nebo se jedná o opravdový únik. Ať je to jak chce, těšme se. Video naleznete v novince, kde je vše názorně předvedeno.

PSP Go: http://konzolista.cz/seznam-her/karta/psp-go_1299.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už vidím jak se bude blbě šahat na ten joystick ... až mě jímá hrůza ....ale doufam ze bude vetsi display a i s vetsim rozlisenim a taky vykonnejsi procik a dobra vydrz ....jinak se mi to PSP líbí ,ale jak znám zpracování všeho od sony tak ta konstrukce nebude nejpevnější ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu