Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Crysis 2


tekken90

Recommended Posts

Magazín PC Games Hardware připravil na únorové vydání deset stránek o chystané sci-fi FPS Crysis 2. Embargo na fotografie tedy web magazínu vynahradil několika informacemi o hře. To, že se děj opravdu přenese do betonové džuntle New Yorku, kde se v speciálním obleku Nanosuit 2.0 budeme bránit mimozemské invazi, to už víme. Cevat Yerli, šéf týmu Crytek však uvedl, že Crysis bude trilogií. Závěrečné utkání s mimozemšťany nás teprve čeká. Hra by se měla objevit na trhu nejdéle 31. března 2011.

Jak je to s vizuální podobou konzolových verzí? "Podle údajů PS3devkitu jsme vymačkali z PlayStation 3 maximum," tvrdí Yerli. "Rozdíl mezi X360 a PS3 verzí bude prý minimální. "PS3 má výkonnější procesor, Xbox 360 lepší grafický chip," uzavírá Yerli. Mimochodem, na internetu se objevilo zajímavé video. Takhle kdyby Crysis 2 vypadala...

hmm a prej je ps3 o dost silnější stroj ... takže když se to vezme tak vlastně xbox360 má navrch protože vývoj je na ní o dost jednodužší (pokud to je pravda)

hmm, původní crysis se mi hodně líbil, ale tím že dvojku přesunuli do města to myslím celkem srazili, ale je to jen můj názor

pokud bude dobrý destrukční model budov tak nemyslím ... uvidíme jak to dopadne ... nejvéc se těším na boje v lese ... v hl2:E2 to bylo drsné :)

ps3 ma jeden velky problem a to ze maloktera hra bezi v dostatecnem framerate ktery je u 3d her jednou z nejdulezitejsich veci

- a opravdu je to hodne viditelne a neprijemne - kdo si zvykl z pc na perfektni stabilni snimky tak u ps3 to pomale zobrazeni nemuze akceptovat - timto se ps3 stava jen predrazenou hrackou pro deti

jo bo vývoj her je na ps3 složitější a nemaj na něho čas a chcou dobrou grafiku která je aspon jako na xku takže objetují trochu fps aby to tak bylo to se už ví

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 661
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jo jenze 80% her na ps3 jede tak pomalu ze je to zalostne - kdo to nevidi nebo DELA ze tonevidi tak by mel rychlost poradne porovnat s normalne hratelnou hrou na pc - a s crysis 2 to bude uplne stejne - ty hry jsou proste na ps3 spatne a hrozne to bije do oci - takovehle hry na ps3 maji ctvrtinovou cenu nez za co je kupujete a ps3 je porad za dnesni cenu strasne predrazena - ja si pod pojmem nova vykonna konzole predstavuju neco uplne jineho nez nepovedenou ps3 - na kazdem dnes prumernem pc si zahrajete o mnoho lepe i v daleko lepsi grafice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jenze 80% her na ps3 jede tak pomalu ze je to zalostne - kdo to nevidi nebo DELA ze tonevidi tak by mel rychlost poradne porovnat s normalne hratelnou hrou na pc - a s crysis 2 to bude uplne stejne - ty hry jsou proste na ps3 spatne a hrozne to bije do oci - takovehle hry na ps3 maji ctvrtinovou cenu nez za co je kupujete a ps3 je porad za dnesni cenu strasne predrazena - ja si pod pojmem nova vykonna konzole predstavuju neco uplne jineho nez nepovedenou ps3 - na kazdem dnes prumernem pc si zahrajete o mnoho lepe i v daleko lepsi grafice

Opravdu si myslis, ze by se ty konzole tak dobre prodavali, kdyby na nich 80% her fungovalo zalostne? Tomu prece sam neveris? ;) Mam doma jak PS3 tak slusne PC a to co tady prezentujes je proste blbost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty mas asi spatne oci - ta prodejnost je kvuli tomu ze vetsinou to maji deti a tem to koupi rodice a kdo ma prachy tak si radeji koupi poradne pc - ja tu ps3 taky koupil klukovi ale kdyz jsem to videl jak ty hry jedou tak !!! a kluk radeji hraje na pc protoze si i na 24" monitoru zahraje lepe nez na ps3 pripojene k 46" plazme kde je ta nedokonalost ps3 sakra videt - na ps3 je dobra treba buzz kviz kde nezalezi tolik na grafice ale co mel 3d hry tak ani jedna nejela optimalne a ver ze s crysis2 to bude stejne - pokud sony neda na trh novy nabuseny model playstation tak ver ze s 3d first person to pujde z kopce a bude to horsi a horsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty mas asi spatne oci - ta prodejnost je kvuli tomu ze vetsinou to maji deti a tem to koupi rodice a kdo ma prachy tak si radeji koupi poradne pc - ja tu ps3 taky koupil klukovi ale kdyz jsem to videl jak ty hry jedou tak !!! a kluk radeji hraje na pc protoze si i na 24" monitoru zahraje lepe nez na ps3 pripojene k 46" plazme kde je ta nedokonalost ps3 sakra videt - na ps3 je dobra treba buzz kviz kde nezalezi tolik na grafice ale co mel 3d hry tak ani jedna nejela optimalne a ver ze s crysis2 to bude stejne - pokud sony neda na trh novy nabuseny model playstation tak ver ze s 3d first person to pujde z kopce a bude to horsi a horsi

Spatne oci? Ne neboj, vidim dobre :) Poradne PC mam a i dost financi na to, abych ho neustale upgradoval. Nicmene od te doby co mam PS3, k tomu nemam duvod - uz na nem proste nehraju a na praci mi staci ;) Vic se s tebou asi nema cenu bavit. Timto bych te take poprosil, aby si ukoncil offtopic v tomto tematu, protoze o tom jak novy Crysis pojede nebo nepojede na PS3 a konzolich se jeste nic nevi, takze tady v podstate jen spekulujes a jak uz sem napsal vyse, dost neobratne a nepresvedcive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já si koupil ps3 protože se tam dělaj tituly jako mgs 4 nebo heavy rain a na crysis 2 mám kompa takže já jsem v poho.

Ano to je druha vec, ja mam na PS3 take jen jednu cistokrevnou strilecku (viz muj podpis). To nic ale nemeni na tom, ze tvrzeni, ze 80% her je na PS3 nehratelnych je totalni kravina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg Kocour ty ses asi hodne PC nebo Xbox fan co ?? Tak ja uz ssem zkusil jak xko tak PS3 a pises tu fakt uplne totalni kraviny... asi to usuzujes zotoh videa MW2 jak byli horsi FPS na PS3.... meles sracky... Hry jdou uplne normalne... asi si mel vadny kus :D :P

A ktomu crysis docela se bojim toho mesta... me to v dzungli bavilo a ve meste to bude si myslim dost o nicem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kocour: Jenže hlavní probém Crysis 1 na PC byl v tom, že Crytek na tom jenom prodělal a nic nevidělal a proto je uvedení dalšího dílu na konzole rozumným krokem, než aby tu hru zrušili. Jenom na PC by jí už nikdy nevydali.

Co se týče grafiky, tak když si vývojáři se hrou na PS3 pohrajou, tak grafika je naprosto úžasná viz. např. nedávno vydané Uncharted 2, což je na 4 roky starej HW naprosto parádní.

PC vždycky bude ve výkonu HW napřed, ale taky to něco stojí a málokdy už na PC vycházej takový pecky jako kdysi nbo jako jsou hry na konzole. Dlouholetý pirátsví prostě udělalo svoje - hry na PC nikdo nekupuje, tak proč se s nima vůbec dělaz...

Tímhle bych to tady ukončil, protože je to dost OT..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jenze 80% her na ps3 jede tak pomalu ze je to zalostne - kdo to nevidi nebo DELA ze tonevidi tak by mel rychlost poradne porovnat s normalne hratelnou hrou na pc - a s crysis 2 to bude uplne stejne - ty hry jsou proste na ps3 spatne a hrozne to bije do oci - takovehle hry na ps3 maji ctvrtinovou cenu nez za co je kupujete a ps3 je porad za dnesni cenu strasne predrazena - ja si pod pojmem nova vykonna konzole predstavuju neco uplne jineho nez nepovedenou ps3 - na kazdem dnes prumernem pc si zahrajete o mnoho lepe i v daleko lepsi grafice

upřímě jsem si poklesu fps všiml jen u jedné hry, jinak to vůbec nezaznamenávám a ani známí, kteří ps3 mají s tím nemají žádnej problém, otázka je, jestli nemáš něco s očima ty, a napsat takovou pitomost, že většina majitelů ps3 jsou děcka, který tu konzoli dostanou od rodičů, no, tím jsi to dorazil ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty mas asi spatne oci - ta prodejnost je kvuli tomu ze vetsinou to maji deti a tem to koupi rodice a kdo ma prachy tak si radeji koupi poradne pc - ja tu ps3 taky koupil klukovi ale kdyz jsem to videl jak ty hry jedou tak !!! a kluk radeji hraje na pc protoze si i na 24" monitoru zahraje lepe nez na ps3 pripojene k 46" plazme kde je ta nedokonalost ps3 sakra videt - na ps3 je dobra treba buzz kviz kde nezalezi tolik na grafice ale co mel 3d hry tak ani jedna nejela optimalne a ver ze s crysis2 to bude stejne - pokud sony neda na trh novy nabuseny model playstation tak ver ze s 3d first person to pujde z kopce a bude to horsi a horsi

Ty ses chytrej jak Evropa 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Metal Gear Solid 4 má hodně často pokles FPS ... hlavně když je kolem hodně speciápních efektů , MAG už vyšel? co jsem slyšel beta stála za hovno i co se týče FPS ...

k těm pohlesům FPS, všichni si stěžovali jenom na hry u který to jde znatelně poznat

"Playstation je již konzole která ma tradici a dá se ji věřit." ha a jsme u toho ps1 a ps2 byli best tak prostě ps3 musí být taky :D

jinak nevím kdo začal rejpat dřív jestli xbox hráči nebo ps hráči :D co si pamatuju jen zaznělo slovo xbox a hned v ozvěně bylo sux :D ted je to klidnější (nebo se to spíš trušku obrátilo)

EDIT: "Jsou to precizní hry o kterých jsi XBOX i PC hrači mužou jen nechat zdát" - ha další věc ... na xko jsou taky hodně kvalitní a hodně dobré tituly jenže nejsou tak známé ;) (např gow1,2 PGR3,4 FORZA 2,3) a graficky mi přijdou stejné ... a co se týče FPS ještě lepší(celkově)

tohle je do nekonečna xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT bylo dost.....Taky jsem se za to omluvil..mužete to smáznout,jelikož zeleným hlavám typu zavorka,kocour je zbytečné co vysvětlovat =)

PS:K tomu že PS3 je pro ty co mají prachy...no...xbox je už v podstate drazsí jak PS3

jedna hra mi stačí na 2měsíce a za pěknou originalku dám klidně těch 1000-1400kč.(No v dnešní době není problem si i v 16ti zajistit brigádu,popřipadě někde pomoct a mít malý výdělek)..Nezlobte se ,ale takový somrák abych kupoval 200 DVD-DL disku měsičně a tahal hry zase nejsem,pak jsi her navážíte.....To je muj nazor,pokud se někoho dotknul (Zaví) tak se omlouvám..Ovšem pokud jste hardcore hráč co neděla nic jiného než 24h/7 hraje tak se nedivím =)

PSS: Ja u MGS4 nezaznamenal jedinny pokles FPS a to jsem jel 720p a HD zvuk,hra je dohraná....potom byla chyba v tvé konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nerozumí poslední větě v Tekkovu příspěvku "dost bylo OT"

Toho si nevšímej Tekken ma poslední dobou tendence uzavírat diskuze zrovna v tom nejlepším :) ... vždycky to zamkne a hotovo ...

Nil3E: poklesí FPS byly a jsou u trošku náročných scénách MGS4 to by si kecal kdysi řekl že ne :) ... Zavorka má v tomhle oholedu pravdu opravdu jsou některé exkluzivity pro PS3 s menšími úpadky fps , zato to ale vynahrazují svým grafický zpracováním ... Nebudu se zmiňovat o multiplatformu

kocour65: je sakra rozdíl hrát si s konzolí za 6 až 7K kde máš jistotu že ti hry pojedou plynule ve 30fps ... a nebo s PC za 20K který ti vydrží 2 roky a pak je to šrot když neupgraduješ ... Za další je to že lidské oko stejně nezaznamená větší framerate jak 30fps za sekundu takže když ti to běží na 100 máš sice citlivější ovládani ale stejně jako u 30fps se ti obraz netrhá ... tak je pro konzole dostatečný když je FPS stabylní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT bylo dost.....Taky jsem se za to omluvil..mužete to smáznout,jelikož zeleným hlavám typu zavorka,kocour je zbytečné co vysvětlovat =)

PS:K tomu že PS3 je pro ty co mají prachy...no...xbox je už v podstate drazsí jak PS3

jedna hra mi stačí na 2měsíce a za pěknou originalku dám klidně těch 1000-1400kč.(No v dnešní době není problem si i v 16ti zajistit brigádu,popřipadě někde pomoct a mít malý výdělek)..Nezlobte se ,ale takový somrák abych kupoval 200 DVD-DL disku měsičně a tahal hry zase nejsem,pak jsi her navážíte.....To je muj nazor,pokud se někoho dotknul (Zaví) tak se omlouvám..Ovšem pokud jste hardcore hráč co neděla nic jiného než 24h/7 hraje tak se nedivím =)

PSS: Ja u MGS4 nezaznamenal jedinny pokles FPS a to jsem jel 720p a HD zvuk,hra je dohraná....potom byla chyba v tvé konzoli.

momentálně jedu legál ... a není to pro mě problém ... tože si nevážím hry? blbost většinou jsem hrál 3hry a až jsem je dojel tahal jsem další ... být na ps3 palenky tak by si takový hovna nemlel :D

EDIT: říkám tohle je do nekonečna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kocoure je mi 16, všechny hry mám za SVOJE peníze a měl sem doma naráz 15 bluray her..

A ten tvůj post bylo poslední OT.. Všem nasázím červený karty.. topic o Crysis 2 a vy se stejně jak píčusové hádáte jestli je lepší PS3 nebo xbox..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu