Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final Fantasy VII crisis core Trailer


leehongkong

Recommended Posts

zahral bych klidne i tu japonskou verzi..hlavne to mit uz dom :-)
FF je RPG. RPG se neda hrat bez toho aniz bys mu rozumel :wink:

Nemate o tehle hre nejaky info? Ja vidim jen screeny, videa info zadny. Fakt neni?

Kokni se na www.ign.com najdeš tam info o všech chystanejch hrách na psp, ps3, pc i o filmech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Nedávno jsme se díky hratelné demoverzi na Square Enix party 2007 dozvěděli, jak bude fungovat soubojový systém v akčním RPG Crisis Core - Final Fantasy VII a jak bude hra vypadat po grafické stránce. Nyní můžeme na tyto informace navázat prohlášením dvojice producentů hry - Hajime Tabata a Tetsuya Nomura – pro japonský magazín Dengeki PlayStation, podle nichž je titul Crisis Core - Final Fantasy VII z 90 procent hotov a nyní už se jen dolaďuje, aby se mohl v září objevit na trhu v Japonsku.Termín vydání na západě, ani přibližný, zatím bohužel neznáme. Proto se musíme pro tuto chvíli spokojit s ujištěním, že bude Crisis Core - Final Fantasy VII hodně dlouhá záležitost. Hajime Tabata pro Dengeki prohlásil, že základní příběhová linie sežere 30 hodin čistého herního času. Hráči, kteří však budou chtít odhalit úplně všechno, si prý mají rezervovat přes 100 hodin. Platí to zejména pro ty, co hodlají získat všechny materie a prohledat Midgar i jeho okolí do posledního kouta.
Hrej.cz

tekken90, shit, Brento a jini maji radost! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrej.cz

tekken90, shit, Brento a jini maji radost! :D

omg...skáču 4 metry do vzduchu :bash:....chci chci....100hodin...to u původního FF7 taky řikali a já sem to dohrál skoro se vším za 70 hodin....doufám že se teďka nemýlej...ale štve mě to datum......jap verzi fakt asi hrát nebudu:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej hosi,tak konecne budeme moct hrat za Zack---->skutecne Hero,ale jestli lidi mate zajeme o FFVII jako Bojovka,tak si zahrajte i EHRGEIZ(Ps1),dejte mi lidi vedet jestli mate zajem,tak to nauploaduju.

aha, ja jsem tomu hned uveril protoze mam taky par takovych her s takovou grafikou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej hosi,tak konecne budeme moct hrat za Zack---->skutecne Hero,ale jestli lidi mate zajeme o FFVII jako Bojovka,tak si zahrajte i EHRGEIZ(Ps1),dejte mi lidi vedet jestli mate zajem,tak to nauploaduju.

dej to s

em..já sem FF7 maniak...mám zkouknutý FF7:AC..dohraný FF7 z PSx a zkouknutej přídavnej díl FF7: Last order:cheesygrin:

jinak pár obrázků

http://media.psp.ign.com/media/711/711340/imgs_1.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vim jen ze ta grafika vypada na psp az moc dobre :)

aha , ja jsem hnud tomu uveril protze sam hraju par her ktere maji takovou grafiku

dej to s

em..já sem FF7 maniak...mám zkouknutý FF7:AC..dohraný FF7 z PSx a zkouknutej přídavnej díl FF7: Last order:cheesygrin:

jinak pár obrázků

http://media.psp.ign.com/media/711/711340/imgs_1.html

a videl jsi ff1???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu