Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rychlost stahování her ze Store a PS Home


MichalCZE

Otázka

Můžete mi prosím někdo pomoct s nastavením routeru? Napsat jak to máte nastavený vy, který máte povolený porty, atd..

Jde mi o to, že když chci stahovat přes store, tak mi to stahuje 100 mega za 1 hodinu, asi tak před měsícem mi to stahovalo plnou rychlostí. (viz dole na obrázku) Budu rád za každý rady.

Sám jsem vyzkoušel restartovat router, restartovat PS3, smazat celý hdd v PS3, poskytovatel mi řekl že mi nic neblokuje, na počítači stahuju plnou rychlostí, ale linku mám agregovanou 1:10.

488978210.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

obavam se ze pokud to funguje (stahuje to), tak nepomuzou zadny porty ani jiny nastaveni.. spis bych to videl ze treba kdyz stahujes z us store tak to holt tahas z usa a tvuj poskytovatel nemusi mit tak silny transit do zahranici nebo jsou uz tak zatizene linky.. ja mam 40mbit, z rapidu stahuju plnou rychlosti, ale z psstore to odhaduju tak na 10..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu