Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP přestalo číct MS


-cream´c

Otázka

Mám PSP White s Firmwarem 2.71 SE-C už asi 3měsíce. Když byl zrovna nejnovější originalní FW 2.80 tak sem si ho tam hodil(tu 2.71C) a normálně hrál..ale asi po tejdnu hraní najednou už PSP nenačetlo Kartu, ale normálně běží. De i spustit normálně recovery menu, ale v tom se nedá nic udělat..když se připojim k PC tak složka nejde otevřít a ta oranžová dioda pořád bliká :( Už se to dávalo i člověku kterej ho otevřel ale závadu nenašel....prosim newítě někdo radu nebo aspon nákou pomoc?? díky předem...

EDIT: napadlo mě tam hodit z nákýho UMD orig. firmware a pak reklamovat, ale newim která hra by mohla mít nákej optimální FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Mám PSP White s Firmwarem 2.71 SE-C už asi 3měsíce. Když byl zrovna nejnovější originalní FW 2.80 tak sem si ho tam hodil(tu 2.71C) a normálně hrál..ale asi po tejdnu hraní najednou už PSP nenačetlo Kartu, ale normálně běží. De i spustit normálně recovery menu, ale v tom se nedá nic udělat..když se připojim k PC tak složka nejde otevřít a ta oranžová dioda pořád bliká :( Už se to dávalo i člověku kterej ho otevřel ale závadu nenašel....prosim newítě někdo radu nebo aspon nákou pomoc?? díky předem...

Rekl bych, ze Ti odesla karta, stava se to u nekterych FAKE karet. Zkousel si tam dat i jinou kartu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele to že sem zkusil jinou kartu byla první věc..ta dioda bliká hrozně rychle v intervalech stejně za sebou....snad každou půl sekundy blikne a pak zas, zas...

Aha, tak to Ti asi nepomuzu. Jedine, jak bych to resil je, ze bych to sel dat na reklamaci (pokud mas zarucak). Nebo udelal znova downgrade na 1.5 a zpet na to co mas ted. Treba prefleshnuti pomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak na reklamačku to dát nemůžu protože tam je originální FW a upgrade nebo downgrade udělat nemůžu protože bych to mmusel dát přece na kartu a pustit to v PSP...jedině z toho UMD s tim firmwarem..nebo nák přes net v PSP...vůbec newim newim co s tim. Kdybych tam aspoň mohl hodit zpět ten Fw 2.60 a pak hned reklamačku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele mám tam hru u ktery je moznost upgrade na 2.60 ale napíše to:

The system software of your PSP system is version 2.71. There is no need to update. Spíš bych musel zkusit nákou hru kde je možnost upgrade na 2.80 nebo 3.00 nevite pls nakou hru? me napada jen THPS8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no, tak jestli máš 2.71 SE-C(jak píšeš v prvnim postu), tak myslim, že na něm nemůžeš spustit normál oficialní update :wink: ...aspoň sem to myslim čet v readme od custom fw......

bohužel pro tebe myslim, že up/downgrade z CF jde jen přes recovery

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nojo ale na kartu se nedostanu :( tak co s tim?

no právě na kartu se nedostaneš .... zkus ještě někde sehnat na nějakym umd ten update třeba na 2.80 - ale zase bacha ˇat to nebrickneš

přinejhorším jim to dej do záruky s tim custom firmwarem a doufej, že to nebudou zkoumat....

jinak nevim, jak ti pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele už se mi povedlo že mi jí načetlo v PSP, ale na PC to nešlo zas otevřít a hlásilo mi to jestli chci kartu naformátovat- to ale nešlo...povedlo se mi to jen dvakrát. Když sem to kartu furt vyndával a zandával, pak pomalu a najednou tam byla...ale pak to zas vypadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ta kterou mi to načetlo je: Sony PSP memory stick Duo <32MB

zkoušel sem i 1GB, ale tu sem zkoušel jen chvíly a nic.. :(

čim to může bejt že ji to najednou našlo..poprvý jí načetlo a ukazovalo to v PSP Memory stick free 0MB a podruhý už ukazovala 30MB. Newim co s tim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podle me v poho ja jim to poslal brickl s FW 3.10 OEA´a kdyby sebe min chteli tak zjistej ze tam byl CF ale zatim teda jim to neprislo ale corvette jim to poslal taky s CF a v poho mu to vzali vymenili predni kryt flash0 pamet a v poho domu a jeste vlastne upe novy tlacitka
no řikám, dej to do záruky - buď to vemou a normálně opravěj anebo přinejhorším tě s tim pošlou do**dele - no tak v tom případě servis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu